Millennials için 2018 En İyi Kredi Kartları

Home » Credit and Debt » Millennials için 2018 En İyi Kredi Kartları

 Millennials için 2018 En İyi Kredi Kartları

Millennials azı üçte birinden bir e göre, bir kredi kartı var Bankrate.com dan 2016 anket . Yani Millennials kendi kredi oluşturmaya başlamak için bir şans olarak hem de bazı büyük kredi kartı Perks üzerinde eksik demektir. Millennials eşsiz nesil, sadece herhangi bir kredi kartı seyahat ve Pazar brunch aşklarını uygun olacaktır değildir. İşte Millennials en iyi kredi kartları bulunmaktadır.

Restoran Aşıklar için en iyisi: Uber Visa Kart Barclays’den Veren

Uber Visa Kart ile, ilk 90 gün içinde alışverişlerde 500 $ geçirdikten sonra (10,000 puana eşdeğer) $ 100 bonus kazanacaksınız.

Bonus bir Über kredi, deyim kredi veya hediye kartlar için kullanılamaz olduğunu.

Uber Visa Card oldukça cazip ödül programı vardır. Kart sahiplerinin Uber Eats dahil, yemek geri 4 oranında elde eder, geri otel ve uçak bileti yüzde 3; Yüzde 2 geri Uber ve müzik akışı hizmetleri dahil online satın alma, üzerinde; ve arka her şey üzerinde yüzde 1.

bir ödül kredi kartı için mükemmel bir dikmek yıllık ücret var, ve kredi kartı için hiçbir yabancı işlem ücreti var. Yani diğer para birimlerinde yaptığınız alımları ek bir ücret tahsil edilmeyecektir gelir.

Eğer bir yıl içinde kredi kartınızda 5.000 $ veya daha fazla harcama sonra ikramiye senin ek olarak ve kayıt, çevrimiçi hizmetler için 50 $ kredi alırsınız. kredi kartı ile fatura ödeme yaparken Bunun üzerinde, cep telefonu hasar veya hırsızlık için 600 $ alırsınız. Yani cep telefonu operatörünüzün sigorta planını hendek ve paradan tasarruf anlamına gelir.

(Artı kredi kartınızla telefon faturanızı ödeyerek ödüller kazanın.)

Uber kredileri, hediye kartları veya nakit sırt için puanlarınızı. 5 $ 500 noktada Uber kredi başlangıç. Yalnızca birincil kart sahibi uygulaması üzerinden Uber kredileri kurtarmak noktaları olabilir.

Orada kazanabilirsiniz ödüller hiçbir sınırlama yoktur ve onlar sürece iyi durumda hesabınızı tutmak gibi geçerlilik süresi yoktur.

Nokta transfer veya satılabilir.

Fiyatlandırma : değişken Nisan ya 15,99 yüzde 21,74 oranında veya kredibilitenizle bağlı 24,74 oranında. Nakit avans için Nisan 25.99 oranındadır. Denge transferleri yüzde 3 ücret alınmaktadır ve nakit avans yüzde 5 ücret alınmaktadır.

2 Kasım 2017 başlayan Uber Visa Card başvurusu.

Seyahat sevenler için en iyi: Chase Sapphire Rezerv

Millennials seyahat etmeyi severim.

Chase Sapphire Rezerv hesabı açma ilk üç ayında alışverişlerde 4.000 $ geçirdikten sonra 50.000 bonus puan öder. Chase Ultimate Rewards aracılığıyla yararlandıklarında Bonus yolculuğunda $ 750 değer.

Kart sahibine yapılan yolculuk alımlar için ödenmedi 300 $ yıllık seyahat kredi alırlar.

Sen otel, taksi, ve tren gibi, seyahat ile ilgili dolar başına 3 puanı kazanacaksınız; Dünya çapında yemek yeme dolar başına 3 puan; her şeyin üzerinde dolar başına ve 1 puan.

kazandığınız Puanlar Chase Ultimate Rewards, Chase’in rezervasyon aracıyla seyahat alımları için bunları yararlandıklarında yüzde 50 daha değer. Eğer ödülleri kurtarmak zaman hiçbir kesinti tarih ve kısıtlama yoktur.

Chase Sapphire Rezerv kart sahipleri için birkaç diğer avantajı var:

  • Küresel Entry veya TSA Precheck için 100 $ başvuru ücreti kredi Yukarı
  • havaalanı salonları Erişim
  • Özel araba kiralama ayrıcalıkları National Car Rental, Avis ve Silvercar size kartı ile rezervasyonu yaparken

Yılda 450 $, Chase Sapphire Rezerv yüksek kredi kartı yıllık ücretleri birine sahiptir. Ayrıca her yetkili kullanıcı için yılda 75 $ ödemek gerekecek. kayıt bonusu ve seyahat ilkesi Kredi en azından ilk iki yıl için yıllık ücret telafi. mali nedenlerden dolayı, onaylanmanız halinde tam ilk ayında yıllık ücret ödemek gerekiyor. Aksi takdirde, ücret faiz ödeme sonunda edeceğiz.

Ücretlendirme : kredi göre 23.99 yüzde APR 16,9 arasında değişir alımları ve denge transferi. Nakit avans Nisan 25.99 oranındadır. Bakiye transferleri 10 $ veya yüzde 5 ücret uygulanır 5 $ veya yüzde 5 ve nakit avans ücreti tahsil edilir.

Tüm ödülleri kredi kartları olduğu gibi, tam da dengesini ödemek ve ek ilgi ve ücretler ödeyerek; yani nakit avans kaçınmalıdır.

Hiçbir yabancı işlem ücreti var.

En Yıllık Ücret Yok Seyahat: Mavi Delta SkyMiles American Express

Mavi Delta SkyMiles American Express kredi kartı açılarak ilk üç ay içinde uygun satın alma 500 $ yaptıktan sonra 10.000 bonus mil öder. Başka bir Delta SkyMiles kredi kartı kendi eğer kayıt bonusu için uygun olmayabilir unutmayın.

Kart sahipleri ABD restoranlar, Delta alışverişlerde dolar başına 2 mil, ve diğer tüm uygun alışverişlerde dolar başına 1 mil de alışverişlerde dolar başına 2 mil kazanır. Bazı restoran alımları otel içindeki 2 puan ödülü katmanı için, örneğin restoranlar nitelemek olmayabilir.

Bir kart sahibi olarak, uçak içi alımlarda yüzde 20 tasarruf edersiniz. Bir deyim kredi biçiminde yapılmış Tasarruf.

Eğer (kimliğinizi doğrulamak için Amex yeteneğini dayanarak) bir anlık hesap numarası için onaylanırsa, sen Delta.com kullanmak için kredi minimum 1000 $ limiti alırsınız.

Fiyatlandırma : yıllık ücret yok. Alımları ve bakiye transferi Nisan 25.74 yüzde 16,74 oranında olduğunu. Nakit avans Nisan 26.24 oranında. 5 $ veya 3 oranında bir ücret tahsil edilir bakiye havaleleri 5 $ veya 3 oranında ve nakit avans ücreti tahsil edilir. Yabancı işlem ücreti yüzde 2.7.

Shoppers için en iyisi: Amazon Prime Visa İmza Kart Ödüller

bin yıllık harcama alışkanlıkları bir araştırma nesil kıyafetler para harcama hayranıyım olduğunu göstermektedir. En sevdikleri perakendeci Amazon. Yani Amazon Prime Ödüller Visa İmza Kart mükemmel bir seçimdir.

Onaylanırsanız zaman, hemen bir 60 $ Amazon.com hediye kartı alırsınız. Hiçbir harcama zorunluluğu ve sen bonus kazanmak için 90 gün beklemek zorunda değilsiniz. Kartınız Amazon.com hesabıyla ilişkili olduğundan, onaylanmanız hemen sonra kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Amazon.com ‘yapılan alışverişler sürece uygun bir Amazon Prime üyelik ve açık Amazon.com hesapları varsa yüzde 5 kazanın. Aksi takdirde, Amazon.com alımları yüzde 3 sırtını kazanın. Kart sahipleri ayrıca restoranlar, benzin istasyonları ve eczanelerde geri 2 oranında alacak; ve yüzde 1 geri tüm alışverişlerde.

Sen Amazon.com alışverişlerde ödülleri kurtarmak olabilir. kurtarmak için gerekli minimum ödülleri denge vardır.

Amazon.com Prime diğer faydaları Visa İmza Kart seyahat ve acil yardım, kayıp bagaj geri ödeme, satın alma koruması ve uzatılmış garanti koruması içerir Ödüller.

Fiyatlandırma : Nisan alımlar ve bakiye havaleleri için 23,24 yüzde 15,24 oranında olduğunu. Nakit avans için Nisan 25.99 civarındadır. Denge transferleri için ücret 5 $ veya yüzde 5 ve nakit avans ücreti 10 $ veya yüzde 5’tir. Yıllık ücret ve hiçbir yabancı işlem ücreti var.

Basitlik için en iyisi: Citi Çift Nakit Kart

Basit ve onların alımları için ödüllendirilir tutmak istiyorum Millennials Citi Çift Nakit Kart ile de yapacağız. Eğer denge ödemek olarak kart tüm alışverişlerde yüzde 1 ödülleri ve daha sonra başka bir 1 oranında öder. Başka hiçbir kredi kartı, kredi kartı amorti için teşvik veriyor.

Yanlışlıkla bir kredi kartı ödeme yapmak unutursanız, Citi ilk sonlarında ücretini iptal edecektir. Bundan sonra, en fazla 38 $ bir geç bir ücret uygulanabilir. Ayrıca presale konser biletleri gibi etkinlik biletleri özel erişim verir Citi Private Geçir gerekecek. fiyat Geçtiğimiz 60 gün içinde kredi kartı ile satın alınan bir öğeyi düşerse Ve Citi Fiyat Geri Sar ile, bir otomatik fiyat ayarlaması alırsınız.

Citi Çift Nakit Kart 18 ay boyunca bir tanıtım 0 yüzde denge transfer teklifi vardır. promosyon döneminden sonra, bakiye transferi Nisan 24.49 yüzde 14,49 oranında olduğunu. bakiye transferi büyük dikmek olduğunu, ancak transferi ödülleri kazanmak etmemesi nedeniyle, bu her ay tam ödeme alımları için bu kartı kullanmak en iyisidir.

Fiyatlandırma : Düzenli Nisan 14.49 oranında yüzde 24,49 ve nakit avans Nisan yüzde 26.24 olmasıdır.

Yasal Uyarı: Kredi kartı terimleri değiştirilebilir. tarih ödülleri ve fiyatlandırma ayrıntılarına kadar çoğu için kredi kartı veren kuruluşun web sitesini ziyaret edin.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.