Milline intressimäärade tõusu tähendab teie Portfolio

Home » Finance » Milline intressimäärade tõusu tähendab teie Portfolio

Kuidas turu muutuva kliima mõjutab Teie investeerimisportfell

Milline intressimäärade tõusu tähendab teie Portfolio

Intressimäärad on tõusuteel. See on rohkem kui rahaline uudised pealkiri. See võib olla tõeline mõju oma investeerimisportfelli.

Intressimäärad on tõusnud täieliku 1 protsenti viimase 5 kuud alates lööb kõigi aegade madalaimale juulis. Palju selle tõusu tingis Donald Trump valimiste, kuna turud avaldanud veendumust, et Trump pakutud majanduspoliitika kannustaks nii majanduskasvu ja inflatsiooni.

Samuti on levinud mõttes, et need tõusvad intressimäärad Usher karu turul võlakirju. See on loogiline. Kui määrad tõusevad pikema aja side hinnad langus, kui kaks liiguvad kiikuma muster. Pikaajalised võlakirjad, need 10-30 aasta tähtajaga on kõrgemalt mõjutanud intressimäärade muutuste kui lühiajaliste võlakirjade 1-3 aasta tähtajaga.

Mida teha, kui intressimäärad Go Up

Big määra gyrations, nii lühi- kui ka pikaajalises perspektiivis, võib oluliselt mõjutada tasakaalu oma portfellis. Ja nagu Nuorallakävely, tasakaalu on kriitiline edu investeerida. Niisiis, mida liigutab peaks teete nüüd, et intressimäärad triivivad ülespoole?

Intressimäärade kõikumisest on teadupärast raske ennustada. Aga tundub tõenäoline, et hinnad on triivida suurem järgmise paari kuu optimism paisub üle Trump ja tema pro-kasvupoliitikale. See suundumus on veelgi õhutab nüüd, et Föderaalreserv on suurenenud võrdlusindeksi Fed Funds määra.

Aga otsida intressimäärade siis ühtlustuma, kuna investorid aru, seal ei ole struktuurne inflatsioon probleem veel, kui reaalne GPD ja palgakasv on lihtsalt liiga väike, et hoida sõidu hinna üles. Pikemas perspektiivis, võime näha aeglane ülespoole taguma kui majanduskasv on piiratud aeglane elanikkonna kasv ning võla, et ikka piiratakse paljude perekondade võimet teha suuri oste.

Muidugi, seal on punkt meie alati tsüklilisust majanduse kui kõrgemad intressimäärad muutuvad halb. Keegi ei saa täpselt, et täpse taseme, kuid paljud majandusteadlased pane see 3 protsenti-3,5 protsenti vahemikus. Peale selle, inflatsioonisurve pidurdab ettevõtete kasumi piisavalt vallandada majanduslanguse ja jah, Kirjuta intressimäärad madalamad.

Aasta jooksul tõusvad intressimäärad, võlakirjad kannatavad. Selle tõestuseks, November oli halvim kuu võlakirjade 12 aastat! Kuid pidage et perspektiivi. Täitematerjali sideme indeks langes 2,4 protsenti. Varud on palju kõikuv. S & P halvim igakuine tulemuslikkuse 12 aastat oli 16,9 protsenti slaidi 2008. aasta oktoobris halvim siiani 2016. aastal? Alla 5 protsenti jaanuaris. See on põhjus, miks sa peaksid oma võlakirjad: Järjepideva tulu ja niisutada portfelli volatiilsus. Perioodidel ebakindlust, nagu praegune valimisjärgse üleminekuperiood, võlakirjad tõesti teenida nende pidamine.

Varud, vastupidi, on üldiselt kasu tõuseb määrad, kui nad näitavad tugevamat majanduskasvu. Konjunktuuri tööstusharudes nagu näiteks finantsasutused, tööstuse ettevõtted ja energia pakkujad paremini teha, samas rooste – REIT, kommunaalkulud, tarbekaupade, telekommunikatsiooni – sektorite aktsiaturg tõenäoliselt kasta.

Alumine rida

Vastus, kuidas tuleks investeerida praegune kliima on väga Zen. Sa peaksid investeerima samamoodi peaksid alati investeerida. See tähendab, et hoone hajutatud portfelli koosneb kvaliteediga aktsiad ja võlakirjad, mis maksab teile tulu läbi tõusud ja mõõnad turgude ja maailmas. Tsitaat joont filmi Benjamin Button , me ei tea kunagi, mis tulekul meile. Parim, mida me teha saame, on teadlikult juhtida meie portfellides piirata negatiivsed ja suurendada potentsiaalset pea kui turg läheb umbes oma ettearvamatu äri. Mitmekesistamine on parim viis seda teha – olenemata sellest, kus hinnad on perekonnapea.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.