Mis on Reit? Kuidas Invest REIT (Real Estate Investment Trust)?

Home » Real Estate » Mis on Reit? Kuidas Invest REIT (Real Estate Investment Trust)?

Mis on Reit?  Kuidas Invest REIT (Real Estate Investment Trust)?

REIT on lühend “kinnisvarafirma usaldust.” Reit on nagu investeerimisfond, mis omab individuaalsete omaduste asemel aktsiate või võlakirjadega. REIT vastutab omandada ja kinnisvara haldamine, et ta omab.

Kuna investor, eesmärk on saada üüritulu omaduste ja osaleda hinnatõusu. Eeliseks investeerida kinnisvarasse läbi REIT on teil kokkupuudet diversifitseeritult omadused ja sa ei pea neid hallata ise.

määrused

Eeskirjad REIT  ja nõuda, et Reit levitada vähemalt 90 protsenti oma maksustatavast tulust aktsionäridele. Need jaotused makstakse välja dividendidena. Kuna REIT dividendidena välja maksta need sageli turustatakse tulu toovad pensionile investeeringuid. Dividendide maksmist kipuvad langema 5 kuni 8 protsenti vahemikus, kuid ei ole garanteeritud. Majanduslikult raskel kõik omadused ei tohi rendile. Kui ei ole piisavalt renditulu saadaval, Reit võib-olla vähendada või kõrvaldada oma dividendimäär.

Tüübid REIT

REIT jagunevad kahte rühma; omakapitali REIT või hüpoteegi REIT.

Equity REIT tavaliselt ise suur ärihoonetes jaemüük poefassaade või korterelamud, kuigi seal on ka eriala REIT et enda hotellid või muud omadused külalislahkuse tööstus, ja seal on REIT mis keskenduvad pikaajalise hoolduse vahendid või muud omadused meditsiini tööstuses.

Näiteks ärikinnisvara omanikuks REIT oleks suur, multi-korrusel büroohooned, mida kasutatakse sageli peakorter keskmise ja suure suurusega ettevõtted.

Näiteks jaemüük Poe omadused omanikuks REIT oleks kauplustes nagu Walmart, Petsmart või Ultimate Electronics. Paljud neist ettevõtted rentida oma poodides, mitte ise neid.

Hüpoteek REIT oma võla omadused, mitte omand. Nad on nagu investeerimisfond, mis omab hüpoteegid ja kogub makseid.

Avaliku ja erasektori

REIT saab kaubelda avalikult, mis tähendab, et nad on sümbolit, ja te saate lihtsalt otsida oma aktsia hind ja dividenditootlus internetis.

Muud REIT on privaatsed ja ei kaubelda börsil. Kuigi nad on ikka nimeline väärtpaber, era REIT pole sümbolit. Sa pead ostma aktsiaid otse kinnisvaraettevõtte pakkudes neile või üks nende müügiesindajad. Private REIT sageli maksma kõrget vahendustasu rahalist müüjaid, kes pakuvad neid. Nad on sageli raske välja tulla, kuna ei ole avalikul turul, kus saate müüa oma aktsiaid. Enamik erasektori REIT on kriisist väljumise strateegia, kus nad kavatsevad minna avaliku, kuid see ei tööta alati. In 2008/2009 paljud investorid, kes eraõiguslikes REIT nägi olulist vähenemist nende dividenditulu ja ei müü oma investeeringute pikka aega. Nende suhe oli sisuliselt lõksus investeering.

Osana Portfolio

REIT on parim kasutada osana hajutatud portfellist mitte ühe investeeringu. Nad ei korrelatsioonis aktsiate või võlakirjade, mis tähendab, mida aktsia või võlakirjaturu teeb on vähe midagi pistmist raha Reit.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.