Mit Wielki Real Estate

Home » Real Estate » Mit Wielki Real Estate

Według badań, Zapasy generować wyższe zyski niż Prawdziwe Nieruchomości

Mit Wielki Real Estate

Zakupu podstawowego miejsca zamieszkania jest prawdopodobnie jeden z najlepszych decyzji, że ktoś może zrobić dla swojej przyszłości finansowej. Jednak, gdy pojawi się na drugich domów, domów wypoczynkowych, wynajem nieruchomości, budynków komercyjnych i surowce gruntów przeznaczonych do ewentualnego uznania, grasz zupełnie nowy mecz. To dlatego, że przez długi okres czasu, prawdziwe powroty (netto inflacji) oferowane przez wspólnych zasobów został zgnieciony tych dostępnych przez właściciela nieruchomości.

Tak. Można przeczytać, że prawo. Amerykanie się tak oczarowany własności nieruchomości, że często nie zdają sobie sprawy właściwość zwiększania wartości od $ 500.000 $ 580.000 w ciągu pięciu lat, po wycofania się koszt po opodatkowaniu odsetek od kredytów hipotecznych, dodatkowe ubezpieczenie, koszty tytuł, etc ., nawet nie nadążają za inflacją! Że $ 80.000 zysk nie kupi Ci żadnych więcej towarów i usług; taka sama ilość hamburgerów, baseny, zestawy mebli, fortepianów, samochodów, piór, swetry z kaszmiru, czy cokolwiek innego to jest to, że może chcesz nabyć. Zakładając pełny kredyt na 6,25%, w ciągu tych pięciu lat, byś zapłacił $ 151401 odsetek brutto, czyli około $ +93.870 po odpowiednich ulg podatkowych (i że zakłada jesteś w najlepszych nawiasach, najbardziej korzystny przypadek.) Twoje balans hipotecznych zostałaby zredukowana do około $ 466.700, co daje kapitał w wysokości $ 113.300 ($ +580.000 wartość rynkowa -. $ 466.700 hipotecznych = $ 113.300 akcji) w tym czasie byś wyłożył $ +184.715 w płatnościach.

Faktoring w opiece nieruchomości, ubezpieczeń i innych kosztów, Twoje brutto out-of-pocket koszty byłby co najmniej 200.000 $.

Powinno to zilustrować podstawową zasadę wszyscy inwestorzy powinni pamiętać: nieruchomości jest często sposobem na utrzymanie pieniądze, które w przeciwnym razie byłby zapłacony w czynszu koszt, ale to nie będzie prawdopodobnie wygenerować wystarczająco wysokie stopy zwrotu znacznie związkowi swoje bogactwo.

Istnieją, oczywiście, specjalne operacje, które mogą i generować wysokie zyski na podwyższony zasadach takich jak wykonawców przy niskim koszcie Podstawa kupnie, rehabbing i sprzedaży domów, projektantów hoteli tworząc ekscytujące miejsce w gorącej części miasta (to musi należy podkreślić, że w tym przypadku, bogacenie się nie pochodzące z nieruchomości, ale od biznesu – lub wspólnym magazynie – który jest tworzony poprzez operacje hotelu), lub jednostek magazynowych w mieście, bez innych porównywalnych właściwościach (chociaż, ponownie, prawdziwe bogactwo nie pochodzi od nieruchomości, ale od biznesu, który jest tworzony!)

Co spowodowało ten wielki mit nieruchomości rozwijać? Dlaczego jesteśmy oszukani przez niego? czytanie dla spostrzeżeń, odpowiedzi kontynuować i praktyczne informacje mogą być w stanie wykorzystać.

1. Do wielu inwestorów, nieruchomości jest bardziej namacalne niż akcje

Przeciętny inwestor prawdopodobnie nie patrzy na swoim magazynie jako ułamek rzeczywistej, bona fide firmy, która posiada urządzenia, pracowników i, trzeba mieć nadzieję, zysków. Zamiast tego, widzą go jako kawałek papieru, który Wiggles okolice na wykresie. Bez pojęcia podstawowych zarobków właściciel i wydajnością zarobków, to jest zrozumiałe, dlaczego mogą one panikę, gdy akcje Home Depot i Wal-Mart spada od $ 70 do $. 33

Błogiej nieświadomości, że cena jest najważniejsza – czyli za co płacisz jest ostatecznym wyznacznikiem zwrotu z inwestycji – ich zdaniem akcje bardziej jako loterię niż własność, otwierając The Wall Street Journal i nadzieję zobaczyć jakiś ruch w górę.

Można chodzić do wynajmu nieruchomości; uruchomić swoje ręce wzdłuż ścian, włączać i wyłączać światła, kosić trawnik, a powitać nowych najemców. Z akcji Bed, Bath and Beyond, siedzących na koncie maklerskim, nie może wydawać się jak prawdziwe. Nawet kontrole dywidendy, która zwykle być wysłane do domu, firmy lub banku, są często teraz elektronicznie zdeponowane na koncie lub automatycznie reinwestowane. Chociaż statystycznie w dłuższej perspektywie jest bardziej prawdopodobne, aby zbudować swoją wartość netto poprzez tego rodzaju własności, to nie czuje się jak prawdziwy jak własność.

2. Nieruchomości nie posiada Codziennie Cytat wartości rynkowej

Nieruchomości, z drugiej strony, może zaoferować znacznie niższe po opodatkowaniu, Po inflacja powróci, ale oszczędza tych, którzy nie mają pojęcia, co robią z widząc cytowany wartość rynkową codziennie. Mogą iść dalej, trzymając ich własności i gromadzenie dochodów z najmu, całkowicie nieświadomi faktu, że za każdym razem stopy procentowe poruszać, rzeczywista wartość ich udziałów ma wpływ, podobnie jak akcje i obligacje. Błąd ten został skierowany kiedy Benjamin Graham nauczył inwestorów, że rynek jest tam, aby im służyć, a nie ich pouczać. Powiedział, że coraz emocjonalny o ruchach w cenie było równoznaczne pozwalając sobie psychicznego i emocjonalnego cierpienia nad cudzych błędów w wyroku. Coca-Cola może być wyceniany na $ 50 A akcje, ale to nie znaczy, że cena jest racjonalne lub logiczne, ani to znaczy jeśli zapłacił 60 $ i mieć stratę papieru 10 $ za akcję, które popełnił złe inwestycje. Zamiast tego, inwestor powinien porównać wydajność zysków, oczekiwane tempo wzrostu i aktualnych przepisów podatkowych, do wszystkich innych możliwości dostępnych dla nich, przeznaczając swoje zasoby do tego, który oferuje najlepsze, skorygowane o ryzyko zyski. Nieruchomości nie jest wyjątkiem. Cena jest za co płacisz; wartość to co masz.

3. Mylenie to, co jest w pobliżu z tym, co jest cenne

Psychologowie już dawno powiedział nam, że przecenić znaczenie tego, co jest w pobliżu i łatwo pod ręką, w porównaniu do tego, co jest daleko. To może częściowo wyjaśniać, dlaczego tak wielu ludzi pozornie oszukać na współmałżonka, sprzeniewierzenia z korporacji konglomeratu, albo jako jeden lider biznesu pokazano, człowiek bogaty z $ 100 milionów swoich rachunkach inwestycyjnych mogą czuć gorzko zły o utratę $ 250 bo on opuścił gotówki na nocnym stoliku w hotelu.

Zasada ta może tłumaczyć, dlaczego niektórzy ludzie czują się bogatsi poprzez $ 100 z dochodów z najmu, które pojawia się w swojej skrzynce pocztowej codziennie w porównaniu z $ 250 „look-through” zarobków wygenerowanych przez ich wspólnych zasobów. Może to również wyjaśnić, dlaczego wielu inwestorów wolą dywidend pieniężnych podzielić na odkupieniu, choć te ostatnie są bardziej wydajne i podatkowego, wszystkie pozostałe były równe, spowodować więcej bogactwa utworzonego w ich imieniu.

Jest to często powiększone przez bardzo ludzkie potrzeby kontroli. W przeciwieństwie do Worldcom czy Enron, a oszustw księgowych przez ludzi, których nigdy nie spotkała, nie może sprawić, że budynek komercyjny Wynajmując najemcom znikają z dnia na dzień. Inne niż pożaru lub innej klęski żywiołowej, która często jest objęty ubezpieczeniem, nie będą nagle obudzić się i okaże się, że zasoby nieruchomości zniknęły lub że są one zamknąć bo wkurzony Komisja Papierów Wartościowych i Giełd , Dla wielu, to zapewnia poziom komfortu emocjonalnego.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.