Murdosalised Investeerimine: Alustamine Turg ilma palju raha

Home » Investing » Murdosalised Investeerimine: Alustamine Turg ilma palju raha

 Murdosalised Investeerimine: Alustamine Turg ilma palju raha

Sa tead sa tahad alustada investeerimist, ja võibolla sul on oma silma peal mõned konkreetsed varud, mis te arvate, on paljutõotav. Aga kui te vaatate mõned aktsiahinnad seal, äkki see ei tundu sooritatav. Paljud börsiettevõtted on aktsiahinnad põhja $ 100, ja mõned, nagu Amazon ja tähestik Inc. (emaettevõte Google), on üle $ 1000. Kuidas sina peaksid investeerima, kui te ei saa endale osta isegi ühe osa?

Hea uudis on see, et sa ei pea ostma kogu osa korraga. Strateegia nimetatakse fraktsioneeriva investeerimine saate osta osi osa. Siin on, kuidas see toimib.

Mis on murdaktsia?

Nagu te ilmselt järeldada, et murdaktsia on osa täielik osakaal. Sõltuvalt firma te investeerida või vahendaja te kasutate, on võimalik osta osa osa. Niisiis, kui aktsia maksab $ 100, ja sul on ainult $ 25 investeerida, siis võib olla võimalik ühe neljandiku osa. Sa ikka investeerida firma, kuid sa ei pea ootama, kuni olete kogunenud piisavalt, et osta terve laos.

Murdosalised aktsiate tuleneda ka aktsia lõheneb ja ühinemisi ja ülevõtmisi. Siiski, kui sa juba ise varu ettevõte, mis on pakkumine jagatud või mis on seotud mõne muu tehingu, need meetodid saada fraktsioneeriva aktsiate ilmselt ei kehti teile.

Üks lihtsamaid viise osta fraktsioneeriva aktsiate kaudu dividendi reinvesteerimise plaanid.

Kui te dividendidele börsil, investeerimisfondide või ETF mõned maaklerid ja ettevõtted on automaatsed plaanid, mis reinvesteerida neid dividende osta rohkem aktsiaid. Paljudel juhtudel võite saada $ 15 dividendidelt. Dividend reinvesteerimise automaatselt osta osalise aktsiate, mis põhineb praegune aktsia hind.

Eelised Murdosalised Investeerimine

Kui te investeerida kasutades fraktsioneeriva aktsiate, siis kasu paindlikkust ja tõhusust. Võite teenida tulu oma raha varem. Sõltuvalt maakleri te kasutate, ja ettevõtted on teil juurdepääs, see on isegi võimalik alustada investeerimist nii vähe kui $ 5 kui palkate fraktsioneeriva investeerimine strateegia. Nagu te teate, seda varem saad alustada investeerimist (ja ära segamine naaseb), seda parem sa oled pikas perspektiivis.

Plus, koos fraktsioneeriva investeerida, teil on võimalus investeerida äriühingutesse, et te ei pruugi olla võimalik. Paljud meist ei saa lihtsalt osta osakaal kõrgeim hind laos. Murdosalised investeerimine annab teile võimaluse oma väike tükk sellised ettevõtted-ja kasu väikest viisi oma edu.

Kasutades dividendi reinvesteerimise plaanid võib olla eriti tõhus viis ehitada oma portfelli fraktsioneeriva investeerida. Dividend on osa ettevõtte kasumist. Saate väljamakse, mis põhineb mitu aktsiate sa ise. Kui lubate automaatse reinvesteerimise ostate rohkem jagab iga dividendimakse. Ja nagu te osta fraktsioneeriva jagab oma dividend, siis suurendavad oma järgmise väljamakse.

See on isejäädvustuv tsükli, mis kasu sa natuke korraga.

Kuidas osta Murdosalised Aktsiad

Paljud online kasulikke maaklerid, mis pakuvad automaatset investeerimisplaane ka võimaldab teil osaleda fraktsioneeriva investeerida. Kui olete nõus investeerima kindla summa raha iga kuu, maakler automaatselt osta nii palju kui võimalik (põhineb hind) oma valik individuaalne, ETF, või investeerimisfondide osakud. See võib tähendada fraktsioneeriva aktsiate kui summa, mida investeerida ei piisa osta täis osakaal.

Uuri välja, kui online maakler oma valik võimaldab fraktsioonivaks investeerida. Aru siiski, et paljud neist platvormid võimaldavad ainult see, kui sa sisse logida automaatselt plaani. Kui teil kaubanduses ajalt, siis ei pruugi olla võimalik osta murdosa osa.

Võite alustada robo-nõustajatele ja osaline alustavatel et muuta see lihtne investeerida, kui sul on ainult paar dollarit kuus.

Ettevõtted nagu täiustus, motiiv, Kätkö, ja varude kõik pakuvad fraktsioneeriva investeerida.

Kui teil on hakanud just läbi investorina, kuigi see võib mõtet alustada indeks vahendite, näiteks S & P 500 ETF. Kuigi see ei ole päris sama omavad Apple või tähestik Inc. (emaettevõte Google) aktsia, investeerides indeks fond, mis sisaldab nende varud ei võimalda teil saada kasu, et aktsia tõusu. Pluss, sa kasu täitmist laiema loog turul, mitte vaadates oma portfelli elada või surra, kuidas käputäis varud täita.

Kasutage fraktsioneeriva aktsiate alustada investeerimist täna hoone aluseks oma portfelli. Nagu te rohkem teada investeerida, ja kui hakkate nägema naaseb, saab muuta oma strateegia sisaldaks erinevat tüüpi varade ja isegi alustada ostavad kogu aktsiate mõned kallimad varud.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.