Naised Parem Investorid kui mehed?

Home » Finance » Naised Parem Investorid kui mehed?

Vastus? Sugu ei ole oluline. See on kõike saada Alused Right

Naised Parem Investorid kui mehed?

See on vana rahalist “sugudevaheline lahing” küsimus. Kes on parem investors- mehed või naised? Pole kahtlust, et paljud meist on bantered see küsimus sõprade ja kolleegidega, ja võib-olla see isegi tekitas tuliseid vaidlusi või kaks oma kodus.

On märkimisväärne hulk uurimusi ja artikleid avaldatud, et süveneda sügavale selle teema otsides vastust. Siin on, mida on kõige huvitavam.

 Mitmed aruanded ütlevad meile, et mehed on valdavalt juhiistme kui tegemist investeerimisotsuste tegemisel nende majapidamises. Näiteks  CNN Money artikli pealkirjaga Rich mehed ikka kontrollida kodumajapidamiste investeeringute otsuseid viitab läbiviidud uuringu US Trust, Bank of America isikliku rikkuse jagunemist. Uuring ligi 650 täiskasvanud $ 3 miljonit või rohkem investable vara näitas, et “Peaaegu kolm neljandikku rikkad mehed ütlevad, et nad on paremini haritud investeerimisotsuste langetamiseks kui nende abikaasa. See on võrreldav vaid 18% rikkad naised, kes arvavad, et nad võiksid teha paremat tööd. “

Aga siin on klapp poolel. Kuigi see võib olla, et mehed usuvad, et nad on rohkem kvalifitseeritud investeerimisotsuste langetamiseks, et valdav enamik teadusuuringute avaldatud ütleb meile, et naised on tegelikult parem investoritele. Üks selline uuring viidatud USA Today artikkel, Naised on enamasti parem investorid kui mehed .

 LPL Financial Uurimuse mis näitas, et naised kipuvad paremini investoritele, sest nad tunnevad investeeringuid sügavus enne portfelli otsuseid ja nad on rohkem kannatlik, et mehed on rohkem altid turul impulsid. Samas artiklis, Nelli Oster, lavastaja ja investeeringute strateeg Blackrock, ütleb, et “naised kipuvad keskenduma pikemaajalise, mitterahaline eesmärke.

  Selle asemel, et lihtsalt raha nägemine kui vahendit osta midagi, mida nad peavad raha esindama sõltumatuse ja turvalisuse. “Oster märgib samuti, et naised on tõenäolisem küsida suunas investeeringute arvestades mehed on suurema tõenäosusega teha otsuseid oma ilma otsib professionaalset nõu või juhised.

Isiklikult olen näinud palju mida uuringud näitavad mängida läbi reaalses maailmas. Naised üldiselt otsivad pikaajalist julgeolekut ja tahavad kaitsta, mida nad on. Nad on natuke rohkem teadlik oma tundeid ja hirme, mis toimub turul, mis annab neile peatamiseks enne lööve või kiire otsuse, et võib neile maksma kallilt mingil hetkel mööda teed. Mehed, seevastu, on enamasti keskendunud mastaabiefekti. Olemuselt on mehed suurem riskeerijatele, mis ei ole halb asi, kuid see võib põhjustada märkimisväärset valu negatiivsed.

Kuid seda öelnud, kui sa olid küsi punkt tühi, kes seda parem investor on minu vastus on, et see sõltub “turul” ja see on midagi, mis investorid ise ei suuda kontrollida. Pikemas perspektiivis, kes võidab ei ole midagi pistmist sooga. Investor, kes võidab see, kes saab teada ja kontrollida oma emotsioone.

  Reaalsus on see, et investeerimine on lihtne, see lihtsalt ei ole lihtne. Tegelik edu võti ei ole umbes leida õige aktsia või lööb loterii. See on umbes saada põhialuste algusest.

Neli alused Investeerimine 

Tasakaal on alati sinu sõber.   On oluline eraldada oma vara kombinatsioon investeeringute ämbrid. Need ämbrid esindavad raha, tulu (võlakirjad), kasv (varud), ja alternatiivid (investeeringud, mis ei korralikult mahtuma aktsia või võlakirja kopp) nagu MLP varud, Energia Royalty Trust varud, kuld seotud investeeringud ja eelisaktsiate.

Target teie tegelik Eesmärgid.   Ainus asi, mis tegelikult loeb investeeringute kavandamiseks on oma isiklikud eesmärgid ja sihid. Näiteks, kui sul on vaja $ 3000 kuus pensionile peal sotsiaalkindlustuse siis tea, et sa pead ligi $ 750,000 kokkuhoid mugavalt trikki.

Hoidke kulud madalal.   ETF on nüüd madalama hinnaga võimalus enda korvi vahel 30-3000 varud. Hind tavaliselt üks neljandik protsenti aastas vs täielik protsenti aastas (pluss) aktiivselt juhitud investeerimisfondide teeb suur erinevus aja jooksul.

Kannatlikkus.  Väga vähesed inimesed kunagi rikkaks üleöö. Enamik rikkad inimesed on saanud rikas aeglaselt, metoodiliselt, ja raske töö. See on valem, mis töötab tänaseni.

järeldus

See arutelu läheb raev aastaid. Lõpus päeval, sugu ei ole tegelikult midagi muuta. Parim investorid on need, kes saavad põhialuste alla algusest.

Avalikustamine: See teave teile ressurss ainult informatiivsel eesmärgil. See on esitatud ilma tasu investeeringu eesmärgid, riskitaluvus või rahaline olukord ühtegi konkreetset investor ja ei pruugi sobida kõigile investoritele. Mineviku tootlus ei viita tootlusele järgnevatel. Investeerimine hõlmab riski sealhulgas võimalikku kadumist peamine. See teave ei ole mõeldud, ja ei tohiks moodustada põhialus tahes investeerimisotsuse tegemist, et võite teha. Alati nõu oma õigus-, maksu- või investeerimisnõustaja Enne investeerimis- / maks / kinnisvara / finantsplaneerimise kaalutlustel või otsuseid.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.