Nakupování na životní pojištění Citáty

Home » Insurance » Nakupování na životní pojištění Citáty

Nalezení Velké Život pojištění odpovědnosti vám může pomoci ušetřit tisíce!

Nakupování na životní pojištění Citáty

Takže jste se rozhodli nakupovat za životní pojištění uvozovek. Chcete ušetřit několik tisíc dolarů na další životní pojistky? No, myslím, že o tom, jak dlouho budete platit za životní pojištění a kolik z citátem rozdílu životního pojištění ve výši $ 5 za měsíc by dělal více než 30-letou politiku rizikové životní pojištění. Nyní se tento údaj ($ 1800) a přemýšlet o tom, jak daleko by to bylo, kdybyste měl za to investovat.

Je to opravdu sečte!

Mnoho lidí si neuvědomuje, jak moc malý nárůst pojistného životních pojištění lze přidat až v průběhu životní pojistky. Co se často stává, když je člověk nakupování asi pro životní pojištění odpovědnosti je, že neobtěžují starat o pouhých 5 dolarů za měsíc rozdílu, ale jak můžete vidět z výše uvedeného, ​​vyplatí se vybrat nejméně ze svých politických uvozovek životního pojištění.

Nyní, když víte, že dávat pozor na každý dolar, při nakupování pro vaše životní pojištění odpovědnosti, pojďme se podívat na několik způsobů, jak nakupovat za nejlepší životní pojištění uvozovek, takže můžete začít šetřit tisíce na další politiky životního pojištění!

1. Zjistěte vašich potřeb:

Nejprve vám bude chtít získat dobrou představu o tom, jak moc pojištění budete potřebovat. Pokud jste nenašli čas na výzkum vaše potřeby pak nebudete mít možnost učinit informované rozhodnutí, když pojišťovací agent nebo společnost, která vám získávají své pojištění odpovědnosti z přistupuje vaše potřeby životní pojištění.

2. Vyberte si svůj životní pojištění:

Termín nebo celý život? To jsou dva základní typy pojištění se liší v tom, jak fungují. Výzkum těchto možností, takže znovu, můžete učinit informované rozhodnutí při nákupu své životní pojištění uvozovek.

3. Shop Online a lokálně za nejlepší životní pojištění Citáty:

Nepředpokládejte, že on-line, je vždy nejlepší řešení.

To může být výhodné, ale také s pohodlí místního zástupce může být užitečný. Při určování, kde získat vaše životní pojištění cituje mít čas kontaktovat mnoho společností. Samozřejmě spodním řádku cena by neměla být rozhodujícím faktorem ve vašem výběru, ale za použití náklady na životní pojištění odpovědnosti je dobré místo pro start porovnávání. Být připraven na lékařské otázky a lékařské prohlídce a nebojte se … jen proto, že jedna společnost vás může popřít, že neznamená, že jiná společnost bude. Také se ujistěte, že víte, finanční sílu vybrané společnosti pro porovnání.

4. Zkontrolujte, zda je speciální slevy:

Jakmile jste našli hrstku firem, které mají podobné nízké životní pojištění odpovědnosti, nyní je čas sáhnout hlouběji a porovnávat jejich konkrétní produkty životního pojištění. Jedna dobrá porovnání plocha je vyhodnotit různé další funkce úspory, které nabízí každé společnosti. Patří mezi ně slevy pro automatické návrhy, organizace členství, a více pojistných balíčků od stejné firmy (života a invalidity).

5. Pochopit pojistnou Life:

A samozřejmě, při nakupování pro váš životní pojištění citovat a porovnání společností, budete chtít, aby se ujistil jste srovnávání jablek s jablky.

Například mohou některé životní pojišťovny vám 3-měsíční citovat cenu a některé vám může dát 6-měsíční citovat cenu. Dalšími oblastmi, je třeba hledat v porovnání životních pojistek stejně jsou: pevné pojistné (pojistné zůstává stejná po celou dobu politiky), vrácení pojistného (vaše prémie budou vráceny na konci této politiky nebude-li použit), zaručené obnovitelných politiky (budete být schopen obnovit politiku po jejich uplynutí) a vyloučení (dávky, které nejsou součástí balení). Také být vědomi „bez look“ čas. To je doba, ve které můžete změnit svůj názor poté, co získání politiku, obvykle někde v průběhu 10 dnů.

Zakoupené jste pojistné smlouvy Cenově Life, co teď?

Zachovat svůj životní pojistku? Ano! Je skvělé, že jste našli cenově životní pojistku, ale koupi cenově dostupné životní pojištění, je jen prvním krokem v tom, že pojistník odpovědný životní pojištění.

Chcete-li získat co nejvíce ze své politiky životního pojištění a chcete chránit své blízké, jako by měl, tam jsou kroky, které musíte udělat, aby se ujistil, váš životní pojistka zůstává aktuální a bezpečné.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.