Nakupovanie na životné poistenie Citáty

Home » Insurance » Nakupovanie na životné poistenie Citáty

Nájdenie Veľké Život poistenie zodpovednosti vám môže pomôcť ušetriť tisíce!

Nakupovanie na životné poistenie Citáty

Takže ste sa rozhodli nakupovať za životné poistenie úvodzoviek. Chcete ušetriť niekoľko tisíc dolárov na ďalšie životné poistky? No, myslím, že o tom, ako dlho budete platiť za životné poistenie a koľko z citátom rozdielu životného poistenia vo výške $ 5 za mesiac by robil viac ako 30-ročnou politiku rizikové životné poistenie. Teraz sa tento údaj ($ 1800) a premýšľať o tom, ako ďaleko by to bolo, keby ste mal za to investovať.

Je to naozaj spočíta!

Mnoho ľudí si neuvedomuje, ako veľmi malý nárast na životné poistenie možno pridať až v priebehu životnej poistky. Čo sa často stáva, keď je človek nakupovanie asi pre životné poistenie zodpovednosti je, že neobťažujú starať iba o 5 dolárov za mesiac rozdielu, ale ako môžete vidieť z vyššie uvedeného, ​​oplatí sa vybrať najmenej zo svojich politických úvodzoviek životného poistenia.

Teraz, keď viete, že dávať pozor na každý dolár, pri nakupovaní pre vaše životné poistenie zodpovednosti, poďme sa pozrieť na niekoľko spôsobov, ako nakupovať za najlepšie životné poistenie úvodzoviek, takže môžete začať šetriť tisíce na ďalšie politiky životného poistenia!

1. Zistite vašich potrieb:

Najprv vám bude chcieť získať dobrú predstavu o tom, ako veľmi poistenie budete potrebovať. Ak ste nenašli čas na výskum vaše potreby potom nebudete mať možnosť urobiť kvalifikované rozhodnutie, keď poisťovací agent alebo spoločnosť, ktorá vám získavajú svoje poistenie zodpovednosti z pristupuje vaše potreby životné poistenie.

2. Vyberte si svoj životné poistenie:

Termín alebo celý život? To sú dva základné typy poistenia sa líšia v tom, ako fungujú. Výskum týchto možností, takže znova, môžete urobiť kvalifikované rozhodnutie pri nákupe svoje životné poistenie úvodzoviek.

3. Shop Online a lokálne za najlepšie životné poistenie Citáty:

Nepredpokladajte, že on-line, je vždy najlepšie riešenie.

To môže byť výhodné, ale aj s pohodlie miestneho zástupcu môže byť užitočný. Pri určovaní, kde získať vaše životné poistenie cituje mať čas kontaktovať mnoho spoločností. Samozrejme spodnom riadku cena by nemala byť rozhodujúcim faktorom vo vašom výbere, ale za použitia náklady na životné poistenie zodpovednosti je dobré miesto pre štart porovnávanie. Byť pripravený na lekárske otázky a lekárskej prehliadke a nebojte sa … len preto, že jedna spoločnosť vás môže poprieť, že neznamená, že iná spoločnosť bude. Tiež sa uistite, že viete, finančnú silu vybranej spoločnosti pre porovnanie.

4. Skontrolujte, či je špeciálne zľavy:

Akonáhle ste našli hŕstku firiem, ktoré majú podobné nízke životné poistenie zodpovednosti, teraz je čas siahnuť hlbšie a porovnávať ich konkrétne produkty životného poistenia. Jedna dobrá nákupný plocha je vyhodnotiť rôzne ďalšie funkcie úspory, ktoré ponúka každej spoločnosti. Patrí medzi ne zľavy pre automatické návrhy, organizácie členstvo, a viac poistných balíčkov od rovnakej firmy (života a invalidity).

5. Pochopiť poistnú Life:

A samozrejme, pri nakupovaní pre váš životné poistenie citovať a porovnania spoločností, budete chcieť, aby sa ubezpečil ste porovnávanie jabĺk s jablkami.

Napríklad môžu niektoré životnej poisťovne vám 3-mesačnú citovať cenu a niektoré vám môže dať 6-mesačnú citovať cenu. Ďalšími oblasťami, je potrebné hľadať v porovnaní životných poistiek rovnako sú: pevné poistné (poistné zostáva rovnaká po celú dobu politiky), vrátenie poistného (vaše prémie budú vrátené na konci tejto politiky ak nebude použitý), zaručené obnoviteľných politiky (budete byť schopný obnoviť politiku po ich uplynutí) a vylúčenia (dávky, ktoré nie sú súčasťou balenia). Tiež byť vedomí “bez look” čas. To je doba, v ktorej môžete zmeniť svoj názor potom, čo získanie politiku, zvyčajne niekde v priebehu 10 dní.

Zakúpené ste poistnej zmluvy Cenovo Life, čo teraz?

Zachovať svoj životnú poistku? Áno! Je skvelé, že ste našli cenovo životnú poistku, ale kúpe cenovo dostupné životné poistenie, je len prvým krokom v tom, že poistník zodpovedný životné poistenie.

Ak chcete získať čo najviac zo svojej politiky životného poistenia a chcete chrániť svojich blízkych, ako by mal, tam sú kroky, ktoré musíte urobiť, aby sa ubezpečil, váš životný poistka zostáva aktuálna a bezpečné.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.