Naudas pārvedums pamati: Ieteikumi Maksājumi

Home » Banking and Loans » Naudas pārvedums pamati: Ieteikumi Maksājumi

Kas ir Naudas pārvedums, un kā tas viens Work?

 Naudas pārvedums pamati: Ieteikumi Maksājumi

Vai jūs pirkt vai pārdot kaut ko, naudas rīkojums varētu būt jūsu labākā iespēja (vai jūsu vienīgā iespēja) par maksājumu. Viņi uzskata par “drošu” maksājuma, padarot tos populāru alternatīvu pārbaudēm. Bet tas ir svarīgi saprast plusus un mīnusus, izmantojot naudas pārvedumu, un tad, kad citi maksājumu metodes ir labāka izvēle.

Kas ir Naudas pārvedums?

Naudas rīkojums ir papīra dokumentu, līdzīgi pārbaudi, ko izmanto maksājumu veikšanai.

Naudas pasūtījumi ir priekšapmaksas, tāpēc tie tiek izsniegtas tikai pēc tam, kad pircējs maksā par naudas pārveduma ar naudu vai cita veida garantēto fondu.

Garantētie aizdevumi: Tā emitenti pieprasa samaksu uzreiz, naudas pārvedumi tiek uzskatīti par samērā drošu, vai “garantēts”, maksājumu veidi. Tie nedrīkst atlēciena līdzīgu personīgo čeku varenību.

Īpaša saņēmējs: No saņēmējam (saņēmējs naudas rīkojuma) un nosaukumu finanšu institūcijas, kas izdevusi naudas rīkojumu parādīsies katru naudas secībā nosaukuma. Kad jūs pērkat naudas pasūtījumu, varēsiet norādīt, kam līdzekļus, aizpildot personas vārda vai organizācijas, kuru vēlaties maksāt. Tas padara to grūti zagļiem nozagt instrumentu un saņemt naudu.

Riski: Jāapzinās, ka naudas pārvedumi dažkārt izmanto shēmas, bet viņi arī izmanto likumīgiem mērķiem. Mēs labi sīki vairākas kopīgas krāpniecība zemāk.

Kur nopirkt:  Naudas pasūtījumi ir pieejami no dažādiem avotiem, tai skaitā:

  • Lielveikali un veikalos
  • Bankas un krājaizdevu sabiedrības
  • Pārbaudiet naudas saņemšanu, naudas pārvedumu, un payday aizdevumu veikalos
  • United States Pasts

Kā nopirkt:  Lai iegādātos naudas pasūtījumu, jums vajadzēs maksāt ar garantētiem līdzekļiem.

  1. Apmaksa: Pēc savas bankas, varat pārskaitīt naudu no sava pārbaudes vai uzkrājumu kontā. Pie mazumtirgotājs, jūs maksāsiet ar skaidru naudu, debetkaršu darījumu, izmantojot PIN kodu, vai avansu par jūsu kredītkarti. Ņemiet vērā, ka kredītkartes naudas aizdevumi ir dārgi, jo jums ir jāmaksā papildu nodevas un augstas procentu likmes par šiem atlikumiem , lai mēģinātu izvairīties no šo iespēju.
  2. Summa un maksājuma saņēmējs: Pastāstiet, kā nauda tiks pasūtījuma izsniedzēju, cik daudz jūs vēlaties naudas pasūtījumu, un tie būs drukāt dokumentu jums. Jums būs nepieciešams, lai rakstītu nosaukumu jūsu maksājuma saņēmējs uz līnijas, kas saka “maksāt secībā.”
  3. Uzskaiti: Saglabājiet savu kvīti un jebkādu citu informāciju par savu pirkumu. Ja kaut kas noiet greizi, jums šo informāciju, lai izsekotu vai atcelt naudas pasūtījumu.

Izmaksas:  Gaidīt maksāt nelielu maksu, lai iegūtu naudu kārtībā. Cenas parasti ir viszemākais lielveikalos un veikalos, ap $ 1 vai tā par naudas pārvedumu. Bankas un krājaizdevu sabiedrību bieži maksa $ 5 līdz 10 $. Sīkāku informāciju par maksām, skatīt sarakstu ar vietām ar cenu.

Pirkuma summas:  Naudas pasūtījumi ir maksimālā robeža, bieži vien $ 1000 par naudas pārvedumu. Tas padara tos piemērotus mazākiem pirkumiem, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk nekā, ka jūs varat iegādāties vairākus naudas pārvedumus (un jāmaksā vairākas nodevas). Alternatīvi, jūs varat izmantot citu metodi, piemēram, kases čeks.

Getting naudu:  Ja saņemat naudas pasūtījumu, jūs varat skaidrā naudā, vai noguldīt tāpat kā čeka. Lai to izdarītu, jūs parasti apstiprināt aizmugurē naudas rīkojuma slēdzot savu vārdu. Tas ir labākais, lai naudas pārvedumi, tajā pašā vietā viņi nopirka no (a Western Union vai MoneyGram galda, vai bankas vai krājaizdevu, kas izdevusi tās).

Ja jums nav vajadzīga nauda tieši tagad, tas ir gudrs, lai noguldīt naudu uz bankas kontu glabāšanā.

Kāpēc Izmantot Naudas pārvedumi?

Naudas pasūtījumi ir viens no daudziem iespējām maksājumu veikšanu. Tātad, ja tas ir vispiemērotākie, lai izmantotu naudas pasūtījumu?

Alternatīva naudā:  Naudas pasūtījumu var veikt jāmaksā konkrētai personai, kas samazina risku zādzību. Ja naudas pārvedums tiek nozaudēta vai nozagta, to var atcelt un saņemt nomaiņu.

Ja jūs zaudējat naudu, tas ir devušies uz labu. Pasta naudas ir vienkārši pārāk riskanti, tāpēc naudas pārvedumi ir laba iespēja, ja pasta maksājumu. Kas ir vairāk, jūs varat izsekot maksājumu un pierādīt, ka adresāts faktiski got samaksāts.

Nav nepieciešams atvērt bankas kontu:  Ja jums nav bankas konta, vai jūs nevēlaties vienu vai nevarat saņemt vienu naudas rīkojumi varētu būt jūsu labākais risinājums par maksājumu veikšanu.

Jūs varat apmaksāt rēķinus, piemēram, komunālo pakalpojumu rēķinu, apdrošināšanas prēmiju un mobilo telefona maksu ar naudas pārvedumiem katru mēnesi. Tomēr, izmaksas, pērkot naudas pasūtījumiem piebilst augšu. Šīs izmaksas, un laiks, kas nepieciešams, lai iegādātos naudas pasūtījumus mēnesi pēc mēneša, varētu motivēt jums, lai atvērtu vietējo bankas kontu.

Saglabājiet savu informāciju noslēpums:  Rakstot personīgo čeku, ka pārbaude ir sensitīva informācija. Piemēram, pārbaudes bieži parādīt savu dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, bankas konta numuru, un vārdus, locītavu kontu īpašniekiem (piemēram, jūsu laulātais vai partneris, ja tādi ir). Ja jūs nezināt, vai uzticaties personai, jūs maksājat, naudas rīkojums slēpj šo informāciju.

Obligāti pēc pārdevējam:  Daži pārdevēji pieprasīt, ka jūs maksājat ar naudas pārvedumu. Viņi nevēlas, lai iespēja pieņemt personīgo čeku, un tas ir diezgan izplatīta, lai pieprasītu naudas pasūtījumus. A kases čeks varētu piedāvāt tādu pašu drošību, bet naudas pārvedumi, šķiet, ir priekšroka, un viņi mazāk dārgi pircējiem.

Sūtiet naudu ārzemēs:  Ja jums ir nepieciešams, lai nosūtītu līdzekļus ārzemēs, naudas pārvedumi ir drošs un lēts veids, kā to darīt. Saņēmējs var viegli pārvērst naudas rīkojumu vietējā valūtā, un USPS naudas pārvedumi ir labi uzskatāms daudzās valstīs visā pasaulē.

Alternatīvas naudas pārvedumi

Naudas rīkojumi nav vienīgais veids, kā maksāt. Citas iespējas piedāvā “garantētas” līdzekļus, un daži ir pat drošāka nekā naudas pasūtījumiem.

Kases čeki  ir līdzīgas naudas pasūtījumiem. Viņi abi papīra dokumentiem, kas izdoti uz konkrētu saņēmējs un kuras garantē emitents. Tomēr bankas un krājaizdevu sabiedrību izsniegt kases čeki-ne kioskiem un naudas veikali. Arī kases čeki ir pieejami lielākām dolāru summas, tāpēc viņi ir labāka izvēle lieliem maksājumiem. Uzziniet vairāk par to, kā kases čeki salīdzināt ar naudas pārvedumiem.

Naudas pārvedums  ir elektroniska pārsūtīšana garantēto fondu. Atkal, pārdevēji var būt pārliecināti, vēl vairāk pārliecināti nekā tad, ja viņiem naudas pasūtījumu, ka viņi kļūst samaksāts. Pārskaitījumi ir dārgāki (apmēram $ 35 vairumā gadījumu), un vairāk apgrūtinoša, bet tās nevar viltot vai atcelti, piemēram, naudas pārvedumiem. Uzziniet vairāk par to, izmantojot bankas pārskaitījumus, lai nosūtītu naudu.

Elektroniskie maksājumi  , kas nav garantēta fondiem, ir arī iespēja. Ja jūs vienkārši maksāt rēķinus, bankas tiešsaistes rēķinu maksājumu pakalpojumu var sūtīt līdzekļus gandrīz visur, parasti par brīvu. Pat ja jums nav bankas konta, daudzi priekšapmaksas debetkartes piedāvāt to pašu pakalpojumu, vai arī jūs varat maksāt, izmantojot savu kartes numuru. Tiešsaistes pakalpojumi un lietojumprogrammas var arī sūtīt naudu (vēlams tikai tiem cilvēkiem, jūs uzticaties) bez maksas.

Personīgie čeki , bet vecmodīgs, bieži vien ir pietiekami labs. Billers piemēram, komunālo pakalpojumu uzņēmumiem un telefonu pakalpojumu sniedzējiem joprojām pieņem personas pārbaudes. Tiešsaistes pārdevēji un citi (piemēram, svešiniekiem jūs nodarbojas ar Craigslist) varētu pieprasīt naudas pasūtījumu papildu drošību.

Skatīties izkrāpšana

Naudas pasūtījumus kopumā ir uzskatāmi par drošiem, bet tie var tikt izmantoti krāpšanā. Faktiski, uzskats, ka tās ir drošas, ir tieši tas, kas padara tos ideāli krāpniekiem.

Skatoties uz kopīgiem sarkano karogu, kas palīdzēs jums izvairīties no problēmas. Būt drošam:

  1. Nekad nosūtīt “extra” naudu atpakaļ kādam, kurš maksā pārāk daudz, ar naudas pārvedumu, tas gandrīz noteikti ir scam. Esiet piesardzīgs pārsūtīt papildu naudu, lai “nosūtītājiem.”
  2. Pārbaudiet līdzekļus par jebkuru naudas lai jums ir šaubas par to, pirms jūs ņemt to uz savu banku.
  3. Nemaksāt kāds ar naudas pārvedumu, ja jūs domājat, ka jums kādreiz ir nepieciešams, lai mainītu maksājumu. Jūs varat atcelt tikai naudas pārvedumus, pirms viņi ir iekasēti.

Ierobežojumi naudas pārvedumi

Tagad, ka jūs zināt pamatus, jūs varat novērtēt plusus un mīnusus, izmantojot naudas pārvedumus. Daži no galvenajiem trūkumiem naudas pārvedumi ir aprakstīti zemāk.

Maksimālās robežas:  Naudas pasūtījumus parasti emitē ar maksimāli 1000 $. Daži naudas pārvedumu emitentiem izmantot vēl zemāku limitu (piemēram, starptautisko USPS naudas pārvedumi tiek ierobežots līdz 700 $). Ja pirkuma summa ir vairāk nekā 1000 $, jums vajadzēs vairākus naudas pārvedumus. Tad lietas kļūst apgrūtinoša, un tikpat dārga kā citus maksājumu veidus.

Ērtības:  Naudas pasūtījumi ir viegli nokļūt. Dodieties uz klientu apkalpošanas dienestu lielveikalā vai apmeklēt bankas filiāli. Taču citi maksājumu veidi ir daudz vieglāk strādāt. Lai iegādātos naudas pasūtījumu, jūs bieži vien ir nepieciešams, lai saņemtu naudu, jāgaida rindā, pagaidiet klientu apkalpošanas pārstāvi (kas dara visu iespējamo), lai pabeigtu darījumu, un iegūt naudas rīkojumu vērā pastu. Personīgie čeki un elektroniskie maksājumi likvidētu visu vai lielāko daļu no šiem soļiem.

Trust:  Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka naudas pārvedumi ir droši. Pārdevēji paļauties uz  emitenta  (nevis indivīdu), lai nodrošinātu līdzekļus. Tomēr naudas pārvedumi var pacelt sarkano karogu, jo viņi bieži vien izmanto krāpšanu. Dažos gadījumos, naudas pārvedumi ir aizliegtas, vai arī tie rada papildu administratīvo darbu un kavējumiem. Piemēram, dažas finanšu iestādes (piemēram, apdrošināšanas sabiedrībām un brokeru sabiedrību) nepieņem naudas pārvedumus, jo tās var izmantot naudas atmazgāšanas operācijās. Tāpat bankas varētu neļauj jums izmantot savu mobilo ierīci noguldīt naudas pārvedumus, bet pārbaudes nav problēma.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.