Naudas tirgus konti: ieņēmumi un piekļuves

Home » Banking and Loans » Naudas tirgus konti: ieņēmumi un piekļuves

Naudas tirgus konti: ieņēmumi un piekļuves

Naudas tirgus konts ir konts, kas piedāvā divas pievilcīgas iezīmes: interese par saviem noguldījumiem, un vieglu piekļuvi jūsu naudu.

Naudas tirgus konti apvieno labākās īpašības pārbaudīt kontus un krājkontu, bet ir plusi un mīnusi katram konta veidam. Apskatīsim, ko jums (un to, kas jums ir atdot), ja jūs izmantojat šos kontus.

Ieņēmumu un piekļuves

Naudas tirgus konti, piemēram, krājkontu, jāmaksā procenti.

Viņi droša vieta, kur glabāt naudu, jo viņi ir FDIC apdrošināts (vai, ja lietojat krājaizdevu, NCUSIF apdrošināts). Procentu likmes bieži vien ir labāk nekā jūs saņemsiet no tradicionālās krājkonta – it īpaši ar lielākiem kontu atlikumiem – tāpēc viņi parasti kaut kur starp CD un krājkontu, ja runa ir par peļņas potenciāls.

Tāpat pārbaudes kontiem, naudas tirgus konti ļauj viegli tērēt savu naudu. Lielākā daļa konti ļauj rakstīt čekus vai izņemt skaidru naudu, un daži piedāvā debetkarti, ko var izmantot, lai veiktu pirkumus. Šī viegli piekļūt, apvienojumā ar konkurētspējīgu procentu likmi, kas ir tas, ko tradicionāli gatavo naudas tirgus kontu unikāls. Pēdējos gados, apbalvot pārbaude, interešu norēķinu konti, un tiešsaistes bankas ir kļuvušas populāras un piedāvā tās pašas priekšrocības, bet reizēm jūs saņemsiet labāku piedāvājumu no naudas tirgus kontu.

Fine Print

Naudas tirgus konti ir liels, bet ir dažas lietas, jums ir jāzina, pirms konta atvēršanas.

Minimālais atlikumi: naudas tirgus kontos parasti prasa relatīvi lielu minimālo atlikumu. Jūs parasti var atvērt krājkontu (īpaši tiešsaistes krājkonts) ar nelielu depozītu, bet naudas tirgus pārskati var būt pieejama tikai tad, ja jums ir vairāki tūkstoši dolāru vai vairāk. Ja jūsu konta atlikums kļūst mazāks par minimālo, kas paredz maksāt maksas (kas, protams, notērēt savu peļņu).

Darījumu limiti: jums ir piekļuve naudā, naudas tirgus kontu, bet ir robežas. Jūs nevarēsiet veikt maksājumus ar savu čeku vai debetkarti vairāk nekā sešas reizes mēnesī (ar likumu), un dažas bankas pieļauj tikai trīs maksājumi mēnesī. Jūs varat izņemt skaidru naudu, cik bieži vien vēlaties, bet šie konti nav tik elastīgi kā savu norēķinu kontu, ja runa ir par ikdienas lietošanai.

Tiesības izvēle? Naudas tirgus konti ir lielisks rīks. Bet tie varētu būt īstais rīks jūsu vajadzībām. Vai jūs varētu nopelnīt vairāk, izmantojot CD? Ja jūs izmantojat CD kāpnēm jūs varat nopelnīt pienācīgu atdevi, vienlaikus saglabājot dažus no jūsu naudas šķidruma (un vairāk par to kļūs šķidrums drīzumā), un samazinot drīzu izvešanu sodus. Ja jūs ieguldīt, lai ilgtermiņā, runāt ar finanšu plānotāja par to investīciju kombināciju var vislabāk palīdzēt jums sasniegt savus mērķus.

Vai tas ir droši? Ja vēlaties drošību, pārliecinieties, ka jūs izmantojat naudas tirgus kontu no bankas vai krājaizdevu sabiedrība. Naudas tirgus fondi ir sava vieta, bet tie nav viens un tas pats.

Ko viņi labākais

Naudas tirgus konti ir liels naudas, ka jūs (vai varētu ) nepieciešamība salīdzinoši tuvā nākotnē. Tās ļauj jums nopelnīt nelielu peļņu, saglabājot līdzekļus drošu un pieejamu.

Viņi īpaši noderīgi lieliem, reti izdevumi, piemēram,:

  • Ārkārtas fondi
  • Budžeta ceturkšņa nodokļu maksājumiem
  • apmācība

Atkal, tas nav labākā vieta, kur glabāt līdzekļus regulāri izdevumus, jo pastāv ierobežojumi, cik daudz maksājumu varat veikt. Tas nozīmē, ka jūs varētu paturēt līdzekļus daži no jūsu lielākajiem ikmēneša izdevumus (piemēram, jūsu hipotēku), ar naudas tirgus kontu, lai nopelnītu nedaudz lielāku interesi.

Naudas tirgus konti vs. Naudas tirgus fondiem

Naudas tirgus fonds nav tas pats, kā naudas tirgus kontu . Naudas tirgus fondi ir kopfondu, kas pērk vērtspapīrus, un tas ir iespējams zaudēt naudu, izmantojot naudas tirgus fondi: tie nav garantē FDIC vai NCUA kā jūsu kontā bankas vai krājaizdevu varētu būt. Naudas tirgus fondi varētu nonākt vairākām šķirnēm un piedāvāt potenciālu nodokļu priekšrocības, bet stick ar naudas tirgus kontu , ja vēlaties drošību.

Kā vienmēr, meklēt savu banku vai krājaizdevu lai pārliecinātos, ka jūsu līdzekļi ir apdrošināti, un būt pārliecināti, lai saglabātu savus noguldījumus zem maksimālās robežas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.