Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Home » Investing » Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Nemusíte investovat do akcií, jak zbohatnout

Mnoho lidí tout ctnosti akciové investice, a to zejména proto, že historie ukazuje, že akciový trh za předpokladu, jeden z největších zdrojů dlouhodobého majetku, s smíchaný výnosy v průměru o 10 procent ročně v průběhu posledních 100 let. Investoři, které udržují zásoby na dlouhou dobu, držet akcie v indexu low-cost, své dividendy reinvestovat, využít daňových pravidel a nechte směšování dělat vše pro zvedání těžkých břemen viděli ty nejlepší výnosy.

Za stejné období 100 let, inflace v průměru o 4 procenta, čímž skromné, ale konzistentní 6 procent skutečnou míru návratnosti. Firemní poradce Duff & Phelps vyrábí akcie, dluhopisy, směnky, a inflace (SBBI) Ročence (dříve Ibbotson SBBI Yearbook ), který sestavuje rozsáhlé údaje o těchto návratů ve své výroční publikaci.

Zásoby ne vždy dávat smysl

Přestože 6 procent návratnost post-inflační zní docela slušné, podle studie provedené investice do výzkumu společnosti Morningstar, po dobu 10 procent (pre-inflace) se vrací na trhu, průměrný investor skutečně vydělal jen 3 procenta čisté investiční návratnost , Chudé investiční možnosti, příliš časté obchodování, high-cost makléři, podílových fondů prodejní zátěže, a celou řadu dalších poplatků a chyb tajně marněno většinu investující zisky. Dohlédněte na každý z těchto faktorů vyžaduje čas, úsilí a znalosti, přesvědčit některé lidi hledat ostatních investičních alternativ k doručení.

Někteří lidé nemají touhu nebo temperament investovat do akcií. I když to ti mohl handicap s jedním menším nástrojem ve své bohatství-budování nástrojů, vaše upřímná sebehodnocení může také pomoci vyhnout se budoucím investování chyby. Stále můžete investovat své peníze do několika dalších typů aktiv získat návratnost, snížení rizika a diverzifikovat své portfolio.

Pro ty nové investice, kteří stále zpochybňují jejich zájem o akcie, jak víte, jestli byste se lépe skákání nutnosti investovat? Podívejte se na těchto příznaků:

  • Dostanete fyzicky špatně vidí ceny akcií padají jako ostatní investoři panikařit namísto viděl to jako příležitost být zabaven.
  • Můžete to vysvětlit, co je nabídková cena / prodejní cenou a tvůrce spread / trhu jsou, nebo dělat.
  • Ztratíte spánku a strach hodně přes vlastní zásoby.
  • Jste si myslel, nebo řekl, že „akciový trh je jako kasino.“
  • Myslíš si, že rozdělení akcií je bonus (fakt: je to velký praktický význam).
  • Vy to nechápete, jak v některých situacích, $ 100,000 per share nutnosti může být levnější než $ 3 za podíl akcií.
  • Nemůžete číst výsledovku nebo rozvahu.
  • Nemůžete smysl výroční zprávě nebo 10K.
  • Vy nevíte, co je výnos zisk je.
  • Vy nevíte, co je poměr ceny k zisku je.

Akciový trh je rovných příležitostí pro každého, kdo chce získat znalosti nebo najít dobrého makléře, aby jim pomohla investovat, ale v případě, že výše uvedené příznaky rezonují s vámi, je to moudré vyzkoušet alternativní místa investovat své těžce vydělané dolary ,

Některé populární alternativy

Chcete-li získat dobrou po zdanění, net-of-inflace návrat bez investování do akcií, dvě populární a rozumné alternativy vlastnit firmu, která vám pracovat a vlastnit portfolio realitních aktiv, které generují příjmy z pronájmu.

Každá investice má svou vlastní osobnost vtípky a ne odradit rádoby podnikatelů, ale to trvá jedinečný, pestrý dovednost nastavit být výnosný obchod operátora. Někteří velmi inteligentní lidé, kdyby museli spustit jednoduchý podnikat jako Dunkin’ Donuts povolení, by v konkurzu v roce. Budete potřebovat velký důraz na detail, oko pro kontrolu nákladů, znalost, kdy investovat do kapitálových výdajů, které zlepšují zkušenosti zákazníků a zvýšení zisku, a systém pro sledování výnos získaný z vašeho celkového investičního a zároveň chránit cash flow, prověřování zaměstnanců, živnostenských oprávnění, a dávat správné poradce na místě. Někteří lidé mají pocit, nadšený a inspirován výzvou, zatímco jiní cítí vyčerpaný jen čtení o všem, co malé firmy vlastnictví vyžaduje.

Mnozí investoři tíhnou k nákupu a řízení investic do nemovitostí, protože jsou hmatatelné a mohou nabídnout docela pasivní formu příjmu. Mnoho sub-speciality existují pro ty, kteří investují do nemovitostí, včetně jednotlivých nájemních domů, bytových domů, skladů, myčky aut, kancelářských budov, průmyslových staveb, a dokonce i možnosti nemovitostí nebo daňové zástavní listy. Každá investice má své výhody a úskalí, apelovat na různé typy lidí.

Ne každý má rád nemovitostí či soukromé podniky

Řekněme, že jste se již dostali peníze svázaný do nemovitostí a mít své vlastní podnikání, nebo možná oba z těchto možností zvuku neatraktivní nebo nezajímavé. Dalo by se uvažovat o nějaké jiné typy aktiv, jako je stříbro a zlato, peníze a peněžní ekvivalenty, jako peněžního trhu účtů nebo vkladové certifikáty, cizí měny nebo vysoce kvalitních podnikových dluhopisů. Každá z těchto investičních možností má své vlastní křivku učení, vlastní rizikový profil a vlastní řadu návratů.

Při zvažování své volby non-obrázky investice, mějte na paměti, jedno z pravidel kardinálních investování: Nikdy investovat peníze, které si nemůžete dovolit prohrát. Jak již bylo řečeno, rozhodnout, kolik času chcete, aby vaše peníze zamčené do své investice, a vzít na vědomí likvidity trhu daného aktiva. Například, můžete si koupit a prodat veřejnosti zásoby v co nejkratší době, protože trh má tolik ochotné kupující a prodávající. V jiném extrému, pokud jste investovali své peníze do drahých kovů, sbírky mincí a klasických automobilů, protože tyto trhy mají nižší aktivitu, to bude vyžadovat více času, aby proplatit své investice v případě, že budete rychle potřeboval peníze. Realitní a vlastněné podniky mají podobnou výzvou, když dělají pro více spolehlivých zdrojů zajištění, je třeba vzít půjčku v případě nouze.