Nutikas strateegiad, mis aitavad teil Conquer Debt

Home » Budgeting » Nutikas strateegiad, mis aitavad teil Conquer Debt

Kao alt, et kuhja võla nende kiired nõuanded

Nutikas strateegiad, mis aitavad teil Conquer Debt

Kas sa üritad maksta mitu võlad?

Äkki teil on õppelaenu, krediitkaardi võlg, ja auto laenu. Võibolla sa võlgned raha sõber või pereliige. Äkki teil on isikliku laenu pangast.

Sõltumata sellest, millist tüüpi võla kannad, oled ilmselt püüab välja selgitada, kuidas oma mitu võlad.

Sa võid olla jäänud mulje, et parim viis tagasi oma võla on rünnata ühe kõrgeima intressimäära esimesena.

Näiteks saab öelda sul on neli võlad:

  • Krediitkaart, 10% intressimäära, $ 24000 tasakaalu
  • Õppelaen, 7% intressimääraga $ 6000 tasakaalu
  • Auto laenu 3% intressimäära, $ 12.000 tasakaalu
  • Laen oma ema, 0% intressimäära, $ 10.000 tasakaalu

Vaadates seda võlgade nimekirja, võite eeldada siis peaks tagastama 10% intressiga laenu esimene. See teeb kõige majanduslikus mõttes, eks?

Mitte tingimata.

Seal on tegelikult kolm võimalust, mida võiks läheneda oma võla. Ükski neist ei ole “õige” või “vale” – sa pead valima ühe, mis töötab teie jaoks.

Kolm lähenemisviise ära maksta oma võlga

Lähenemine # 1: Makske oma võlad põhineb tasakaalu, väikseimast suurim. Ülaltoodud näite, õppelaenu (väikseima tasakaalu) saab maksta-off esiteks, mis annab teile psühholoogiline põnevus võidu, mis hoiab teid motiveeritud.

2. viis: Makske oma võlad põhinevad kõige-emotsionaalselt ärrita. Ülaltoodud näites, võib-olla, et raha sa laenatud su ema paneb sind end süüdi ja masendunud.

See võib olla esimene peaksite tagasi maksta, kuigi see on intressivaba.

Lähenemine # 3: Makske oma võlad kõrgeima huvi madalaima intressiga.

Ei ole “parim” lähenemist. Vali üks, mis töötab teie jaoks.

Minu ainus soovitus on, et kui olete juba proovinud üks neist taktika ja leiate, et te ei tee palju edusamme võla strateegia, et olete valinud, võta teine.

Üks mu sõbrad, näiteks aastaid püüdnud maksta oma võlg põhineb intressimäärade ja mitu aastat ei teinud palju edusamme mõni tema võlad. Minut, et ta nihkunud strateegiate ja hakkas esikohale võla väikseima tasakaalu, oma elu muuta.

Iga kord, kui ta kirjutab üks tema võlad ära oma nimekirja, ta tundis väike põnevus, veidi psühholoogiline võit. See andis talle motivatsiooni hoida läheb.

Pärast kulutuste aastat hädas ja ei suuda tasuda kõik oma võla, ta suutis saada täiesti võla-free ühe aasta jooksul tänu täiesti nihkuvad oma strateegia kui tegemist mis võla ta esikohale tagasimaksmise esimene.

Aga jälle, see lähenemine töötas ta. See võib olla või ei tööta.

Sa pead võtma pilk oma võlad ja otsustada, milline neist kujuneb oma peamise eesmärgi. Tee vähemalt makseid kõik oma võlad, muidugi, ja siis viska igal vabal peenraha, et ONE võla siht.

“Ma ei ole ühtegi Vaba Dimes!”

Oled hädas tulla piisavalt raha, et maksta rohkem-kui-the-minimaalne? Need järgmised nõuanded võivad aidata.

Esiteks, võtta raske vaadata oma eelarve. Lõigatud enamik oma äranägemisel kulutusi.

Tühista oma kaabel, lõpetage söömine restoranides, ja vähendamiseks väiksema kodu või korteri kui olete rentnik.

Kui olete majaomanik või te ei saa lihtsalt liikuda uude koju, võtta toakaaslane või Elukaaslane.

Kanda kaltsukad riideid. Asenda oma auto vanem kasutatud auto – tüüp, mis keskkooli õpilane võib sõita – ja kõndida, sõita oma jalgratta ja teha ühistranspordi vähegi võimalik.

Leia teatud tüüpi pool sagin nagu teenida raha online õhtuti ja nädalavahetustel ning salvestada iga peenraha selle täiendava sissetuleku pärast makse.

Siis võtab see kõik lisaraha, et sa oled nii tulu ja säästmise ja viska üks võlg, et olete suunatud. Sul alustada vaadates, et tasakaalu langus ja langus, kuni lõpuks see viilud ära täielikult.

Ikka ei saa tagasi oma võlad?

Kui olete proovinud tagasi oma võlad ja vajate abi, siin on kolm organisatsiooni A + hinnangust alates Better Business Bureau.

Kaks neist kolm on heategevuslik (mitte mittetulunduslikke) organisatsioonid.

Incharge on 501 (c) mittetulundusühing ja on A + Better Business Bureau hinnang. Nad võivad aidata teil ühendada oma krediitkaardi arveid ühte kuumakse. Nad võivad aidata planeerida, kuidas maksta ära oma võlg kiiremini, alandada intressimäärasid, lõpetage sissenõudmiskõned ja ehitada realistlik eelarve ja rahastamiskava. Vastavalt incharge veebilehel, “kliendid, kes täidavad Debt Management Program maksta ära oma võlg 3-5 aastat.” Nad pakuvad tasuta konsultatsioone, eelarve nõustamine ja finantshariduse teenuseid.

Pioneer Krediidinõustamine on A + Better Business Bureau võlanõustamise ettevõte, mis on ka 501 (c) mittetulundusühing. Nad konkreetselt pakkuda õppelaenu võlanõustamise ja nad Samuti juhtub olema osutaja tasuta mobiilse app nimega usaldusväärse Nõustamisliine mis pakub rahalist tuge ja nõu kõigi elu rahalistes raskustes.

ClearOne Advantage on teine ​​A + Better Business Bureau ettevõte, mis on hea valik võlgade konsolideerimist. Nad ei nõua ettemakstud tasude, aga sa pead maksma kui olete välja võla ja teha oma programmi. Pange tähele, et ClearOne Advantage ei ole mittetulundusühing.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.