Perkant gyvybės draudimo kotiruotės

Home » Insurance » Perkant gyvybės draudimo kotiruotės

Rasti Didysis gyvybės draudimo kotiruotės gali padėti jums sutaupyti tūkstančius!

Perkant gyvybės draudimo kotiruotės

Taigi, jūs turite nusprendė apsipirkti maždaug už gyvybės draudimo kabučių. Norite sutaupyti kelis tūkstančius dolerių į savo kitą gyvybės draudimo polisą? Na, manau, kad apie tai, kaip ilgai jūs mokate už gyvybės draudimą ir kiek iš gyvybės draudimo citata skirtumo $ 5 per mėnesį būtų padaryti per 30 metų trukmės gyvybės draudimo polisą. Dabar imtis, kad figūrą ($ 1800) ir galvoti apie tai, kaip daug daugiau, kad būtų, jei būtų reikėję ją investuoti.

Tai tikrai prideda!

Daugelis žmonių nesuvokia, kiek nedidelis padidėjimas gyvenimas draudimo įmokos gali pridėti iki per gyvybės draudimo politikos kursą. Kas dažnai atsitinka, kai vienas apsipirkti maždaug už gyvybės draudimo kabučių yra tai, kad jie nesivargina rūpintis tik $ 5 per mėnesį skirtumo, bet kaip matote iš aukščiau, ji moka pasirinkti mažiausią savo gyvybės draudimo polisas kabučių.

Dabar, kad žinote, atkreipti dėmesį į kiekvieno dolerio, kai perkate savo gyvybės draudimo kabučių, pažvelkime į keletą būdų, kaip išsirinkti geriausius gyvybės draudimo kabučių, todėl jūs galite pradėti taupyti tūkstančius kito gyvybės draudimo polisas!

1. Nustatykite savo poreikius:

Pirma, jūs norite gauti gerą idėją, tik kiek draudimas jums reikia. Jei nebus imtasi laiko mokslinių tyrimų savo poreikius, tada jūs negalėsite priimti pagrįstą sprendimą, kai draudimo agentas ar kompanija, kuri jums įsigyti savo draudimo citatos iš pasiekia savo gyvybės draudimo poreikius.

2. Pasirinkite savo gyvybės draudimas:

Terminas ar visą gyvenimą? Tai yra dviejų pagrindinių tipų draudimu ir skiriasi, kaip jie dirba. Tyrimai šias parinktis, kad vėl, jūs galite padaryti pagrįstą sprendimą įsigyjant savo gyvybės draudimo kabučių.

3. Parduotuvė internete ir lokaliai už geriausią gyvybės draudimo kotiruotės:

Nemanykite, internete yra visada geriausia spręsti.

Tai gali būti patogu, bet taip pat turinti vietos agentas patogumo gali būti naudinga. Nustatant, kur gauti jūsų gyvybės draudimo kabučių laiko kreiptis daug įmonių. Žinoma Esmė kaina neturėtų būti lemiamas veiksnys jūsų pasirinkimas, tačiau naudojant gyvybės draudimo kabučių kaina yra gera vieta pradėti lyginti. Būkite pasirengę medicinos klausimus ir medicinos egzaminą ir nesijaudinkite … tik todėl, kad viena bendrovė gali paneigti, kad tai nereiškia kita kompanija. Taip pat įsitikinkite, žinau, finansinį pajėgumą pasirinktą bendrovės palyginimui.

4. Patikrinkite, ar papildomas nuolaidas:

Radę iš įmonių, turinčių panašias žemas gyvybės draudimo kabučių sauja, dabar pats laikas kasti giliau ir palyginkite jų konkrečius gyvybės draudimo produktus. Vienas geras palyginimas plotas yra įvertinti įvairių papildomų taupymo funkcijas, kurias siūlo kiekvienai įmonei. Tai apima nuolaidos automatinių projektus, organizavimas narysčių ir kelių draudimo paketus iš tos pačios įmonės (gyvenimo ir negalios).

5. Suprasti gyvybės draudimo polisą:

Ir, žinoma, kai perkate savo gyvybės draudimo citata ir lyginant įmonėms, jūs norite įsitikinti, kad jūs lyginti obuolius su obuoliais.

Pavyzdžiui, kai gyvybės draudimo bendrovės gali duoti jums 3 mėnesių quote kainą ir kai kurie gali suteikti jums 6 mėnesių quote kainą. Kitos sritys ieškoti lyginant gyvybės draudimo polisai vienodai yra: fiksuoti įmokas (Premium lieka tas pats visoje politiką), grąžinimas premija (jūsų priemoka bus grąžinami į nepanaudotus politikos pabaigos), garantuotus atsinaujinančius politiką (Jūs galės atnaujinti politiką, kai jis jau pasibaigęs) ir išimčių (išmokos, kurios neįeina). Taip pat reikėtų žinoti, iš “nemokamai Žvilgsnis” metu. Tai yra laikas, per kurį galite pakeisti savo mintis po įsigijimo politiką, paprastai kažkur per 10 dienų.

Jūs įsigijote Įperkamos gyvybės draudimo polisą, ką daryti?

Išlaikyti savo gyvybės draudimo polisas? Taip! Tai puiku, kad jums rasti prieinamą gyvybės draudimo polisą, tačiau perkant savo prieinamą gyvybės draudimo polisas yra tik pirmas žingsnis yra atsakingas gyvybės draudimo draudėjas.

Jei norite gauti maksimalią naudą iš savo gyvybės draudimo polisas ir norite, kad ji apsaugoti savo artimuosius, kaip turėtų, yra veiksmai, kuriuos reikia padaryti, siekiant įsitikinti, kad jūsų gyvybės draudimo polisas lieka dabartinis ir saugus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.