Plusi un mīnusi ir procentu tikai hipotekāros – Mīti Par Interešu tikai hipotēku

Home » Real Estate » Plusi un mīnusi ir procentu tikai hipotekāros – Mīti Par Interešu tikai hipotēku

Plusi un mīnusi ir procentu tikai hipotekāros - Mīti Par Interešu tikai hipotēku

Vai jūs izņemt procentu tikai hipotēku? Tie ir hipotēkas, kas nekad samazina galveno līdzsvaru un, kamēr viņi pilda noteiktu nišu, tie nav par katru pircēju. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr parādā to pašu naudas summu, neatkarīgi no tā, cik daudz maksājumu jūs veicat, jo jūs maksājat tikai procentus.

Procentu tikai hipotēku, ir nodrošināti ar nekustamo īpašumu, un bieži ietver iespēju veikt procentu maksājumu.

Jūs varat maksāt vairāk, bet lielākā daļa cilvēku nav. Cilvēki, piemēram, procentu tikai hipotēku, jo tas ir veids, kā krasi samazināt savu hipotekāro maksājumu. Ziņu virsraksti bieži sagrozīt patiesību par procentu tikai hipotēku, padarot tos būtu slikti vai riskanti aizdevumi, kas ir tālu no patiesības. Tāpat kā ar jebkura veida finansēšanas instruments, ir plusi un mīnusi. Procentu tikai hipotēku nav raksturīgi ļaunumu sev.

Kas ir Procentu tikai hipotēku?

Procentu tikai maksājumi nesatur pamatsummu. Daudzi no procentu tikai hipotēku pieejams šodien ar opciju procentu tikai maksājumiem. Šeit ir piemērs:

  • $ 200,000 aizdevumu ar procentu 6.5%. Amortizētās maksājumi par aizdevumu 30 gadiem būtu 1254 $ mēnesī, kas satur pamatsummu un procentus.
  • Procentu tikai maksājums ir $ 1,083.
  • Atšķirība starp P & I maksājumu un procentu maksājums ir ietaupījums no 170 $ mēnesī.

Bieži Procentu Tikai Hipotēkas

Populārākās procentu tikai hipotēku neļauj aizņēmējiem veikt procentu tikai maksājumu visiem laikiem.

Vispār, ka laiks ir ierobežots līdz pirmajiem pieciem vai desmit gadiem, aizdevuma. Pēc šī perioda, aizdevums tiek amortizēta uz atlikušo pilnvaru laiku. Tas nozīmē, ka maksājumi pārvietoties līdz pat amortizētās summu, bet kredīta atlikums netiek palielināts. Divi populāri hipotēkas ir:

  • 30 gadu aizdevumu. Iespēja veikt procentu tikai maksājumi ir pirmo 60 mēnešu laikā. Uz $ 200,000 aizdevumu pie 6.5%, aizņēmējam ir iespēja maksāt mēnesī 1083 $ jebkurā laikā pirmo piecu gadu laikā. Gadiem 6. līdz 30., maksājums būs $ 1,264.
  • 40 gadus aizdevumu. Iespēja veikt procentu tikai maksājumi ir par pirmajiem 120 mēnešiem. Uz $ 200,000 aizdevumu pie 6.5%, aizņēmējam ir iespēja pirmajiem desmit gadiem, lai samaksātu par procentu tikai maksājumu jebkurā attiecīgajā mēnesī. Gadiem 11 caur 40, maksājums būs $ 1,264.

Kā lai aprēķinātu procentu tikai Maksājumu

Tas ir vienkārši, lai noskaidrotu hipotekāro interesi. Veikt nesamaksāto kredīta atlikumu $ 200,000, un reizināt to ar procentu likmi. Šajā gadījumā likme ir 6,5%. Šis skaits ir 13000 $ interese, kas ir gada procentu summa. Sadalīt $ 13.000 līdz 12 mēnešiem, kas ir vienādi ar jūsu ikmēneša procentu maksājumu vai $ 1,083.

Kurš Vai Take Out procentu tikai hipotēku?

Procentu tikai hipotēku ir izdevīga pirmo reizi mājas pircējiem. Daudz jaunu mājas īpašnieki cīnās pirmajā gadā īpašumtiesības laikā, jo tie nav pieraduši maksājumu hipotēku maksājumiem, kas parasti ir augstāka nekā nomas maksājumiem.

Procentu tikai hipotēku neprasa, ka mājas īpašnieks maksā procentu tikai maksājumu. Ko tas jādara, ir sniegt aizņēmējs iespēja maksāt mazāku samaksu pirmajos gados aizdevuma periodā. Ja mājas īpašnieks saskaras negaidītu rēķinu – teiksim, ūdens sildītājs ir jānomaina – tas varētu izmaksāt īpašniekam $ 500 vai vairāk.

Ar izmanto iespēju, kas mēnesi maksāt mazāku maksājumu, šāda iespēja var palīdzēt līdzsvarot mājas īpašnieka budžetu.

Pircēji, kuru ienākumi svārstās, jo nopelnīt komisijas, piemēram, nevis fiksētas algas, arī gūst labumu no procentu tikai hipotēku iespēju. Šie aizņēmējiem bieži maksā procentu tikai maksājumi slim mēnešu laikā, un jāmaksā papildus uz pamatsummu, saņemot prēmijas vai komisijas.

Cik daudz procentu tikai hipotēku izmaksas?

Tāpēc aizdevēji reti kaut ko darīt par brīvu, izmaksas par procentu tikai hipotēku varētu būt nedaudz augstāka nekā parasto aizdevumu. Piemēram, ja 30 gadu fiksētās likmes hipotēku ir pieejama turpināšanas likmi 6% procentu, procentu tikai hipotēku varētu izmaksāt papildu 1/2 procentiem vai noteikta 6,5%.

Aizdevējs varētu arī iekasēt procentuālo punktu, lai padarītu aizdevumu.

Visi aizdevējs maksas atšķiras, tāpēc tā maksā iepirkties.

Kādi ir riski un mīti, kas saistīti ar Procentu tikai hipotēku?

Svarīgs aspekts procentu tikai hipotēku, ir jāatceras, ka aizdevums atlikums nekad palielināsies. Variants ARM aizdevumi ietver noteikumu par negatīvu amortizācija. Procentu tikai hipotēku nav.

Risks, kas saistīts ar procentu tikai hipotēku melu spiesti pārdot īpašumu, ja īpašums nav novērtēta. Ja aizņēmējs maksā tikai procentus katru mēnesi, beigās, teiksim, pieciem gadiem, aizņēmējs būs parādā sākotnējo kredīta atlikums, jo tas nav ticis samazināts. Aizdevuma atlikums būs tāda pati summa, kā tad, kad aizdevums tika cēlies.

Tomēr pat amortizēta maksājumu grafiku parasti nebūs jāmaksā leju pietiekami 100% finansēti aizdevuma, lai segtu izmaksas, pārdošanas, ja īpašums nav novērtēta. Lielāks iemaksa brīdī iegādes samazina risku, kas saistīts ar procentu tikai hipotēku.

Ja īpašuma vērtības kritums, tomēr pašu saņemta īpašumā brīdī iegādi varētu izzust. Bet lielākā daļa mājas īpašnieki, neatkarīgi no tā, vai aizdevums tiek amortizēta, sejas, ka risku, kas tirgū.