Plussid ja miinused, et osalust vaid Mortgage – Müüdid Intress Ainult Hüpoteegid

Home » Real Estate » Plussid ja miinused, et osalust vaid Mortgage – Müüdid Intress Ainult Hüpoteegid

Plussid ja miinused, et osalust vaid Mortgage - Müüdid Intress Ainult Hüpoteegid

Kas te võtate välja huvi ainult hüpoteek? Need on hüpoteegid, mis kunagi vähendada peamine tasakaal ja kui nad täidavad teatud nišš, ei ole need iga ostja. See tähendab, et sa alati võlgu sama rahasumma olenemata sellest, kuidas paljud maksed teete, sest maksate ainult huvi.

Intress ainult hüpoteegid on laenud kinnisvara tagatisel ja sisaldavad sageli võimalus teha intressimakse.

Tasuda saab rohkem, kuid enamik inimesi ei ole. Inimesed nagu huvi ainult hüpoteegid, sest see on nii drastiliselt vähendada oma hüpoteegi makse. Uudiste pealkirjad sageli moonutada tõde huvi ainult hüpoteegid, muutes need välja halb või riskantseid laene, mis on kaugel tõest. Nagu iga tüüpi finantsinstrument, on plusse ja miinuseid. Intress ainult hüpoteegid ei ole oma olemuselt kuri ise.

Mis on huvi ainult hüpoteek?

Intress ainult maksed ei sisalda peamine. Paljud huvi ainult hüpoteegid täna olemas on võimalus võtta huvi ainult makseid. Siin on näide:

  • $ 200.000 laenu intressimäär 6,5%. Korrigeeritud maksed 30-aastase laenu oleks $ 1,254 kuus, mis sisaldab põhisummat ja intresse.
  • Huvi ainult makse on $ 1,083.
  • Erinevus P & I makse ja intressimaksed on kokkuhoid $ 170 kuus.

Ühine huvi ainult hüpoteek

Kõige populaarsem huvi ainult hüpoteegid ei võimalda laenuvõtjad teha huvi ainult makse igavesti.

Üldiselt, et aja jooksul on piiratud esimese viie või kümne aasta laenu. Pärast seda perioodi laenu amortiseeritakse ülejäänud ametiajaks. See tähendab, et maksed liiguvad kuni korrigeeritud summa, kuid laenujääk ei kasvanud. Kaks populaarne hüpoteegid on:

  • 30-aastase laenu. Võimalus teha huvi ainult maksete esimest 60 kuud. Kohta $ 200,000 laenu 6,5%, laenuvõtja on võimalus maksta $ 1,083 kuus igal ajal esimese viie aasta jooksul. Juba aastaid 6 läbi 30, makse on $ 1,264.
  • 40-aastase laenu. Võimalus teha huvi ainult maksete esimest 120 kuud. Kohta $ 200,000 laenu 6,5%, laenuvõtja on võimalus esimese kümne aasta jooksul maksma intressi ainult makse igal kuul. Juba aastaid 11 kaudu 40 makse on $ 1,264.

Kuidas arvutada intressi Ainult Maksmine

See on lihtne aru eluasemelaenu intress. Võtke tasumata laenujäägi $ 200,000 ja korrutada see intressimäär. Sel juhul on see määr 6,5%. See number on $ 13.000 huvi, mis on iga-aastase intressi summa. Jagage $ 13.000 12 kuud, mis võrdub teie igakuine intressimakse või $ 1,083.

Kes võtaks välja huvi ainult hüpoteek?

Intress ainult hüpoteegid on kasulik esmakordselt kodu ostjad. Paljud uue kodu omanikud võitlevad esimese aasta jooksul omandiõiguse, sest nad ei ole harjunud pöörates hüpoteegi maksed, mis on üldiselt kõrgem kui renditasud.

Huvi ainult hüpoteek ei nõua, et kodu omanik maksma intressi ainult makse. Mis see teha on anda laenuvõtja võimalus maksta väiksemat makset esimestel aastatel laenu. Kui kodus omanik seisab ootamatu arve – näiteks boilerite tuleb asendada – see võiks maksma omanik $ 500 või rohkem.

Autor kasutab võimalust, et kuu maksta väiksemat makset, et võimalus aitab tasakaalu kodu omanik eelarvest.

Ostjad, kelle sissetulek kõikuda, sest teenida komisjonitasu, näiteks asemel kindla palga, saavad ka huvi ainult hüpoteek võimalus. Need laenuvõtjad sageli maksma intressi ainult maksete ajal slim kuud ja maksma poole peamine preemiate või komisjonitasu saanud.

Kui palju huvi ainult hüpoteegid maksab?

Kuna laenuandjad harva midagi tasuta, kulu huvi ainult hüpoteek võib olla natuke suurem kui tavaline laenu. Näiteks, kui 30-aastase fikseeritud intressimääraga hüpoteek on saadaval läheb määr 6% intressi, huvi ainult hüpoteek võib maksta lisatasu 1/2 protsenti või määrata 6,5%.

Laenuandja võib ka tasu protsendina punkti teha laenu.

Kõik laenuandja tasud erineda, mistõttu tasub poes ringi.

Millised on riskid ja müüdid seostatakse huvi ainult hüpoteek?

Oluline aspekt on huvi ainult hüpoteek on meeles pidada, et laenujääk kunagi suurendada. Valik ARM laenud sisaldavad eraldist negatiivse amortisatsioon. Intress ainult hüpoteegid ei ole.

Kaasnevad riskid huvi ainult hüpoteek peitub sunnitud müüma, kui see vara ei ole teretulnud. Kui laenuvõtja maksab ainult intressi iga kuu lõpus, ütleme, viis aastat, laenuvõtja võlgu originaal laenujääk, sest see ei ole vähenenud. Laenujääk on sama summa kui laenu pärineb.

Kuid isegi korrigeeritud maksegraafik tavaliselt ei maksa piisavalt suure hulga 100% finantseeritud laenu katteks müüa, kui vara ei ole teretulnud. Suurem sissemakse ajal ostu vähendab seotud huvi ainult hüpoteek.

Kui vara väärtus langeb, aga omakapitali saadud vara ajal ostu võib kaduda. Aga kõige kodu omanikud, olenemata sellest, kas laenu on korrigeeritud, nägu, et risk langeval turul.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.