Plusy i minusy tylko odsetki hipoteczne – mity o tylko odsetki hipoteczne

Home » Real Estate » Plusy i minusy tylko odsetki hipoteczne – mity o tylko odsetki hipoteczne

Plusy i minusy tylko odsetki hipoteczne - mity o tylko odsetki hipoteczne

Czy wykupienie zainteresowanie tylko kredyt hipoteczny? Są to kredyty hipoteczne, które nie zmniejszają główne równowagę, a jednocześnie spełniają pewną niszę, nie są one dla każdego nabywcy. Oznacza to zawsze będziesz winien taką samą kwotę pieniędzy, niezależnie od tego, ile płatności dokonać, ponieważ płacisz tylko odsetki.

Odsetki tylko kredytów hipotecznych są kredyty zabezpieczone nieruchomościami i często zawierają opcję, aby dokonać płatności odsetek.

Można zapłacić więcej, ale większość ludzi nie. Ludzie tacy jak odsetki tylko kredytów hipotecznych, ponieważ jest to sposób, aby drastycznie zmniejszyć płatności hipotecznych. doniesienia prasowe często zniekształcają prawdę o odsetki tylko kredytów hipotecznych, co im się złe lub ryzykownych pożyczek, co jest dalekie od prawdy. Jak w przypadku każdego rodzaju instrumentu finansowania, są plusy i minusy. Odsetki tylko kredytów hipotecznych nie są z natury złe same w sobie.

Co jest Mortgage Interest-Only?

Płatności odsetkowe tylko nie zawierają kapitał. Wiele kredytów hipotecznych dostępnych obecnie odsetki tylko posiadać możliwość odsetki tylko. Oto przykład:

  • $ 200000 kredytu, oprocentowaną na 6,5%. Płatności amortyzowane kredytu 30-letniego będzie 1254 $ miesięcznie, zawierających kapitał i odsetki.
  • Tylko odsetki płatności $ 1083.
  • Różnica między płatnością P & I oraz wypłaty odsetek jest to oszczędność 170 $ miesięcznie.

Wspólne Hipoteki odsetki tylko

Najpopularniejsze odsetki tylko kredytów hipotecznych nie pozwalają kredytobiorcy do wypłaty odsetek, tylko zawsze.

Generalnie, okres czasu jest ograniczona do pierwszych pięciu lub dziesięciu lat kredytu. Po tym okresie, pożyczka jest amortyzowane przez okres pozostający do zakończenia kadencji. Oznacza to, że płatności przenieść się do kwoty zamortyzowanego ale saldo kredytu nie zostanie zwiększona. Dwa popularne kredytów hipotecznych są:

  • A 30-letniego kredytu. Możliwość dokonywania płatności odsetki tylko dla pierwszych 60 miesięcy. Na $ 200.000 kredytu na poziomie 6,5%, kredytobiorca ma możliwość zapłacić 1083 $ miesięcznie w każdej chwili w ciągu pierwszych pięciu lat. Od lat 6 do 30, płatność będzie $ 1264.
  • A 40-letniego kredytu. Możliwość dokonywania płatności odsetki tylko dla pierwszych 120 miesięcy. Na $ 200.000 kredytu na poziomie 6,5%, kredytobiorca ma możliwość dla pierwszych dziesięciu lat do uiszczania płatności odsetek tylko w danym miesiącu. Od lat 11 do 40, płatność będzie $ 1.264.

Jak obliczyć wypłaty odsetek Tylko

To proste, aby dowiedzieć odsetek od kredytów hipotecznych. Weź niespłaconego salda pożyczki $ 200,000 a pomnożyć przez stawkę procentową. W tym przypadku, współczynnik 6,5%. Ta liczba jest $ +13.000 interesów, która jest roczna kwota odsetek. Podzielić $ 13000 przez 12 miesięcy, które będą równe miesięczne płatności odsetek lub $ +1.083.

Kto by wykupić Mortgage Interest-Only?

Odsetki tylko kredytów hipotecznych są korzystne dla kupujących dom po raz pierwszy. Wielu nowych właścicieli domów walczyć w pierwszym roku eksploatacji, ponieważ nie są przyzwyczajeni do płacenia płatności hipotecznych, które są na ogół wyższe niż płatności czynszu.

Zainteresowanie tylko hipotecznych nie wymaga, aby właściciel domu zapłacić odsetki tylko. Co ona ma zrobić, to dać kredytobiorcy możliwość zapłaty niższego płatności w pierwszych latach kredytu. Jeśli właściciel domu napotyka nieoczekiwane rachunki – powiedzmy, podgrzewacz wody należy wymienić – to może kosztować właścicielowi $ 500 albo więcej.

Wykonując opcję miesiąc płacić niższą zapłatę, że rozwiązaniem może przyczynić się do zrównoważenia budżetu właściciela gospodarzy.

Kupcy, których dochód ulegać wahaniom ze względu na zarabianie prowizji, na przykład, zamiast płaskiej wynagrodzenia, a także skorzystać z opcji hipotecznych odsetek tylko. Te kredytobiorców często zapłacić odsetki tylko podczas szczupłych miesięcy i dopłacać kierunku głównego, gdy premie lub prowizje są odbierane.

Ile odsetki tylko hipoteczne kosztuje?

Ponieważ kredytodawcy rzadko niczego za darmo, koszt za odsetki tylko kredytów hipotecznych może być nieco wyższa niż tradycyjnego kredytu. Na przykład, jeśli 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu jest dostępny w kontynuacji tempie 6% odsetek, zainteresowanie tylko hipotecznych może kosztować dodatkowy 1/2 procent lub być ustawiona na poziomie 6,5%.

Pożyczkodawca może również pobierać procent od punktu do kredytu.

Wszystkie opłaty pożyczkodawcy się różnić, więc opłaca się rozejrzeć.

Jakie są zagrożenia i mity związane ze Mortgage Interest-Only?

Ważnym aspektem o odsetki tylko kredytów hipotecznych jest, aby pamiętać, że saldo kredytu nie wzrośnie. pożyczki opcja ARM zawiera rezerwę na negatywną amortyzację. Odsetki tylko kredytów hipotecznych nie.

Ryzyko związane z zainteresowaniem tylko kłamstwa hipotecznych zmuszony sprzedać nieruchomość, jeżeli nieruchomość nie została doceniona. Jeśli kredytobiorca płaci jedynie odsetki każdego miesiąca, na koniec, powiedzmy, pięciu lat, kredytobiorca będzie zawdzięczają oryginalnej salda kredytu, ponieważ nie została zmniejszona. Saldo kredytu będzie taka sama kwota jak wtedy, gdy kredyt został pochodzi.

Jednak nawet zamortyzowany harmonogram płatności zazwyczaj nie będą płacić na tyle o 100% finansowane pożyczki na pokrycie kosztów sprzedaży, jeżeli nieruchomość nie została doceniona. Większy zaliczki w momencie zakupu zmniejsza ryzyko związane z odsetek tylko hipotecznych.

Jeżeli spadek wartości nieruchomości, jednak otrzymał kapitał w nieruchomości w momencie zakupu może zniknąć. Ale większość właścicieli domów, niezależnie od tego, czy pożyczka jest amortyzowana, twarz, że ryzyko w rynku spada.