Privalumus ir trūkumus į palūkanų Tik Hipotekos – mitai apie palūkanas tik Mortgages

Home » Real Estate » Privalumus ir trūkumus į palūkanų Tik Hipotekos – mitai apie palūkanas tik Mortgages

Privalumus ir trūkumus į palūkanų Tik Hipotekos - mitai apie palūkanas tik Mortgages

Ar imti tik palūkanų hipotekos? Tai yra hipoteka, kuri niekada sumažinti pagrindinę pusiausvyrą ir, nors jie atitinka tam tikrą nišą, jie ne kiekvienam pirkėjui. Tai reiškia, kad jūs visada skolingi tą pačią pinigų sumą, neatsižvelgiant į tai, kiek mokėjimai jums padaryti, nes jūs mokate tik palūkanas.

tik be palūkanų hipotekos paskolos, užtikrintos nekilnojamojo turto ir dažnai yra galimybė padaryti palūkanų mokėjimą.

Galite mokėti daugiau, bet dauguma žmonių neturi. Žmonės, kaip tik palūkanų hipotekos, nes tai būdas drastiškai sumažinti savo hipotekos mokėjimo. Naujienų antraštės dažnai iškraipyti tiesą apie palūkanų tik hipoteka, todėl juos bus blogi ar rizikingas paskolas, kurios yra toli nuo tiesos. Kaip ir su bet finansavimo priemonės tipo, yra privalumus ir trūkumus. palūkanų tik hipoteka nėra savaime blogis savaime.

Kas yra palūkanų Tik Hipotekos?

tik be palūkanų mokėjimai, kurių sudėtyje nėra pagrindinę. Daugelis tik palūkanų hipotekos turimų šiandien funkcija tik už palūkanų mokėjimų parinktį. Štai pavyzdys:

  • $ 200,000 paskolą su palūkanomis 6,5%. Amortizuota mokėjimai už 30 metų paskolą su būtų 1254 $ per mėnesį, kurių sudėtyje pagrindinę sumą ir palūkanas.
  • Palūkanų tik mokėjimas yra $ 1083.
  • Skirtumas tarp P & I mokėjimo ir palūkanų mokėjimo yra 170 $ per mėnesį sutaupyti.

Bendro intereso Tik Paskolos

Populiariausi palūkanų tik hipoteka neleidžia skolininkų padaryti apmokėjimą tik palūkanų amžinai.

Apskritai, kad laikas yra ribotas, kad pirmuosius penkerius ar dešimt metų paskolos. Pasibaigus šiam laikotarpiui, paskola yra amortizuojama už savo kadencijos laikui. Tai reiškia, kad mokėjimai judėti į amortizuota suma bet paskolos likutis nepadidėja. Du lankytinos hipoteka yra:

  • 30 metų paskola. Galimybė padaryti tik palūkanų mokėjimų yra už pirmuosius 60 mėnesių. Ant $ 200,000 paskolą 6,5%, skolininkas turi galimybę mokėti 1083 $ per mėnesį, bet kuriuo metu per pirmuosius penkerius metus. Metų nuo 6 iki 30, mokėjimas bus $ 1,264.
  • A 40-metų paskola. Galimybė padaryti tik palūkanų mokėjimų yra už pirmuosius 120 mėnesių. Ant $ 200,000 paskolą 6,5%, paskolos turi per pirmuosius dešimt metų galimybę mokėti mokesčius nuo palūkanų tik bet kurį nurodytą mėnesį. Per metus 11 per 40, mokėjimas bus $ 1,264.

Kaip apskaičiuoti palūkanų Tik Apmokėjimas

Tai paprasta išsiaiškinti įkeitimu. Paimkite negrąžinto kredito likutis $ 200,000 ir padauginkite jį iš palūkanų normą. Tokiu atveju norma yra 6,5%. Šis skaičius yra įdomūs $ 13.000, kuris yra metinis palūkanų suma. Padalinti $ 13.000 iki 12 mėnesių, kurie bus vienodo jūsų mėnesio palūkanų mokėjimą arba $ 1083.

Kas gi imti palūkanų Tik hipotekos?

tik be palūkanų hipotekos yra naudinga pirmą kartą namų pirkėjų. Daug naujų namų savininkų kova pirmaisiais nuosavybės, nes jie nėra pripratę prie mokėjimo hipotekos mokėjimus, kurie yra paprastai didesnis nei nuomos mokėjimų.

Vienintelis palūkanų hipotekos nereikalauja, kad namo savininkas moka išmoką tik palūkanų. Kas tai padaryti, tai duoti skolininkui galimybę mokėti mažesnę išmoką pirmaisiais paskolos. Jei namo savininkas susiduria netikėtą sąskaitą – tarkim, vandens šildytuvas reikia pakeisti – tai gali kainuoti savininkui $ 500 ar daugiau.

Naudodamasis variantą, kuris mėnesį mokėti mažesnį atlygį, variantas gali padėti subalansuoti namo savininkas biudžetą.

Pirkėjai, kurių pajamos svyruoja, nes uždirbti komisinius, pavyzdžiui, vietoj lygaus darbo užmokesčio, taip pat naudos iš palūkanų tik būsto variantą. Šie skolininkai dažnai moka tik palūkanas mokėjimus per plonas mėnesius ir papildomai mokėti link pagrindinės gavus premijas ar komisiniai.

Kiek palūkanų Tik Paskolos kainuoja?

Kadangi skolintojai nieko retai nemokamai, už palūkanų-tik hipotekos kaina gali būti šiek tiek didesnis nei įprastinės paskolos. Pavyzdžiui, jei per 30 metų fiksuotų palūkanų hipotekos yra ne vyksta norma 6% palūkanų, vienintelis palūkanų hipotekos gali kainuoti papildomai 1/2 procentų arba būti nustatytas 6,5%.

Skolintojas taip pat gali imti iš taško procentą padaryti paskolą.

Visi skolintojas mokesčius skirtis, todėl moka išsirinkti.

Kokia yra rizika ir mitų, susijusių su palūkanų Tik Hipotekos?

Svarbus aspektas yra tik palūkanų hipotekos yra prisiminti, kad paskolos likutis niekada didės. Variantas ARM paskolos yra nuostata dėl neigiamo amortizaciją. palūkanų tik hipoteka ne.

Susijęs su palūkanų tik hipotekos slypi pavojus, kad bus priversti parduoti turtą, jei turtas nebuvo vertinama. Jeigu skolininkas moka tik palūkanas kiekvieną mėnesį, ne iš, tarkim, penkerių metų laikotarpiui, skolininkas skolingas originalų paskolos likutį, nes ji nebuvo sumažinta. Paskola balansas bus ta pati suma, kaip tada, kai buvo kilęs paskola.

Tačiau net amortizuota mokėjimų grafikas paprastai nebus mokėti žemyn pakankamai 100% finansuojama paskolos padengti išlaidas parduoti jei turtas nebuvo vertinama. Didesnis įmoka už pirkimo metu sumažina riziką, susijusią su palūkanų tik hipoteka.

Jei turto vertės mažėja, tačiau nuosavybės gautos turto ne pirkimo metu gali išnykti. Bet dauguma namų savininkai, nepriklausomai nuo to, ar paskola yra amortizuojamas, veidą, kad riziką rinkos nuosmukio.