Proč Menšiny platit víc za pojištění auta?

Home » Insurance » Proč Menšiny platit víc za pojištění auta?

 Proč Menšiny platit víc za pojištění auta?

Rasismu a rasové diskriminace existují již staletí. V desetiletích od hnutí za občanská práva začaly věci definitivně dostali lepší menšinovými skupinami a barevné lidi v mnoha ohledech. Ale stále existuje diskriminace, a to i v místech, byste nikdy očekávat. Dokonce v roce 2018, Black Američané zaplatí mnohem více než bílí Američané na něco, co vyžaduje zákon v téměř každé země: autopojištění.

Je to smutné, ale je to pravda. V posledních letech se v USA sousedství se staly rasově segregované . Afričtí Američané, kteří žijí v převážně černé sousedství platí cenu jako výsledek, doslova: A A průkopnické studie o spotřebitelské federace Ameriky provedla v roce 2015 zjistil, že dobří řidiči, kteří žijí v afroamerických čtvrtích jsou zpoplatněny mnohem víc, než řidičů, kteří žijí v bílém komunity-mnohem více. Řidiči, kteří žijí v těchto komunitách jsou v průměru citovaných pojistného, které jsou o 70 procent dražší než pojistného pro řidiče, kteří žijí v bílých komunit, v průměru $ 438 dolarů ročně více.

Je to proto, že afroameričtí Communities jsou nebezpečnější?

Na rozdíl od všeobecného (a rasistické?) Víře, Rasový makeup čtvrti sama o sobě nemá vůbec určit, kolik zločin existuje v sousedství. Ano, nižší sousedství příjmy jsou často větší pravděpodobnost, že další trestné činnosti.

Ale když se ovládat na příjmu a hustota obyvatelstva, bílé a černé sousedství mají v podstatě stejné míru kriminality . Výše uvedená studie zjistila, že i když odpovídá za hustotou obyvatelstva a příjmů, řidiči, kteří žijí v černých čtvrtích jsou zpoplatněny mnohem více.

Je to proto, že afričtí Američané jsou často horší než bílí?

Je pravda, že míra chudoby mezi Američany Afričana je více než dvojnásobek míra chudoby na Bílé Američany .

Ale to nevysvětluje výsledky vůbec, zejména proto, že bohatší Afroameričané budou pravděpodobně platit i více z ceny za bydlení v černých čtvrtích než chudší Afroameričanů: Zpráva zjistila, že s vyššími středními příjmy černoši, kteří žijí v černých čtvrtích zaplaceno plná 194 procent víc za pojištění auta v průměru než vyššími středními příjmy fyzických osob žijících v bílém čtvrtích-rozdíl ve výši $ 1.396!

To je strašné! Co pojišťoven říci prosazují?

Zkrátka a dobře, pojišťovnictví nikdy připustil, že černí Američané platit více za pojištění vozidla. Ve skutečnosti, oni jsou často vyloženě defenzivní … a urážlivé. V roce 2014, Národní asociace vzájemných pojišťoven poslal dopis, v němž Spolková pojišťovna, které naznačil černí Američané mohou dovolit platit víc za pojištění auta, protože … čekat na to … že utrácet peníze na jejich domácí zvířata, hračky, alkohol, tabák , a záznamovým zařízením, jako normální lidé, často:

“… Data ukazují, že domácnosti ve dvou nejnižších kvintilů strávil skoro stejně na alkohol a tabákové výrobky v kombinaci jako na automobilový pojištění, a že strávil více na obrazovou a zvukovou (A / V), zařízení a služeb, než na automobilové pojištění. ..we by se domnívají, že procento příjmů domácností vynakládají menšiny spotřebitelů o automobilovém pojištění se zdá být rozumné vzhledem k procentem z příjmů vynaložené na nepodstatných věcí,“napsal pojišťovací skupina.

Zahrnuty do neesenciální seznamu jsou domácí zvířata a hračky.

Jinými slovy, pojišťovny Zdá se, že je to v pořádku, nabíjení černí Američané více za pojištění vozidla pro nic jiného, ​​než na to, že černí Američané utrácet peníze na jiné věci důvodu.

V reakci na výše uvedené studie, J. Robert Hunter, v ředitel organizace pojištění řekl :

„Cenové rozdíly pro státní nařízené minimální auto pojištění uvedené na řidiče v první řadě afroamerických komunit je těžké pochopit, pojistné matematiky a vypadat hodně podobně jako nespravedlivé diskriminace.“

To zní opravdu špatné, ale to je jen jedna studie. Tam je jiný doklad o tomto problému?

Je smutné, že ano. Analýzy vyšlo v roce 2017 podle Consumer Reports a ProPublica zjistil, že v Kalifornii, Illinois, Missouri a Texas, pojistné jsou stále vyšší v menšinových čtvrtích obecně, nejen africké ty americké.

Rachel Goodman, hůl právník v rasovou spravedlnost programu American Civil Liberties Union, pokud o ostrý připomenutí, že tato zjištění se vešly větší, systémový problém v naší zemi: „Tyto výsledky zapadají do vzoru, který vidíme až příliš často rasové rozdíly údajně vyplývají z rozdílů v nebezpečí, ale toto odůvodnění se rozpadne, když jsme přejít do dat,“řekla.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.