Protingi strategijas, kurios gali padėti jums užkariauti skolos

Home » Budgeting » Protingi strategijas, kurios gali padėti jums užkariauti skolos

Išlipęs iš po tos skolos krūva su šiais Patarimai

Protingi strategijas, kurios gali padėti jums užkariauti skolos

Ar Jūs bandote grąžinti daug skolų?

Gal turite studentų paskolas, kredito kortelės skola ir automobilių paskolos. Gal jūs skolingi pinigus draugui ar šeimos nariui. Gal turite asmeninę paskolą iš banko.

Nepriklausomai nuo skolos tipo atlikti, jūs tikriausiai bando išsiaiškinti, kaip elgtis su savo daug skolų.

Jums gali būti susidaro įspūdis, kad geriausias būdas grąžinti savo skolos puola vienas su aukščiausios palūkanų norma pirmą.

Pavyzdžiui, tarkim jūs turite keturis skolas:

  • Kreditinė kortelė, 10% palūkanų norma, $ 24,000 balansas
  • Studentų paskolos, 7% palūkanų norma, $ 6,000 balansas
  • Automobilių paskolos 3% palūkanų norma, $ 12,000 balansas
  • Paskolos iš savo motinos, 0% palūkanų norma, $ 10,000 balansas

Pažvelgus šio skolų sąrašą, galite manyti, jums reikėtų grąžinti 10% palūkanų paskolą pirmą kartą. Tai daro didžiausią finansinę jausmą, tiesa?

Nebūtinai.

Yra iš tikrųjų trijų būdų, kad jūs galite priartėti savo skolą. Nė vienas iš jų yra “teisinga” arba “neteisinga” – jums reikia pasirinkti vieną, kuris tinka jums.

Trys požiūriai sumokėti skolą

Požiūris # 1: mokėti savo skolas remiantis balanso, nuo mažiausio iki didžiausio. Aukščiau pateiktame pavyzdyje, studentas paskolos (su mažiausiu balanso) gauna mokama išjungimo pirmas, kuris suteikia jums psichologinę jaudulį pergalės, kuri saugo jus motyvuoti.

Požiūris # 2: Pay savo skolas remiantis labiausiai emociškai erzina. Aukščiau pateiktame pavyzdyje, galbūt, kad pinigai, kuriuos pasiskolino iš savo mama leidžia jaustis kaltas ir depresija.

Tai gali būti pirmasis turėtumėte grąžinti, nors tai be palūkanų.

Požiūris # 3: Pay savo skolas iš aukščiausios įdomūs mažiausias palūkanas.

Nėra “geriausias” požiūrio. Pasirinkite vieną, kuris tinka jums.

Mano vienintelis patarimas, kad jei jau bandė vieną iš šių taktika, ir jūs pastebėsite, kad jūs ne padaryti didelę pažangą su skolos strategiją, kad jūs pasirinkote, imtis kitą.

Vienas iš mano draugų, pavyzdžiui, daug metų praleido bando grąžinti savo skolą remiantis palūkanų normų ir kelerius metus nepadarė daug pažangą bet jo skolas. Minutę, kad jis perėjo strategijas ir pradėjo pirmenybę skolą su mažiausiu balanso, jo gyvenimas pasikeitė.

Kiekvieną kartą, kai jis rašo vieną iš savo skolas išjungti savo sąrašą, jis pajuto nedidelį jaudulį, šiek tiek psichologinę pergalę. Tai davė jam motyvacijos nesustoti.

Praleidus metų kovoja ir negali grąžinti visos jo skolos, jis galėjo tapti visiškai skolos nemokamai per vienerius metus, nes vien perkelia savo strategiją, kai jis ateina į kurį skolos jis pirmenybę grąžinti anksčiau.

Bet vėl, šis metodas dirbo jam. Jis gali arba negali dirbti už jus.

Jums reikia pažvelgti į savo skolas išvaizdą ir nuspręsti, kuris iš jų taps jūsų pagrindinis tikslas. Padaryti minimalius mokėjimus dėl visų savo skolas, žinoma, ir tada mesti kiekvieną savo laisvą bulvarinis tuo, kad vienas skolos tikslą.

“Aš neturiu jokių Atsarginių Dimes!”

Ar sunku sugalvoti pakankamai pinigų sumokėti daugiau nei-the-minimumo? Šie Šie patarimai gali padėti.

Pirma, atsižvelgti sunku pažvelgti į savo biudžetą. Iškirpti didžiąją savo nuožiūra išlaidų.

Atšaukti savo laidą, nustoti valgyti restoranuose ir sumažinti jų iki mažesnio namuose ar bute, jei esate nuomininkas.

Jei esate namą arba jūs negalite lengvai perkelti į naujus namus, imtis kambarioku arba Kaimynas pagal bute.

Dėvėti tarpa saugoti drabužius. Pakeiskite savo automobilį su vyresniu naudotą automobilį – tipo, kad aukštosios mokyklos studentas gali vairuoti – ir vaikščioti, važinėti savo dviratį, ir imtis viešuoju transportu, kai tik įmanoma.

Rasti kai kurie iš šono stumdymasis tipą, pavyzdžiui, uždirbti pinigus internete per vakarais ir savaitgaliais, ir išsaugoti kiekvieną šios papildomos pajamos, atskaičius mokesčius bulvarinis.

Tada visą šį papildomų pinigų, kad jūs abu uždirbti ir taupyti, ir mesti jį į vieną skolą, pagal kurią taikote. Jūs pradėsite žiūrėti, kad balansas mažėja ir mažėja, kol galiausiai ji skiltelės toli visiškai.

Dar negali grąžinti savo skolas?

Jei bandėte grąžinti savo skolas, ir jums reikia pagalbos, čia yra trys organizacijos, A + reitinguose iš Better Business Bureau.

Du iš šių trijų yra labdaros (ne pelno) organizacijos.

Incharge yra 501 (c) ne pelno organizacija, ir turi A + Better Business Bureau “reitingą. Jie gali padėti jums konsoliduoti savo kredito sąskaitas į vieną mėnesinį mokestį. Jie gali padėti planuoti, kaip sumokėti savo skolą greičiau, sumažinti savo palūkanų normas, sustabdyti surinkimo skambučius, ir sukurti realų biudžetą ir finansinį planą. Pasak Incharge svetainėje “klientų, kurie baigę skolų valdymo programą atsiperka savo skolą per 3-5 metus.” Jie teikia nemokamas konsultacijas, biudžeto konsultavimo bei finansinio švietimo paslaugas.

PIONEER Kreditinė konsultavimas yra A + Better Business Bureau “skolų konsultavimo įmonė, kuri taip pat yra 501 (c) ne pelno organizacija. Jie specialiai pasiūlyti studento paskolą skolos konsultavimas ir jie bus taip pat atsitiktų būti teikėjas už nemokamą Mobile App vadinamas Patikimi Pagalbos linijos, kuri siūlo finansinę paramą ir konsultacijas visose gyvenimo finansinių sunkumų.

ClearOne Privalumas yra dar vienas A + Better Business Bureau “įmonė, kuri yra geras pasirinkimas skolos konsolidavimas. Jie neima jokių up-front-mokesčius, bet jūs turėsite sumokėti, kai jūs iš skolos ir padaryta su savo programa. Atkreipkite dėmesį, kad ClearOne privalumas yra ne pelno organizacija.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.