Sadece Faiz İpotek Hakkında Mitler – Bir İlgi Sadece Mortgage için Avantaj ve Dezavantajları

Home » Real Estate » Sadece Faiz İpotek Hakkında Mitler – Bir İlgi Sadece Mortgage için Avantaj ve Dezavantajları

Sadece Faiz İpotek Hakkında Mitler - Bir İlgi Sadece Mortgage için Avantaj ve Dezavantajları

Bir yalnız faiz ipotek almak istiyorsunuz? Bunlar belli bir niş yerine iken, onlar her alıcı için değil, temel denge azaltmak ve asla ipotek bulunmaktadır. Bu her zaman sadece faiz ödüyoruz çünkü yapmak kaç ödemeler bakılmaksızın aynı miktarda para borçlu anlamına gelir.

İlgi sadece ipotek gayrimenkul ile güvence altına krediler ve genellikle bir ilgi ödeme yapmak için bir seçenek içeriyor.

Daha ödeyebilirsiniz ancak çoğu insan yok. sadece faiz ipotek gibi insanlar bunu büyük ölçüde ipotek ödeme azaltmak için bir yol çünkü. Haber başlıkları genelde, sadece faiz ipotek çarpıtanların kadar gerçek değil kötü ya riskli kredileri, olmalarını öpüşürken. finansman aracı her türlü olduğu gibi, avantajları ve dezavantajları vardır. İlgi sadece ipotek içlerinde doğal olarak kötü değildir.

Bir İlgi Alanı-Sadece Mortgage nedir?

Faiz salt ödemeleri anapara içermezler. Mevcut faiz sadece ipotek bugün çoğu sadece faiz ödemeleri için bir seçenek vardır. İşte bir örnek:

  • 6,5 faiz oranı% taşıyan 200.000 $ kredi. 30 yıllık kredi için Amortize ödemeleri anapara ve faiz içeren aylık $ 1254 olacaktır.
  • Bir ilgi sadece ödeme $ 1083 olduğunu.
  • P & I ödeme ve faiz ödemesi arasındaki fark aylık $ 170 bir tasarruf olduğunu.

Ortak İlgi Okunur İpotek

En popüler sadece faiz ipotek borçlular sonsuza faiz salt ödeme yapmak için izin vermez.

Genellikle, bu süre kredinin ilk beş ya da on yıl ile sınırlıdır. Bu süre sonunda, kredi onun süresinin kalan kısmı boyunca itfa edilir. Bu ödemeler itfa edilmiş tutara kadar taşımak ancak kredi bakiyesi artış anlamına gelir. İki popüler ipotek şunlardır:

  • Bir 30 yıl vadeli kredi. Sadece faiz ödeme yapmak için seçenek ilk 60 aylık. % 6.5 bir 200.000 $ kredi, borçlu ilk beş yıl içinde herhangi bir zamanda ayda $ 1083 ödeme seçeneği vardır. Yıllar 6 30 üzerinden için, ödeme $ 1264 olacaktır.
  • Bir 40 yıl vadeli kredi. Sadece faiz ödeme yapmak için seçenek ilk 120 aylık. % 6.5 bir 200.000 $ kredi, borçlu herhangi bir ayda bir faiz sadece ödeme ödemeye ilk on yıl boyunca seçeneği vardır. Yıllar 11 ve 40. için, ödeme $ 1264 olacaktır.

Bir İlgi Okunur Ödeme hesapla nasıl

Bu ipotek faiz anlamaya basit. 200.000 $ ödenmemiş kredi bakiyesi alın ve faiz oranı ile çarpın. Bu durumda, oran 6.5% ‘dir. Bu rakam ilgi yıllık tutar olan ilgi $ 13,000 vardır. Aylık faiz ödemesi veya $ 1,083 eşit olacaktır 12 ay, 13.000 $ bölün.

Kim Faiz Okunur ipotek almak istiyorsunuz?

İlgi sadece ipotek ilk kez ev alıcılar için yararlıdır. Onlar kira ödemelerinin genellikle daha yüksektir ödeyen ipotek ödemeleri, alışık değiliz çünkü birçok yeni ev sahipleri mülkiyet ilk yılında mücadele ediyoruz.

Bir yalnız faiz ipotek ev sahibinin bir yalnız faiz ödeme ödeme gerektirmez. Ama yaptığı şey, ödünç alıcı kredinin ilk yıllarında daha düşük bir ödeme ödemek için OPTION vermektir. Bir ev sahibi beklenmedik bir faturası ile karşı karşıya ise – diyelim ki, su ısıtıcı değiştirilmesi gerektiğini – bu sahibine 500 $ veya daha fazla mal olabilir.

ay daha düşük bir ödeme ödemek seçeneği antreman olarak, bu seçenek ev sahibinin bütçesini dengelemek için yardımcı olabilir.

Gelir durumu nedeniyle kazanç komisyonları dalgalanma, örneğin, yerine düz maaş Alıcılar, aynı zamanda bir faiz sadece ipotek seçeneği yarar. Bu kredi genellikle ince aylarında sadece faiz ödemeleri ödeme ve ikramiye veya komisyonlar alındığında anapara doğru ekstra ödeme.

Faiz-Sadece İpotek Ne Kadar Maliyet musunuz?

kredi nadiren ücretsiz için her şeyi olduğundan, bir faiz sadece ipotek maliyeti geleneksel bir kredinin biraz daha yüksek olabilir. 30 yıllık sabit oranlı ipotek% 6 faiz gidiş hızında varsa Örneğin, bir faiz sadece ipotek fazladan 1/2 oranında mal olabilir ya da% 6,5 ayarlanmalıdır.

Bir borç veren de kredi vermek amacıyla bir noktanın yüzdesi talep edebilir.

Tüm borç veren ücretleri değişebilir, bu nedenle çevresinde alışveriş öder.

Bir İlgi Okunur Mortgage ile Riskler & Mitler İlişkili nelerdir?

Bir yalnız faiz ipotek önemli yönü kredi bakiyesi artış asla unutmamaktır. Opsiyon ARM krediler negatif amortisman için bir hüküm içermektedir. İlgi sadece ipotek yoktur.

bir faiz sadece ipotek yalanlarla ilişkili risk mülkiyet takdir edilmemiş ise mal satmak zorunda olmak. Bir borçlu her ay sadece faiz öder Eğer düşürülmüştür vermemiş beş yıl, diyelim ki, sonunda, borçlu orijinal kredi bakiyesi borçlu. kredi bakiyesi kredi kökenli zaman aynı miktarda olacaktır.

Ancak, hatta bir itfa edilmiş ödeme planı tipik özelliği takdir edilmemiş ise satmaya maliyetlerini karşılamak için% 100 finanse kredinin yeterli aşağı ödeme yapmayacaktır. satın alma sırasında bir aşağı büyük ödeme faiz okunur ipotek ile ilişkili riskini azaltır.

özellik değerleri düşerse Ancak eşitlik yok olabilir satın alma anında özelliğinde aldı. Ancak çoğu ev sahipleri, ne olursa olsun bir kredi amorti bağımsız olarak, düşen piyasada bu riski karşıya.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.