Skolų Putinas vs skolos Stacking – kai skolos Išmokėjimų metodas yra geresnis?

Home » Budgeting » Skolų Putinas vs skolos Stacking – kai skolos Išmokėjimų metodas yra geresnis?

Skolų Putinas vs skolos Stacking - kai skolos Išmokėjimų metodas yra geresnis?

Yra du populiariausių būdų, kad žmonės naudoja sumokėti skolą. Tradicinis metodas vadinamas “skola krovimas”, o kita yra vadinamas “skolų sniego gniūžtės” ir yra rekomenduojami populiarus finansų ekspertų Dave Ramsey.

Paimkime Tuo Pro ir con-ųjų kiekvienas išvaizdą, todėl galite išsiaiškinti, kas požiūris imtis pasiteisina savo skolas.

skolų Krovimo

Į “skola krovimas” metodas (kitaip žinomas kaip skolos lavina metodu) rekomenduoja, kad jums padaryti visus savo skolas sąrašą, užėmė palūkanų normos , nuo aukščiausios iki žemiausios.

Pavyzdžiui, galbūt skolingas:

  • Mastercard – $ 2,500 – 19 proc – Aukščiausia palūkanų norma
  • Visa “- $ 7,500 – 13 proc – Antrasis-Aukščiausia palūkanų norma
  • Automobilių Paskolos – $ 4,000 – 8 proc – trečia-aukščiausia Palūkanų norma
  • Studentų paskolų – $ 1,900 – 5 proc – mažiausia palūkanų norma

Į “skola krovimas” metodas pataria, kad jūs padaryti minimalų mokėjimą visus paskolos. Tada turėtumėte mesti visus savo papildomų pinigų į pasiteisina savo “MasterCard”, kuri yra didžiausia palūkanų norma, ne 19 proc.

Sukūrę nušluostyti savo 19 proc MasterCard skolą, kovoti dėl Vizų pusiausvyrą, kuri turi antrą aukščiausią palūkanų normą, bent 13 proc.

Jis bus rodomas ilgą laiką grąžinti vizų, nes ji turi didžiausią pusiausvyrą, bent $ 7500. Klijuoti su juo. Kai baigsite, galite pradėti mokėti skolas su mažesnės palūkanų normos.

Argumentai “už”: Šis metodas sutaupo daugiau pinigų palūkanų mokėjimų.

Trūkumai: Tai gali užtrukti ilgą laiką gauti aukštos balanso skolos kirto išjungti savo sąrašą.

Jūs galite jaustis nusivylęs po investuoti tiek daug laiko ir energijos į mokėjimo žemyn paskolą, nejausdama psichikos “Pergalė” su kirtimo jį išjungti savo sąrašą.

skolų Snowball

Pasak putinas metodą, reikia mesti visus nepanaudotus cento link pasiteisina paskolą su mažiausią likutį, nepriklausomai nuo palūkanų normos.

Jei naudojamas sniego gniūžtės metodu, jums pertvarkyti minėtą sąrašą taip:

  • Studentų paskolų – $ 1,900 – 5 proc – Mažiausia balansas
  • Mastercard – $ 2,500 – 19 proc – antrą mažiausią balansas
  • Automobilių Paskolos – $ 4,000 – 8 proc – Trečiosios Mažiausia balansas
  • Visa “- $ 7,500 – 13 proc – aukščiausios balansas

Jūs norite padaryti minimalų mokėjimą visus paskolos. Tada jums reikia mesti kiekvieną papildomą cento link skolos su mažiausiu balanso, nepriklausomai nuo to, kad – šiuo konkrečiu atveju – ji taip pat turi mažiausią palūkanų normą.

Už šį metodą idėja yra ta, kad pasiteisina paskolą su mažiausio balanso duos jums psichologinį jausmą “pergalę”, kai jūs kirsti tą paskolą išjungti savo sąrašą. Kad psichikos “win” paskatins Jus tęsti taupyti pinigus ir grąžinti savo skolas.

Argumentai “už”: Šis metodas suteikia jums daugiau nedelsiant jausmas pergalę.

Trūkumai: Tai kainuoja daugiau. Jūs mokėsite daugiau palūkanų, palyginti su skolos krovimas metodu.

Kokį metodą reikėtų naudojate?

Aš norėčiau pasakyti, kad asmeninių finansų yra … gerai … asmeniška.

Mokėti skolą yra kaip dietos mažai. Žinoma, yra daugiau “puikiai” valgyti planus ten, bet būkime realistai: dauguma žmonių nesiruošia laikytis tobulo dietos. “Geriausias” mityba yra vienas, kad jums laikytis.

Mokėti skolą yra panašus. Būkite sąžiningi apie tai biudžetą, kuris atitinka jūsų asmenybę ir saugo jus motyvuoti. Jūs mokėsite dauguma palūkanų, jei jūs neturite klijuoti su savo skolą atsipirkimo planą.

Tai gerai, kad eksperimentuoti, taip pat. Jei skola krovimas metodas skamba daugiau kreipiuosi į jus dabar, ir jūs jį išbandyti keletą mėnesių ir suprato, kad tai neveikia, nėra jokios priežasties, jūs negalite pereiti į skolos sniego gniūžtės metodu.

Atsižvelgdama planą yra gera idėja, tačiau tai nereiškia, kad jums reikia turėti sau jai 100% laiko, 365 dienas per metus. Viskas keičiasi, gyvenimas suskumba kreivė kamuoliukus į jus, ir jums reikia prisitaikyti. Kad kartais tai keičia savo finansinius strategijas. Taigi nereikia įveikti save, jei pirmasis metodas bandote neveikia. Laikyti jį tol, kol rasite kažką, kad daro.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.