Suur Kinnisvara müüt

Home » Real Estate » Suur Kinnisvara müüt

Vastavalt teadusuuringute, Lao Loo suurem Real tulu kui Real Estate

Suur Kinnisvara müüt

Ostmine peamine elukoht on ilmselt parim otsus keegi saab teha oma rahalist tulevikus. Samas, kui sa sattuda suvemaja, puhkemaja, rendipinnad, ärihoonete ja toores maa, mida hoitakse võimalikku lisandväärtust mängid täiesti uue palli mängu. Seda sellepärast, et üle pika aja, tõeline naaseb (millest inflatsioon on maha) pakutud ühise varud on purustatud need kättesaadavaks kinnisvara omanik.

Jep. Sa loed seda õigust. Ameeriklased on muutunud nii kütkestatud koos omandiõiguse kinnisvara, et nad ei mõista sageli vara suureneb väärtus $ 500,000 to $ 580,000 viie aasta jooksul pärast toetus välja pärast maksustamist intresskuludena hüpoteegi, lisakindlustus, pealkiri kulud jne ., isegi ei pidada sammu inflatsiooniga! See $ 80.000 kasum ei kavatse osta sa enam kaupu ja teenuseid; sama palju hamburgereid, basseinid, mööbli komplektid, tiibklaverite, autod, sulepead, kašmiir kampsunid, või mis iganes see on, et te võiksite saada. Eeldades täielik hüpoteek 6,25%, viie aasta jooksul, siis oleks maksnud $ 151.401 bruto huvi või umbes $ 93.870 pärast asjakohase mahaarvamisi (ja mis eeldab olete top sulgudes soodsaimat juhul). Teie hüpoteegi tasakaalu oleks vähendatud umbes $ 466.700, mis annab teile omakapital $ 113.300 ($ 580,000 turuväärtus – $ 466.700 hüpoteegi = $ 113.300 omakapitali.) selle aja jooksul, siis oleks poetatud läbi $ 184.715 maksete.

Faktooring vara hooldus, kindlustus ja muud kulud, bruto out-of-tasku kulud oleks olnud vähemalt $ 200,000.

See peaks illustreerima aluspõhimõte kõik investorid peaksid meeles pidama: Kinnisvara on tihti nii, et hoida raha sa oleks muidu maksta üüri arvelt, kuid see ei kavatse tõenäoliselt tekitada piisavalt kõrge tulu määrad ühendiks oma rikkuse oluliselt.

On muidugi erioperatsioonide, mida saab ja teha väga tulusad kohta võimendatud alusel nagu töövõtjatele odav alusel ostmine, rehabbing ja müüa maja, hotelli disainerid luua põnev sihtkoht kuum linnaosas (see peab tuleb märkida, et käesolevas asjas on rikkuse loomise on varsti mitte kinnisvara, vaid äri – või ühise aktsia – mis on loodud hotelli tegevuse) või mäluseadet linna ilma teiste võrreldavate omaduste (kuigi jälle tõeline rikkus ei tule mitte kinnisvara, vaid äri, mis on loodud!)

Mis põhjustas selle suure kinnisvara müüdi arendada? Miks me petetud on? Jätka lugemist teadmisi, vastuseid ja praktilist teavet võib teil olla võimalik kasutada.

1. Paljud investorid, Real Estate Kas käegakatsutavamaks kui varud

Keskmine investor ilmselt ei vaadata tema aktsia murdosana tõeline heausksed äri, mis on rajatised, töötajad ning loodetavasti kasumit. Selle asemel, nad näevad seda kui tükk paberit, mis liigutab ümber graafikus. Ilma mõiste aluseks omanik tulu ja tulumäära, see on mõistetav, miks nad võivad paanika, kui aktsiate Home Depot või Wal-Mart langeb alates $ 70 kuni $ 33.

Õndsalt teadnud, et hind on ülimalt – see tähendab, mida sa maksma on ülim määrav investeeringu tasuvust – nad arvavad aktsiate rohkem loteriipileti kui omandiõigus, avades The Wall Street Journal ja lootes, et näha mõningaid ülespoole liikumist.

Saate kõndida rent vara; käivitada oma käed mööda seinu, sisse ja välja lülitada tuled, muru niitma ja tervitama endale üürnikud. Aktsiatega Bed, Bath ja Beyond istub oma kauplemiskonto, ei pruugi see tunduda reaalne. Isegi dividendi kontrolli, et oleks tavaliselt postitatakse kodus, tööl või pank, sageli nüüd elektrooniliselt hoiustatud oma konto või reinvesteeritakse automaatselt. Kuigi statistiliselt pikemas perspektiivis on tõenäolisem, et ehitada oma netoväärtuse kaudu seda tüüpi omand, see ei tundu nii reaalseks kui vara.

2. Kinnisvara ei ole Daily Tsiteeritud Turuväärtus

Kinnisvara, teiselt poolt, võib pakkuda palju madalam pärast makse, pärast inflatsiooni naaseb, kuid see varuosa kes ei ole aimugi, mida nad teevad nägemast noteeritud turuväärtus iga päev. Nad võivad minna, kellel oma vara ja kogumise üüritulu, täiesti asjatundmatu, et iga kord, intressimäärad liiguvad, mille tegelik väärtus nende osaluse mõjutab, nagu aktsiad ja võlakirjad. See viga oli adresseeritud kui Benjamin Graham õpetas investoritele, et turg on seal neid teenida, mitte õpetada neid. Ta ütles, et saada emotsionaalne hinnaliikumised oli samaväärne sellega ise vaimse ja emotsionaalse ahastus üle teiste inimeste vigu kohtuotsuse. Coca-Cola võib kauplemine on $ 50 aktsia, kuid see ei tähenda, et hind on ratsionaalne või loogiline ega see tähendab kui oled maksnud $ 60 ja on paber kahjum $ 10 aktsia kohta, mis sa tegid halb investeering. Selle asemel peaks investor võrrelda tulumäära, oodatud kasv ja kehtiva maksuseadusega, et kõik teised võimalusi neile, eraldades nende vahendite üks, mis pakub parimat, riskiga korrigeeritud tulusust. Kinnisvara ei ole erand. Hind on see, mida sa maksma; väärtus on see, mida sa saad.

3. imelik, et mis on lähedal sellega, mis on väärtuslik

Psühholoogid on ammu öelnud, et me ülehinnata, mis on lähedal ja kergesti käepärast võrreldes sellega, mis on kaugel. See võib osaliselt selgitada, miks nii paljud inimesed ilmselt petad oma abikaasa, riisuma alates ettevõtte konglomeraat, või nagu üks ettevõtte juht illustreeritud, rikas mees $ 100 miljonit oma investeeringute kontosid võib tunduda kibedalt vihane kaotada $ 250, sest ta lahkus raha öökapi ühes hotellis.

See põhimõte võib selgitada, miks mõned inimesed tunnevad rikkam võttes $ 100 üüritulu, mis näitab üles oma postkasti iga päev versus $ 250 “look-through” tulud, nende ühise varud. See võib ka selgitada, miks paljud investorid eelistavad raha dividende aktsiate tagasiostmine, kuigi viimased on maksuefektiivseks ja kõik muu on võrdne, kaasa rohkem rikkuse loodud nende nimel.

See on sageli laiendatud väga inimese vajadus kontrolli. Erinevalt Worldcom või Enron, raamatupidamise pettuse inimesed, keda sa kunagi kohanud ei saa teha ärihoone sa rentida üürnike kao üleöö. Muud kui tulekahju või muu loodusõnnetus, mis on sageli kaetud kindlustusega, te ei kavatse äkki ärkama ja leiate, et teie kinnistust on kadunud või et neid sulgeda, sest nad ärritasid Securities and Exchange Commission . Paljude jaoks see annab tase emotsionaalne mugavus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.