Svarbi Finansinės pamokos kiekvieną darbo Adult Sužinokite

Home » Finance » Svarbi Finansinės pamokos kiekvieną darbo Adult Sužinokite

Plėtoti šias Pinigų valdymo įgūdžius, kad gauti savo finansus kontroliuoti

Svarbi Finansinės pamokos kiekvieną darbo Adult Sužinokite

Navigacija asmeninių finansų pasaulį gali būti itin svarūs, net suaugusiojo, kuris turi nemažai patirties darbo pasaulyje tiek. Su kai kuriais protingas planavimas, geros strategijos ir supratimo pagrindai jums turėtų būti suteikta galimybė plėtoti pinigų valdymo įgūdžius, jums reikia gauti savo finansus kontroliuoti. Štai keletas pagrindinių tiesos asmeninių finansų, kad kiekvienas turėtų žinoti.

1. Nustatyti tikslus

Jei neturite nustatytą tikslą dirbti į jį gali būti sunku rasti motyvaciją, kad išsaugotumėte.

Nesvarbu, ar tai namai, kuriuose buvote nusižiūrėjo ar jūsų išėjimo į pensiją, atidžiai apibrėžti šiuos tikslus ir išsiaiškinti, kiek jums reikės išsaugoti, todėl jūs galite amatų planą ten patekti.

2. Pradėti kuo greičiau, kaip jūs galite

Kada nors girdėjote apie sudėtinių palūkanų? Šis procesas leidžia palūkanos nuo jūsų santaupų uždirbti net daugiau palūkanų. Kuo greičiau pradėsite taupyti pensijai, tuo daugiau laiko jūsų pinigai turi augti ir pasinaudoti sudėtinių palūkanų. Laikas tikrai yra galingas švino jūsų investicijų, todėl laukia vos per kelerius metus pradėti taupyti gali gerokai sumažinti savo išėjimo į pensiją lizdą kiaušinių dydžio.

3. išleisti mažiau nei You Make 

Tai neįtikėtinai paprasta šiame vartotojų valdomame pasaulyje gyventi už mūsų priemonėmis, bet geras nykščio taisykle yra išbandyti ir sutaupyti ne mažiau kaip 15 procentų savo pajamų. Jei radote lengvai švaistyti pinigus pabandyti mokėti už dalykus, pavyzdžiui, drabužių ir gastronomijos su pinigais, o ne kredito ar debeto kortelę.

Grynųjų fiksuotą sumą kiekvieną mėnesį Jums padės geriau suvokti ir priimti geresnius išlaidų pasirinkimus.

4. sukurti biudžetą 

Biudžetai atlieka labai svarbų vaidmenį mokėti skolą, kontroliuoti savo išlaidas ir būna kelyje link savo tikslų. Tai lengva išleisti šiek tiek daugiau kelių dienų, nei kiti, bet jei turite biudžetą vietoje arba nustatyti dienos išlaidų limitą Galėsite reguliuoti ir atsigriebti už visus apsirikimų kitą dieną.

5. Įdėkite Jūsų sutaupyti autopilotas

Ar savo santaupas įmokos automatiškai išskaičiuota iš jūsų paycheck per 401k planą ir / ar tiesioginės Išvertimas maklerio sąskaitą. Jeigu jūs įtraukėte pinigus atidėti, kol dar pamatyti jį jums nebus praleisti jį.

6. Visada vartokite Laisvas pinigų 

Jei jūsų darbdavys siūlo, kad atitiktų jūsų 401k įnašo procentinės – ir labiausiai daryti – padidinti šią išmoką prisidedant prie rungtynių ribą Darbdaviai, kurie siūlo, kad atitiktų jūsų indėlis paprastai padaryti iki 3-6 procentų savo metinės algos.. Taigi, jei jūs padarote $ 50,000 ir jūsų bosas atitinka jūsų 401k iki 5 procentų, būtinai prisidėti $ 2,500 per metus.

7. Do not Go namas Crazy

Būkite atsargūs, ne per daug pirkti, kai perkate naują namą. Didelis hipotekos mokėjimo tikrai gali nustatyti jums atgal su savo santaupų. Pabandykite galvoti apie tai, ką tikrai reikia iš savo namų, todėl jūs turite laisvę išleisti kitų poreikius.

8. Apsaugokite save

Visiškai pilnas finansinis planas apima nuostatas, siekiant apsaugoti savo gyvenimą ir savo ateitį. Gyvybės draudimo ir turto planavimas yra raktas į įsitikinkite savo pareigą savo artimuosius yra įvykdyta, net po to, kai dingo. Pradėti apsipirkti už gyvybės draudimą kaip įmanoma greičiau, jei jūs neturite jau.

9. Negalima Let finansų pasaulio įbauginti Jums

Pinigai Guru Dave’as Ramsey pastebėjo, kad “80 procentų asmeninių finansų yra elgesys”, o ne mokslas. Priešingai populiarių įsitikinimų jums nereikia būti finansų ekspertas akcijų rinkoje pradėti statyti savo portfelį ir pasirengti ateičiai. Viskas ko jums tikrai reikia padaryti, tai darbas pastato tvirtą planą, kad jums bus įsipareigoti ir klijuoti su per metus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.