Svarīgi Finanšu Nodarbības katru darba Pieaugušo vajadzētu uzzināt

Home » Finance » Svarīgi Finanšu Nodarbības katru darba Pieaugušo vajadzētu uzzināt

Izstrādāt Šīs Naudas vadības prasmes, lai saņemtu savu finanses kontrolēt

Svarīgi Finanšu Nodarbības katru darba Pieaugušo vajadzētu uzzināt

Pārvietošanās pasauli personiskās finanses var būt milzīgs, pat pieaugušajam, kas ir diezgan mazliet pieredze darba pasaulē. Ar kādu gudru plānošanu, labu stratēģiju un izpratni pamatus, jums vajadzētu būt iespējai attīstīt naudas vadības prasmes jums ir nepieciešams, lai saņemtu savu finanses kontrolei. Šeit ir dažas pamatpatiesības par personīgo finanšu ka ikvienam būtu jāapzinās.

1. Noteikt mērķi

Ja jums nav noteiktu galamērķi, lai strādātu pie tas var būt grūti atrast motivāciju, lai saglabātu.

Vai tā ir māja, jūs esat eyeing vai jūsu pensijas, rūpīgi definēt šos mērķus un saprast, cik daudz jums ir nepieciešams, lai saglabātu, lai jūs varētu amatniecības plānu, kā tur nokļūt.

2. Sākt kā ātri vien iespējams

Kādreiz dzirdējis salikto procentu? Šis process ļauj saviem noguldījumiem, lai nopelnītu vēl lielāku interesi. Jo ātrāk jūs sākat veidot pensijas uzkrājumus, jo vairāk laika savu naudu ir augt un izmantot salikto procentu. Laiks patiešām ir spēcīgs svina jūsu investīcijām tā gaida tikai pāris gadus, lai sāktu taupīt, var ievērojami samazināt lielumu jūsu pensijas ligzdu olu.

3. tērēt mazāk, nekā jūs darīt 

Tas ir neticami viegli šajā patērētāju orientētu pasaulē, dzīvot pāri saviem līdzekļiem, bet ir labs noteikums īkšķis ir, lai mēģinātu glābt vismaz 15 procentus no jūsu ienākumiem. Ja jūs atradīsiet to viegli pārtēriņš izmēģināt maksāt par lietām, piemēram, apģērbu un pārtikas preces ar skaidru naudu, nevis kredītkarti vai debetkarti.

Izņemšana fiksētu summu ik mēnesi palīdz jums vairāk apzināties un padarīt labāku izdevumu izvēli.

4. Izveidot budžetu 

Budžeti spēlē kritisku lomu nenomaksā parādus, kontrolēt savus izdevumus un uzturas uz pareizā ceļa uz jūsu mērķiem. Tas ir viegli tērēt nedaudz extra dažas dienas, nekā citiem, bet, ja jums ir budžets vietā vai iestatīt dienas tēriņu limitu jūs varēsiet pielāgot un veido par jebkuru pārskatīšanās citu dienu.

5. Put Your ietaupījumu par Autopilota

Vai jūsu uzkrājumu iemaksas automātiski atskaitīta no jūsu paycheck caur 401k plānu un / vai tiešo depozītu stāšanās brokeru kontu. Ja jūs atlikt naudu, pirms jūs pat redzēt to jums nav garām to.

6. Vienmēr Take Free Money 

Ja jūsu darba devējs piedāvā atbilstu procentos no jūsu 401K ieguldījums – un lielākā daļa – palielināt šo pabalstu, palīdzot mača robežai Darba devēji, kas piedāvā, lai atbilstu jūsu ieguldījumu parasti darīt līdz 3-6 procentiem no savas gada algas.. Tātad, ja jūs veicat $ 50,000 un jūsu priekšnieks atbilst jūsu 401k līdz 5 procentiem, pārliecinieties, lai veicinātu $ 2500 vairāk nekā gada laikā.

7. Nelietojiet Go House Crazy

Uzmanieties, lai pārāk pirkt, kad iepirkšanās par jaunu mājas. Liels hipotēkas maksājumu tiešām var noteikt jums atpakaļ ar saviem ietaupījumiem. Mēģiniet domāt par to, kas jums patiešām ir nepieciešams no jūsu mājās, lai jums ir brīvi tērēt citām vajadzībām.

8. Protect Yourself

Pilnībā pabeigta Finanšu plāns ietver noteikumus, lai aizsargātu savu dzīvi un savu nākotni. Dzīvības apdrošināšanas un īpašuma plānošanu, ir galvenais, lai pārliecinoties savu pienākumu saviem mīļajiem, ir izpildīts, pat pēc tam, kad ir pagājis. Sāciet iepirkties bez dzīvības apdrošināšanu, cik drīz vien iespējams, ja jums nav jau.

9. Neļaujiet finanšu pasaulē iebiedēt jums

Naudas guru Dave Ramsey ir novērots, ka “80 procenti no personīgās finanses ir uzvedība” nav izglītība. Pretēji izplatītajam pārliecības, jums nav nepieciešams būt finanšu eksperts par akciju tirgū, lai sāktu veidot savu portfolio, un gatavoties nākotnei. Viss, kas jums tiešām ir nepieciešams darīt, ir darbs pie ēkas stabilu plānu, kas jums izdarīt uz un stick ar gadu gaitā.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.