The Great Real Estate Myth

Home » Real Estate » The Great Real Estate Myth

Podľa výskumu, Stocks generovať vyššie reálne výnosy ako Real Estate

The Great Real Estate Myth

Nákup primárne bydlisko je pravdepodobne jediný najlepšie rozhodnutie, že niekto môže urobiť pre svoje finančné budúcnosti. Avšak, keď sa dostanete do rekreačných objektov, rekreačných domov, prenájom nehnuteľností, komerčných objektov a surového pozemkov vlastnených za účelom možného zhodnotenia, hráte úplne nový loptovú hru. To preto, že po dlhú dobu, skutočné výnosy (po odpočítaní inflácie) ponúkané za kmeňové akcie má rozdrvený ktoré sú k dispozícii na základe vlastníctva nehnuteľností.

Jo. Čítate správne. Američania sa stali tak uchvátený s vlastníctvom nehnuteľnosti, ktoré často nemajú realizovať nehnuteľnosti rastie v hodnote od $ 500.000 $ 580,000 do piatich rokov po tom, čo cúvať von úrokové náklady po zdanení na hypotéky, pripoistenie, náklady na titul, atď ., ani držať krok s infláciou! Že $ 80,000 zisk nebude vám kupovať žiadne ďalšie tovary a služby; rovnaké množstvo hamburgerov, bazénov, nábytkových zostáv, klavírov, autá, plniace, kašmírové svetre, alebo čokoľvek iné, čo to je, že budete chcieť získať. Za predpokladu, že plné hypotéku na 6,25%, počas týchto piatich rokov, by ste zaplatili $ 151.401 hrubého záujmu, teda zhruba 93.870 $ po tom, ako príslušné daňové odpočty (a že predpokladá, že ste v top zátvorke, najpriaznivejší prípad). Hypotekárneho bilanciu by boli znížené na približne 466.700 $, takže máte vlastný kapitál vo výške $ 113.300 ($ 580,000 trhová hodnota. – 466.700 $ hypotéky = $ 113.300 equity) Počas tejto doby by ste škrupiny z $ 184.715 v platbách.

Factoring v starostlivosti o majetok, poistenie a ďalšie náklady, vaša hrubej out-of-pocket náklady by boli minimálne $ 200,000.

To by malo ilustrovať základný princíp všetci investori by mali pamätať: Nehnuteľnosť je často spôsob, ako udržať peniaze, ktoré by boli v prenájme úkor inak zaplatil, ale to nebude pravdepodobne vytvárať dostatočne vysokej rýchlosti návrate na zlúčeninu svoje bohatstvo podstatne.

Existujú, samozrejme, špeciálne operácie, ktoré môžu a robia vytvárať vysoké výnosy na špekulatívne báze, ako dodávatelia sa základy kúpu lacného, ​​rehabbing a predávať domy, hotel návrhárom vytvárať vzrušujúce cieľ v horúcej časti mesta (to musí treba zdôrazniť, že v tomto prípade je tvorba bohatstva neprichádza z nehnuteľností, ale z podnikania – alebo kmeňových akcií -, ktorý je vytvorený pomocou hotelových prevádzok) alebo pamäťovej jednotky v meste, s žiadnymi inými porovnateľnými vlastnosťami (aj keď, opäť platí, že skutočné bohatstvo nepochádza z nehnuteľnosti, ale od podniku, ktorý je vytvorený!)

Čo spôsobilo to veľký realitnej mýtus rozvíjať? Prečo sme podvedení tým? Pokračovať v čítaní na postrehy, odpovede a praktické informácie, ktoré môžu byť schopní používať.

1. Pre mnoho investorov, Real Estate je konkrétnejší než Zásoby

Priemerný investor pravdepodobne nevyzerá na svojom sklade ako zlomok skutočnej, bona fide podnikania, ktoré má zariadenie, zamestnancov a možno len dúfať, zisky. Miesto toho, oni vidia to ako kus papiera, ktorý Wiggles okolo na grafe. Bez konceptu podkladových zisku vlastníka a výnosu zisku, to je pochopiteľné, prečo môžu prepadať panike, keď akcie Home Depot alebo Wal-Mart klesá od $ 70 do 33 $.

Blaženej nevedomosti, že cena je najdôležitejšie – to znamená, že to, čo si zaplatí, je definitívne rozhodnú o vašej návratnosti investícií – si myslí, že akcie sú skôr lotérie, než vlastníctvo, otváranie The Wall Street Journal , a dúfal, že uvidí nejaký pohyb nahor.

Môžete chodiť do prenájmu nehnuteľností; spustiť ruky pozdĺž stien, zapnúť a vypnúť svetlá, pokosiť trávnik, a pozdraviť nové nájomníkmi. S akciami Bed, Bath a Beyond sedí vo svojej maklérskej účet, nemusí zdať ako skutočné. Dokonca aj kontroly dividend, ktoré by normálne bude zaslaný na váš domov, podnikania, alebo banky, sú dnes často elektronicky uložené do vášho účtu alebo automaticky reinvestované. Aj keď štatisticky v dlhodobom horizonte je viac pravdepodobné, budovať svoje čisté imanie cez tento typ vlastníctva, to necíti rovnako skutočné ako majetok.

2. Real Estate nemá denných kótovaných Trhová

Nehnuteľností, na druhej strane, môže ponúknuť po zdanení oveľa nižšia, sa vracia po nafúknutí, ale ušetrí tí, ktorí nemajú tušenie, čo robia od videnia kótovanú trhovú hodnotu každý deň. Môžu ísť, držať svoj majetok a zhromažďovanie príjmy z prenájmu, úplne nevedomý k tomu, že zakaždým, keď úrokové sadzby pohybovať, je ovplyvnená vlastné hodnota ich hospodárstva, rovnako ako akcie a dlhopisy. Táto chyba bola určená, keď Benjamin Graham naučil investorov, že na trhu je tam im slúžiť, nie je poučiť. Povedal, že dostať emocionálne o pohyboch v cene rovnalo umožňujúce sami duševnú a emocionálnu bolesť nad chybami druhých v úsudku. Coca-Cola je možné obchodovať na 50 $ za akciu, ale to neznamená, že cena je racionálne ani logické, ani to neznamená, ak ste zaplatili $ 60 a majú stratu papiera $ 10 za akciu, ktoré ste vykonali zlú investíciu. Namiesto toho, že investor by mal porovnať výnos zisk, očakávanú mieru rastu a splatný daňový zákon, aby všetky ostatné možnosti sú im k dispozícii, prideľovanie svojich zdrojov na ten, ktorý ponúka to najlepšie, výnosov očistených o riziko. Realitné nie je výnimkou. Cena je to, čo budete platiť; Hodnota je to, čo dostanete.

3. Mätúce To, čo je v blízkosti s tým, čo je hodnotné

Psychológovia nám dlho povedal, že by sme preceňovať význam toho, čo je blízko a ľahko po ruke v porovnaní s tým, čo je ďaleko. Že môže čiastočne vysvetliť, prečo toľko ľudí zrejme podvádzať svojho manžela, spreneveriť z firemnej konglomeráte alebo ako jeden obchodný vodca je znázornené, bohatý muž s $ 100 milión vo svojich investičných účtoch môžu cítiť horko nahnevaný kvôli strate $ 250, pretože on opustil peniaze na nočnom stolíku v hoteli.

Tento princíp môže vysvetliť, prečo niektorí ľudia cítia bohatší tým, že $ 100 príjmov z prenájmu, ktoré sa objavia v schránke každý deň v porovnaní s $ 250 “look-through” Výnosy získané svojich kmeňových akcií. To môže tiež vysvetliť, prečo mnoho investorov dáva prednosť hotovostné dividendy odkúpenia akcií, aj keď tie sú väčšie daň efektívne a všetko ostatné je rovnaké, mať za následok väčšiu vytvoreného bohatstva ich mene.

To je často umocnený veľmi ľudskou potrebou kontroly. Na rozdiel od Worldcom a Enron, účtovného podvodu zo strany osôb, ktorým ste sa nikdy nestretol nemôže robiť komerčné budovy budete prenájmu nájomníkom cez noc zmizne. Iné ako požiaru alebo inej prírodnej katastrofy, ktorá je často kryté poistením, nebudete sa náhle prebudí a zistí, že vaše držanie nehnuteľnosti zanikli alebo že sú vypnúť, pretože zaškrtnuté Securities and Exchange Commission , Pre mnohých to poskytuje úroveň emocionálne pohodlie.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.