Things to Apsveriet Izvērtējot priekšlaicīgās pensionēšanās piedāvājums

Home » Retirement » Things to Apsveriet Izvērtējot priekšlaicīgās pensionēšanās piedāvājums

 Things to Apsveriet Izvērtējot priekšlaicīgās pensionēšanās piedāvājums

Vai jūs bieži sapņo par šo dienu, kad jums vairs nav nepieciešams, lai parādās uz darbu? Veiksmīgi pensijas rezultāti bieži ir nepieciešami gadu desmitus, kā ietaupīt un plānot to, ko jūs, iespējams, varētu darīt ar savu laiku, talantus un resursus. Bet dažreiz negaidīti iespējas rodas kā piedāvājuma no sava darba devēja ar īpašu stimulu doties pensijā ātrāk, nekā jūs sākotnēji gaidīts.

Daudzi uzņēmumi sniedz darbinieki ar priekšlaicīgas pensionēšanās paketes, lai veicinātu brīvprātīgu novirzes.

Ja jūs atrast sevi šajā situācijā tas var likties pievilcīgs. Tomēr ir svarīgi uzdot sev šādus jautājumus, pirms izlemt, vai jums vajadzētu pieņemt vai noraidīt pirmstermiņa pensionēšanās paketes piedāvājumu:

Vai esat gatavi atstāt savu darba devēju?

Pirms braukšanas jebkādu pensiju ienākumu prognozes, esiet godīgs ar sevi un novērtēt emocijas, kas ir aiz jūsu lēmumu. Ja Jums ir patiešām apmierināts ar savu pašreizējo lomu, un jūsu darbs ir galvenā daļa no jūsu identitāti, tad lielu atlaišanas piedāvājums var nebūt pietiekami, lai uzvedni pensionēties, ja jūs varat darīt, kaut ko līdzīgu citā uzņēmumā. Jums var arī būt spēcīga sociālais tīkls ar saviem draugiem un darba kolēģiem. Bet varbūt lielākais emocionālā problēma bieži vien ir saistīta ar to, kā jūs plānojat piešķirt savu laiku, kad jūsu darbs vairs nav apkārt.

Ir arī svarīgi, lai novērtētu vispārējo stāvokli savā darbavietā nākotni.

Ja jums ir bažas par ilgtermiņa dzīvotspēju uzņēmumu vai jūs domājat, ka jūsu darbs, iespējams, var būt risks, ka var būt vēl viens iemesls, lai piedāvājumu atstāt agri.

Ja jūs neesat jau ir izveidota skaidra vīzija par to, ko jūs ceram, lai uzsāktu lielāko pensionēšanās laikā jums ir nepieciešams, lai sāktu risināt šo problēmu, cik drīz vien iespējams.

Vienkārši paturiet prātā, ka jums nav izdomāt to visu ārā uzreiz. Daudzi darbinieki izmanto priekšlaicīgas pensionēšanās paketes kā iespēju, lai pārietu uz citu lomu kādā citā uzņēmumā, vai sākt jaunu starta ideja.

Vai Jūs Reāli atļauties Pilnībā pensijā Right Now?

Running pamata ienākumus vecumdienās projekciju, lai redzētu, vai jūs varat atļauties aiziet uz jūsu ziņā ir kaut kas mums visiem vajadzētu darīt vismaz reizi gadā. Šī analīze ir balstīta uz to, ko esat saglabājis tik tālu, citi ieguldījumu ienākumi (noma nekustamais īpašums un / vai pašnodarbinātības), un aptuvenais ienākumi no sociālā nodrošinājuma un jebkuras pensijas. No darbības pamata akts pensijas kalkulatoru iegūst lielāku nozīmi ar paaugstinātu neatliekamību, kad jūs saskaras ar pensijas lēmumu sākumā. Kā vispārēju pamatnostādni, daudzi finanšu plānotājiem ieteicams iestatīt ienākuma rezerves mērķi 60-90 procentiem no pirmspensijas ienākumiem, lai saglabātu tādu pašu dzīves jūsu pensijas gados.

Problēma ar izmantojot šo Parasti ir tā, ka pensijas ienākumu vajadzības un vēlmes atšķiras ievērojami, balstoties uz jūsu ienākumiem un citiem faktoriem, piemēram, jūsu vēlamo dzīvesveidu. Kad jūsu plānotais pensionēšanās datumu tuvošanos 5 līdz 10 gadu logu, jums ir nepieciešams, lai sāktu nopietni domāt par savu turpmāko dzīvesveidu un ienākumiem nepieciešama, lai finansētu pensijā, izveidojot vispārēju izdevumu plānu pensionēšanās – neatkarīgi no tā, kā jūs vēlaties, lai definētu šo posmu dzīves.

Izveidot budžeta plānu pensijai, lai pilnībā novērtētu vēlamo pensionēšanās ienākumu vajadzības šodienas dolāru. Tas var būt arī noderīga, pārbaudot ietekmi dažādu izdevumu, kas var mainīties, kad jūs atstāt savu darba (veselības apdrošināšanas prēmijas, ceļot, utt).

Kā jūs iegūt pieejamu veselības apdrošināšanu?

Tas nav pilnīgs lubu romāns, ka veselības apdrošināšana ir dārga, kamēr jūs strādājat un jūsu pensijas gados. Vidējā kopējās izmaksas ģimenes pārklājums ir vairāk nekā gadā 18000 $. Bet, ja jūs esat piedalās grupas veselības plānu jūsu darba devējs visticamāk pacelt lielu daļu no faktiskajām izmaksām par veselības apdrošināšanu. Pieņemot priekšlaicīgas pensionēšanās paketes parasti nozīmē, ka jums būs nepieciešams, lai atrastu pieņemamu veselības aprūpes segumu, līdz esat 65 gadus veciem un tiesības piedalīties Medicare.

Pārskatot savu veselības apdrošināšanas iespējām palīdzēs jums virzīties uz priekšu ar pārliecību. Šeit ir veselības apdrošināšanas iespējas darbiniekiem, kuri pieņem pirmstermiņa pensionēšanās programma stimulu:

  • Iegūt pārklājumu, izmantojot jūsu laulātā darba devēja sponsorētā veselības plānu. Ja jūsu laulātais joprojām strādā, un pretendēt uz veselības apdrošināšanas segumu, izmantojot darba devēja atrast rezerves apdrošināšanas polise var būt viegls risinājums. Ja laulātais zaudē veselības apdrošināšanas segumu, ņemot priekšlaicīgas pensionēšanās piedāvājums tiek uzskatīts par kvalifikācijas notikums ar ko pievieno esošam plānam nolūkā.
  • Izpētiet pārklājumu iespējas saskaņā ar Affordable aprūpes likumu (ACA). Zaudēt savu darba devēja nosacījumu pārklājums tiek uzskatīta par būtisku notikumu, lai saņemtu segumu saskaņā ar ACA ārpus atklātā uzņemšanas periodā mērķiem. Ienākumu bāzes subsīdijas ir pieejami saskaņā ar Affordable aprūpes likumu. Atkarībā no apjoma sava jaunā mājsaimniecību ienākumu summu pēc pirmstermiņa pensionēšanos, jūs varat saņemt subsīdijas apdrošināšanas prēmiju. Šīs subsīdijas ir balstīti uz jūsu ienākumiem gadā, ka politika ir spēkā laikā. Jūs varat sākt salīdzināt politikas iespējas savā valstī pie HealthCare.gov.
  • Izmantojiet COBRA saglabāt grupu segumu 18 mēnešus. Dažās situācijās, darba devēji piedāvā priekšlaicīgas pensionēšanās paketes var izvēlēties, lai segtu ikmēneša COBRA prēmijas kā daļu no atlaišanas paketi. Šādā situācijā, COBRA bieži kļūt par rentabls risinājums. Tomēr tas ir iespējams, ka mazāk izmaksas lielas pārklājums būs atrodams zem ACA.

Kad jūs sāksiet saņemt Ienākumi no sociālā nodrošinājuma?

Tas ir vilinoši, lai drīzumā-to-be pensionāri, lai sāktu saņemt sociālās apdrošināšanas ienākumus 62. gadu vecumā Patiesībā ziņojums no centra Pensionēšanās pētījumu liecina, ka gandrīz puse no visām sievietēm, un vairāk nekā 40 procenti vīriešu sāk saņemt sociālās apdrošināšanas pabalstus, kā iespējas ātrāk. Atkarībā no faktoriem, piemēram, plānotā dzīves ilguma un jūsu faktiskās pensiju uzkrājumu tas varētu izmaksāt jums naudu ilgajam.

Lielākā daļa darba ņēmēju, kas saņem priekšlaicīgas pensionēšanās paketes šogad parasti varētu saņemt savu pilnu sociālās apdrošināšanas pabalstus 66 vai 67. gadu vecumam Ja jūs nolemjat, lai pieprasītu savas priekšrocības, sākumā tie tiks samazināti, pamatojoties uz ilgāku izmaksas. Izvēloties aizkavēt jūsu sociālās apdrošināšanas sākuma datumu, līdz pilnīgai pensijas vecumu (vai, iespējams, tik vēlā kā 70 gadu vecumam), kas palielinās jūsu ikmēneša sociālās apdrošināšanas pabalstus. Šeit ir daži svarīgi faktori, kas jāņem vērā, vienlaikus pieņemot lēmumu, kad sāksiet saņemt savu sociālo nodrošinājumu.

  • Vai jums ir nepieciešama papildu ienākumus, lai savilkt galus? Izskatot jūsu budžeta plānu pensionēšanās palīdzēs atbildēt uz šo jautājumu. Dažos gadījumos, kas aizkavē sociālās drošības nav iespējams, ja jums ir absolūti nepieciešams ienākumus. Tomēr, ja jūs varat saņemt ar mazāk vai ar palīdzību dažu papildu ienākumus no nepilna darba laika jums būs iespēja saņemt lielākus ikmēneša pabalstus, aizkavējot sociālo drošību.
  • Vai jūs paredzat nopelnīt jebkuru ienākumu no darba vai jūsu laulātais joprojām strādā? Ja jūsu ģimenes ienākumi pārsniedz $ 15720 2016. gadā jūs zaudēsiet $ 1 par katru $ 2 jums nopelnīt virs limita. Bet neuztraucieties, ieguvums nav pilnīgi zaudēts, jo nav nekādu ierobežojumu par naudas summu, jūs varat nopelnīt, un joprojām saņemt pilnu sociālās apdrošināšanas summas pēc tam, kad jūs sasniedzat pilnu pensijas vecumu.
  • Kāds ir statuss savu veselību? Ja jums ir daži notiekošās veselības problēmas vai citi pamatoti iemesli uzskatīt, ka virs vidējā ilgmūžība nav jūsu nākotnē, jūs varat izlemt, lai sāktu saņemt sociālās apdrošināšanas pabalstus agri. Ja jums ir laba veselība, aizkavēšana bieži lielāka jēga.
  • Cik ilgi ir tuvākie ģimenes locekļi dzīvo? Ja jums ir ilgmūžība savā ģimenē, kas ir pamatots iemesls, lai atliktu jūsu sākot datumu sociālo nodrošinājumu. Tas jo īpaši, ja kāds Jūsu ģimenes ir dzīvojusi to 90 vai 100. līdzsvara punkts parasti ir ap 80 gadu vecumam, ja jūs plānojat izmantot sociālo nodrošinājumu, lai finansētu savus izdevumus pensijā.
  • Kādi citi līdzekļi ir pieejami? Ja Jums ir 401 (K), pensiju, IRA, ietaupījumus, vai brokeru kontu iekļūt jums vajadzētu apsvērt plusus un mīnusus darīt. Kopumā ir 8 procenti ienākumu pieaugums katru gadu jūs aizkavēt saņem sociālo nodrošinājumu. Ir grūti atrast jebkādu garantētu investīcijas.

Nosakot, vai priekšlaicīgas pensionēšanās pakete jēga jums ir personīgs lēmums, kas varētu būt vai nu lēmumu slam dunk vai sarežģīta haoss. Tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūs iekļaut jūsu iespējas ietekmēt vispārējo finansiālo dzīves plānu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.