Vai Jūs Transfer Hipotēku? Kā nomainīt vārdus par Aizdevuma

Home » Banking and Loans » Vai Jūs Transfer Hipotēku? Kā nomainīt vārdus par Aizdevuma

Vai Jūs Transfer Hipotēku? Kā nomainīt vārdus par Aizdevuma

Kad jūs pārdodat māju vai viens no īpašniekiem kustas ārā, tas varētu jēgas nodot hipotēku jaunajam īpašniekam. Tā vietā, izmantojot jaunu aizdevumu, maksājot slēgšanas izmaksas, un sākt no jauna ar augstākām procentu maksājumiem, īpašniekam būtu vienkārši pārņemt pašreizējos maksājumus.

Tas ir iespējams nodot hipotekāro kredītu, bet tas ne vienmēr ir viegli. Mēs segtu informāciju zemāk, bet īss kopsavilkums par jūsu iespējas ietver:

 1. Pārsūtīšana assumable hipotēku uzdodot aizdevējs, lai veiktu izmaiņas.
 2. Refinansēt aizdevumu tikai jaunais īpašnieks nosaukumu.
 3. Transfer kad situācija neaktivizē aizdevumu s “dēļ uz pārdošana” klauzulu.

assumable Hipotēkas

Ja aizdevums ir “assumable”, tu esi luck: tas nozīmē, ka jūs  varat  nodot hipotēku, lai kāds cits. Nav valoda aizdevuma līgumā, kas neļauj jums pabeigt pārskaitījumu. Tomēr pat assumable hipotēkas var būt grūti pārsūtīt.

Vairumā gadījumu, “jaunā” aizņēmējs ir nepieciešams, lai pretendētu uz aizdevumu. Aizdevējs apskatīsim aizņēmēja kredīta rādītājus, un parāda ienākumu attiecība novērtēt aizņēmēja spēju atmaksāt aizdevumu. Process ir būtībā tāda pati kā tad, ja aizņēmējs bija jāpiemēro pavisam jaunu aizdevumu (bet, protams, aizņēmējs var pārņemt esošā aizdevuma nepilnu veidā). Aizdevēji apstiprina  šo sākotnējo kredīta pieteikumu, pamatojoties uz kredītu un ienākumiem no sākotnējā pieteikuma (-u), un viņi nevēlas ļaut nevienam pie āķa, ja vien tie esam ieguvuši rezerves aizņēmējam, kurš ir tikpat iespējams atmaksāt.

Lai pabeigtu nodošanu par assumable aizdevumu, pieprasīt izmaiņas ar savu aizdevēju. Jums ir, lai pabeigtu pieteikumus, pārbauda ienākumus un aktīvus, un maksāt nelielu maksu procesa laikā.

Īpašumtiesību nodošana: Pāreja no nosaukumus aizdevumu ietekmē tikai aizdevumu. Jums joprojām var būt nepieciešams mainīt , kam pieder īpašums , pārskaitot nosaukumu, izmantojot quitclaim aktu vai veikt citus pasākumus, kas nepieciešami jūsu situāciju.

Grūti atrast?

Diemžēl, assumable hipotēkas nav plaši pieejama. Jūsu labākais bet var būt, ja jums ir FHA aizdevums vai VA aizdevumu. Citi parastie hipotēkas ir reti assumable. Tā vietā, aizdevēji izmantot  , jo par pārdošanu  klauzulu, kas nozīmē, ka aizdevums ir jāmaksā off, kad jūs nodot īpašumtiesības uz mājām.

refinansēšanas

Ja aizdevums nav assumable un jūs nevarat atrast par izņēmumu, jo par pārdošanu klauzulu, refinansēšanas aizdevums varētu būt jūsu labākais risinājums. Līdzīgi kā pieņēmumu, jaunais aizņēmējs būs pietiekami ienākumi un kredītu saņemt aizdevumu.

“Jauno” homeowner būs vienkārši pieteikties jaunam aizdevumu individuāli un izmantot šo aizdevumu, lai nomaksātu esošo hipotekāro parādu. Jums var būt nepieciešams saskaņot ar saviem aizdevējiem, lai saņemtu nekustamā īpašuma ķīlas tiesības izņemt (ja vien jaunais aizņēmējs un jaunu aizdevējs piekrīt tiem), lai jūs varētu izmantot māju kā nodrošinājumu, bet tas ir labs, tīrs veids, lai iegūtu darbu veic. Daži apķīlājumu regulāri pārsūtīt no viena īpašnieka uz citu (piemēram, ja uzlabojumi tika veikti ar PACE finansējums).

Sakarā ar Pārdošanā

Aizdevēji parasti nav labumu no ļaujot jums pārsūtīt hipotēku. Pircēji varētu iznākt uz priekšu, iegūt vairāk “nobriedušu” aizdevumu, kas sākumā procentu maksājumiem no tā (un tie varētu iegūt zemāku procentu likmi).

Pārdevēji saņemtu pārdot savu māju vieglāk – iespējams, par augstāku cenu – jo tiem pašiem ieguvumiem. Bet aizdevēji stāvēt zaudēt, tāpēc viņi nav vēlas apstiprināt pārskaitījumus.

Jāmaksā par pārdošanu klauzula ir sadaļa par aizdevuma līguma sakot, ka aizdevums ir jāmaksā off, kad īpašumu pārdod (aizdevums tiek “paātrināto”).

Izņēmumi noteikuma: Dažos gadījumos, jūs joprojām varat nodot aizdevumu – pat ar jāmaksā par pārdošanas punktā. Pārskaitījumi starp ģimenes locekļiem bieži atļauti, un jūsu aizdevējs vienmēr var būt lielāka, nekā to, ko jūsu aizdevuma līgums saka (tā ir iespēja, ka tās var izmantot, un tie nav jādara -, bet nesaņem jūsu cerības uz augšu) . Vienīgais veids, kā zināt, ir konsultēties ar savu aizdevēju un pārskatīt savu līgumu ar vietējo advokātu. Pat ja aizdevēji teikt, tas nav iespējams, advokāts var palīdzēt jums saprast, ja jūsu banka sniedz precīzu informāciju.

Garn-St. Germain likums neļauj aizdevējiem izmantot savu paātrinājumu iespēju noteiktos apstākļos. Vairāki no visbiežāk situācijās ietver:

 1. Kad kopīgu īrnieks nomirst un īpašumtiesību pāreja uz izdzīvošanas kopīgā īrnieks
 2. aizdevumu pārsūtīšana radiniekam pēc nāves aizņēmēja
 3. Nodošanu īpašumtiesību, laulātajam vai bērniem aizņēmēja
 4. Pārskaitījumi, kā rezultātā laulības šķiršanas un atdalīšanas līgumus
 5. Pārskaitījumi uz inter vivos uzticības (vai dzīvo uzticību), ja aizņēmējs ir saņēmējs

Skatīt pilnu  sarakstu izņēmumu , un pārskatīt šo sarakstu ar savu advokātu.

Neoficiālie Pārskaitījumi

Ja jūs nevarat saņemt jūsu pieprasījums apstiprināts, jūs varētu būt kārdinājums, lai izveidotu “neformālu” vienošanos. Piemēram, jūs varētu pārdot savu māju, atstāt esošo aizdevumu vietā, un ir pircējs atlīdzinātu par hipotēku maksājumiem.

Tā ir slikta ideja. Jūsu hipotēkas līgums, iespējams, nepieļauj to, un jūs pat varētu atrast sev juridiskajā nepatikšanas, atkarībā no tā, kā lietas iet. Kas ir vairāk, jūs esat atbildīgs par aizdevumu – pat tad, ja jūs vairs dzīvo mājā.

Kas varētu noiet greizi? Dažas iespējas ir šādas:

 • Ja pircējs pārtrauc maksāt, tad aizdevums ir savu vārdu, tāpēc tas joprojām ir jūsu problēma (novēlotie maksājumi parādīsies jūsu kredīta ziņojumus, un aizdevēji nāks pēc jums).
 • Ja mājās ir pārdots slēgšanu mazāk, nekā tas ir vērts, jūs varētu būt atbildīgs par visiem trūkumiem.

Ir labāki veidi, kā piedāvāt pārdevējs finansējumu uz potenciālo pircēju.

Jūsu iespējas

Ja jūs nevarat saņemt nodota hipotēku, jūs esat vēl got iespējas, atkarībā no jūsu situāciju. Atkal, nāve, šķiršanās, un ģimenes pārskaitījumus varētu dot jums tiesības veikt pārskaitījumus, pat ja jūsu aizdevējs saka citādi.

Ja jūs saskaras  ierobežošanas , dažas valsts programmas būtu vieglāk tikt galā ar hipotēku – pat tad, ja tu esi zem ūdens vai bezdarbnieki.

Ja jūs šķiršanos , jautājiet savam advokātam, kā rīkoties ar  visiem  jūsu parādus un to, kā pasargāt sevi, ja jūsu bijušais laulātais nav veikt maksājumus.

Ja homeowner ir miris , vietējā advokāts var palīdzēt jums noteikt, ko darīt tālāk.

Ja jūs nodot aktīvus uz uzticību , vēlreiz pārbaudiet ar savu īpašumu plānošanas attorney, lai nodrošinātu, ka jums nebūs aktivizē paātrinājumu klauzulu.

Refinansēšanas  varētu būt jūsu gala variants, kad neviena no pārējām pieejām ir pieejami.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.