Věci k zapamatování před zakoupením vaše první investice

Home » Investing » Věci k zapamatování před zakoupením vaše první investice

Věci k zapamatování před zakoupením vaše první investice

Proces investování může být ohromující. Na celém webu, najdete stovky článků, které vám pomohou pochopit, všechno z toho, co zásoby jsou o tom, jak můžete snížit riskujete prostřednictvím technik, jako je dolar nákladů průměrování. Než jsme se dostat do detailů o investice, je důležité pochopit některé obecné pojmy, které vám pomohou na cestě.

# 1. Your Money může udělat více pro vás než vaše práce

První věc, kterou musíte pochopit, před zahájením plánu investování je toto: Vaše peníze mohou udělat více pro vás než své práce.

Ty by vědět, že tím, že poslouchá na průměrnou nebo nižší střední třídy rodiny, kteří neustále velebí ctnosti získání dobrého zaměstnání.

Někdy proces investování bude obtížné. Budete v pokušení vytáhnout, když spadne na trhu, pro přepnutí investice, když se věci se nepohybuje dostatečně rychle, nebo investovat do něčeho kterému nerozumíte: DO NOT !

# 2. Si můžete přizpůsobit plán investic do vaší osobnosti

Neexistuje žádná „správná“ odpověď, pokud jde o investování. Jakmile pochopíte základy, můžete sestavit portfolio, které představuje, kdo jste jako osoba.

Tam je slavný příběh o muži, který pracoval pro vodárenské společnosti a stal se fascinovaný vodních zásob. Strávil celý svůj život obchodní nic jiného než akcie vodárenských společností, nashromáždil značný majetek do té míry, že přesně věděl, na Penny, zisk jednoho ze svých „společností“ made když někdo propláchnout toaletu.

Jiní, kteří jsou vášnivý nemovitostí, možná nikdy vlastnit akcie v jejich životě. Místo toho, oni mohou koupit pronájem nemovitostí, rostoucí svou sbírku domů v průběhu času (je dokonce možné koupit nemovitost něčím známý jako self-režii IRA, ale to je nad rámec tohoto článku).

Jde o to, že nemůžete poslouchat každý investiční komentátor v televizi. Vy nevidíte zubaři utíkat, aby se stal zpěvákem pokaždé, když slyší o popová hvězda vydělávat licenčních poplatků tak proč byste měli přemýšlet o tom, zpeněží své investice, ty, které jste strávil čas výběru a pochopit, k nějaké exotické novou věc jste slyšeli o na CNBC? Pokud víte, že kosmetické společnosti, nebo restaurace, či nemovitosti, to nedává žádný smysl, abyste jim obchodovat na ropné futures jen proto, že miliardář říká, že je to pravé místo pro vás.

# 3. Náklady pod kontrolou

Bez ohledu na to, jestli se rozhodnete investovat do akcií, dluhopisů, podílových fondů, komodit, nemovitostí – to nevadí – je nutné zaměřit se na řízení nákladů. Co se zdá triviální, může znamenat rozdíl mezi mít dost, a přežívá, v důchodu. Nákup index fond ze správy majetku společnosti, může přijít s tím, co je známo jako „prodejní zátěže“ ve výši 5%.

To znamená, že když jste poprvé investovat $ 5 z každých 100 $ si dát do práce dostane bere jako poplatek vaše banka nebo finanční instituce. Za investici $ 10,000, což znamená, že více než 40 let, budete skončit s $ 22.600 + méně peněz za předpokladu, že výnos ve výši 10%, než byste měli!

Hodně z toho byl vyřešen ve věku internetu. Před generace, můžete zaplatit $ 200 v komisích na $ 10,000 populace obchodování. Dnes nemusíte platit více než $ 10. To by mělo mít za následek větší bohatství v rukou nových investorů. Místo toho, to vedlo k lidem hyper-obchodování, nákup a prodej v takové časté tempem, které zapomínají zásoby představují vlastnictví podniku, a to nejen kusy papíru.

# 4. Nenechte investovat peníze si nemůžete dovolit ztratit

Nikdy investovat peníze, které si nemůžete dovolit prohrát.

To je důvod, proč jsme FDIC pojištěné bankovní účty. Investice by měla být provedena pouze s „hlavním městě“ – to jsou peníze, které jste zrušil růst svého bohatství dlouhodobě. Nikdy byste neměli používat peníze, které potřebujete nakupovat akcie, nemovitosti, nebo cokoliv jiného. Nebezpečí prostě nestojí za to riziko.

Několik dalších Thoughts

V mnoha případech existují staré klišé, protože mají moudrost. Víš ty. Nedávejte všechna vejce do jednoho košíku. Bulls vydělávat peníze, medvědi vydělávají peníze, ale prasata špalek. Zásoby vylézt na zeď obav. Tyto výroky byly po více než sto let a stále držet pravdu.

Pokud bych mohl dodat jednu věc na seznamu, bylo by toto: Nikdy nedělejte nic, co je vám to nepříjemné. Pokud to nemá smysl, pokud máte pocit, střeva, nebo pokud si prostě nechápu, co je někdo ptá vás k tomu, stačí přenést na investice. Vaším prvním cílem je, aby se zabránilo velkým ztrátám. Máte-li chránit svůj kapitál, můžete vždy najít způsoby, jak vydělat peníze.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.