Výhody dvouměsíčník rozpočtu

Home » Budgeting » Výhody dvouměsíčník rozpočtu

Výhody dvouměsíčník rozpočtu

Většina tradičních zaměstnanci dostat zaplaceno jednou za dva týdny, nebo, co většina lidí označují za „jednou za dva týdny.‘ Pokud jste jedním z těchto druhů zaměstnanců, nejlépe rozpočtu strategie je předpokládat, že jste dostat zaplaceno jednou za dva týdny, i když don ‚t.

Mnoho pracovníků (zejména ti, kteří pracují v oblasti prodeje, včetně realitních kanceláří), obdrží standardní čtrnáctideníku výplatu. Nicméně, několik měsíců, tito zaměstnanci skončit se třemi výplaty.

 To proto, že šek bonus založený na provizi. Pokud jste do této kategorie spadají, obdržíte šek bonus buď v pravidelných intervalech, nebo sporadicky.

Ať tak či onak, kontrola bonus představuje obrovskou výhru a je třeba využít toho. Můžete použít extra peníze na splacení dluhu, spoření na stáří, s výjimkou té chatě, kterou chcete, nebo posílit svůj havarijní fond. Můžete také uložit na velké nákupy, jako jsou nové myčky nádobí, další auto, nebo rodinnou dovolenou do Evropy.

Zde jsou některé věci, které byste měli vědět, že vám pomůže, pokud dosáhnout svého vytouženého cíle úspor váš rozpočet jako bi-týdenní zaměstnance.

Vytvořit rozpočet, který předpokládá, že dostanu zaplaceno Dvoutýdenní

To dává smysl, protože je třeba se postarat o základních účty jako první. Tyto Rozpočtování pracovní listy vám pomohou zjistit, jak se rozpočet bi-týdenní, zda dostanete výplatu dvakrát, třikrát nebo čtyřikrát do měsíce.

Ujistěte se, že patří každý jednotlivý nákup a výdaje v rámci rozpočtu na probíhající. Nezapomeňte uvést své pravidelné výši úspor, které tradičně je o 20 procent svého měsíčního příjmu. Názor, že cíle úspor, jako by se jednalo o nutnou bill jako váš účet za elektřinu, plateb nájemného nebo splátky hypotéky.

Za předpokladu, že máte dvě výplaty za měsíc (a mnoho měsíců budete mít pouze dvě výplaty), vytvořit rozpočet, který pokrývá následující náležitosti.

  • Vaše nájemné / hypotéky
  • Utility
  • Zdravotní pojištění, životní pojištění a pojištění
  • Peníze vyhrazené pro autoopravárenství a domácí opravy
  • Peníze vyhrazené pro úspory na penzi
  • Úspory pro vaše děti vysokoškolské vzdělání
  • Úspory na dovolenou
  • Úspory pro účty za lékařskou péči a doplatků
  • Úspory pro výměnu svém notebooku a jiných digitálních zařízení

Máte představu. Použijte rozpočtování listy projít všechny své náklady, takže nemusíte nic zapomenout. Pokuste se zahrnout nepravidelné výdaje (např vaše roční členství v tělocvičně), jakož i své blízké normální.

Dát své úspory pryč

Nyní, když víte, co pravidelné výdaje a úspory je nutné zahrnout do rozpočtu nebudete cítit, jako byste „potřebu“, která navíc třetí výplatní pásku. Vzhledem k tomu, že nejsou žádné účty, které potřebujete dohnat, můžete si dát kompletní kontrolu bonus k dalšímu cíli. Dát ji do svého odchodu do důchodu v úvahu, nebo budovat svůj havarijní fond. Nebo dát do sub-spořicí účet, který je označen pro určitý cíl, jako je nahrazení své spotřebiče.

To je jeden z nejlepších způsobů, jak lidem, kteří si placené dvakrát týdně může AMP další úspory i nadále zůstat v rámci rozpočtu.

Pokud se budete držet bi-týdenní cestu rozpočtu nebudete cítit zbaven a budete brzy mít nové auto.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.