Yra moterys Geresnės Investuotojai nei vyrai?

Home » Finance » Yra moterys Geresnės Investuotojai nei vyrai?

Atsakymas? Lytis nesvarbu. Tai Viskas apie Kaip pagrindus Teisė

Yra moterys Geresnės Investuotojai nei vyrai?

Tai sena finansinė “mūšis lyčių” klausimą. Kas yra geriau investors- vyrai ar moterys? Nėra abejonių, daugelis iš mūsų bantered šį klausimą apie su draugais ir kolegomis, o gal tai net sukėlė karštas diskusijas ar du savo namuose.

Būta nemažai straipsnių ir tyrimų paskelbtų, kad knistis giliai į šiuo klausimu ieškoti atsakymo. Štai kas įdomiausia.

 Iš ataskaitų skaičius mums pasakyti, kad vyrai yra daugiausiai vairuotojo sėdynės, kai ji ateina į priimant investicinius sprendimus dėl savo namų. Pavyzdžiui,  CNN, Pinigai straipsnis teisę Rich vyrai vis dar kontroliuoja namų ūkio investicinius sprendimus cituoja apklausą, atliktą JAV Trust Bank of America privataus turto padalijimo. Kai kurių 650 suaugusiųjų, sergančių $ 3 mln ar daugiau investable turto apklausa parodė, kad “Beveik trimis lygiomis ketvirtadaliai turtingų vyrų sako, kad jie yra labiau kvalifikuoti, kad investicinius sprendimus nei sutuoktinio. Tai galima palyginti su vien tik 18% turtingų moterų, kurie tiki, kad jie gali padaryti geresnį darbą. “

Bet čia atvirkštinė pusė. Nors gali būti, kad vyrai mano, kad jie labiau kvalifikuotas, kad investicinius sprendimus, didžioji dauguma mokslinių tyrimų paskelbtas mums sako, kad moterys yra iš tikrųjų, tuo geriau investuotojai. Vienas toks tyrimas buvo cituojami USA Today straipsnyje, Moterys dažniausiai geresni investuotojai negu vyrų .

 LPL Finansinė atliko nacionalinį tyrimą, kuris parodė, kad moterys linkusios priimti geresnius investuotojus, nes jie investicijas į mokslinius tyrimus gylio prieš priimant sprendimus portfelį ir jie daugiau pacientų, o vyrai yra labiau linkę į rinkos impulsų. Tame pačiame straipsnyje, Nelly Oster, režisierius ir investicijų strategas Blackrock, sako, kad “moterys linkusios sutelkti dėmesį į ilgesnio laikotarpio, ne pinigų tikslų.

  Vietoj tik peržiūrėti pinigų, kaip priemonę nusipirkti kažką, jie mano pinigus atstovauti nepriklausomybę ir saugumą. “Oster taip pat pažymi, kad moterys yra labiau linkusios prašyti kryptimi investicijų o vyrai yra labiau linkę priimti sprendimus dėl jų pačių, nesiekiant profesionalias konsultacijas arba vadovavimas.

Asmeniškai, aš mačiau, ką tyrimai rodo, žaisti realiame pasaulyje daug. Moterys paprastai ieško ilgalaikio saugumo ir nori apsaugoti tai, ką jie turi. Jie yra šiek tiek daugiau žinoti savo jausmus ir baimes apie tai, kas vyksta rinkoje, kuri suteikia jiems pristabdyti prieš priimant išbėrimas ar greitą sprendimą, kad galėtų juos brangiai kainuos tikru žemyn kelio taško. Vyrai, kita vertus, yra didžiąja dalimi orientuota didinti pelną. Natūraliai, vyrai yra didesni rizikos gavėjų, kurie nėra blogas dalykas, tačiau tai gali sukelti didelį skausmą smukimo.

Tačiau, tai sakė, jei buvo užduoti man priminti tuščią kas geriau investuotojas, mano atsakymas yra, kad tai priklauso nuo “rinką”, ir tai yra kažkas, kad investuotojai patys negali kontroliuoti. Ilgainiui, tas, kuris laimi neturi nieko bendro su lytimi. Investuotojas, kad laimi tas, kuris gali žinoti ir kontroliuoti savo emocijas.

  Realybė yra tai, kad investuoti yra paprasta, tai tiesiog nėra lengva. Tikrasis raktas į sėkmę yra ne apie ieškant tinkamą atsargų arba pataikyti loterijoje. Tai apie tai pagrindus nuo pat pradžių.

Keturi pagrindai Investavimas 

Balansas visada jūsų draugas.   Svarbu skirti savo turtą į investicinių kibirai derinys. Šie kibirai atstovauti pinigus, pajamų (obligacijų), augimo (atsargos) bei alternatyvas (investicijos, kurios neturi tvarkingai tilptų į akcijų ar obligacijų kibirą), kaip MLP išteklių, energijos “Royalty patikos atsargas, aukso susijusių investicijų ir privilegijuotąsias akcijas.

Nukreipti jūsų faktinis tikslus.   Vienintelis dalykas, kuris iš tiesų svarbu investicijų planavimo Ar Jūsų asmeninė siekiai ir tikslai. Pavyzdžiui, jei jums reikia $ 3000 per mėnesį pensiją viršuje socialinės apsaugos, tada žinote, kad turite arti 750.000 $ sutaupyti patogiai padaryti pavyko.

Laikyti žemą kainą.   ETF dabar yra mažesnė kaina galimybė turėti daug tarp 30 krepšelį 3000 atsargas. Kainos paprastai vienu ketvirtadaliu procento per metus, palyginti su visa procentų per metus (plius) už aktyviai valdomų investicinių fondų bus padaryti didelį skirtumą per tam tikrą laiką.

Kantrybė.  Labai mažai žmonių kada nors praturtėti per naktį. Dauguma turtingų žmonių Dotarłeś turtingas lėtai, metodiškai, ir sunkaus darbo. Tai formulė, kuri vis dar veikia iki šios dienos.

išvada

Ši diskusija vyksta pyktis ant už metus į priekį. Tuo dienos pabaigos, lyčių tikrai ne padaryti skirtumą. Geriausi investuotojai bus tie, kurie gauna pagrindus žemyn nuo pat pradžių.

Atskleidimas: Ši informacija pateikiama Jums kaip tik informaciniais tikslais išteklių. Tai yra pateikti neatsižvelgiant į investavimo tikslus, rizikos tolerancijos ar finansinėmis aplinkybėmis bet konkretaus investuotojo ir gali netikti visiems investuotojams. Praeities rezultatai neprognozuoja būsimų rezultatų. Investavimas yra susijęs su rizika, įskaitant galimą praradimą direktoriumi. Ši informacija nėra skirtas ir neturėtų susidaryti pirminį pagrindą bet kurios investicinės sprendimą, kad jūs galite padaryti. Prieš priimant bet kokį investicinį / Mokesčių / turtas / finansinio planavimo aspektus ar sprendimus visada pasitarkite su savo teisinę, mokesčių ar investicijų konsultantas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.