Активний проти пасивного інвестування

Home » Investing » Активний проти пасивного інвестування

Пасивна Інвестиції Ефективна для пенсійних накопичень?

Всякий раз, коли є дискусія про те, активному або пасивному інвестуванні, він може досить швидко перетворитися в палкі суперечки, так як інвестори і менеджери багатства, як правило, сильно на користь однієї стратегії над іншими.

розуміння різниці

Якщо ви пасивний інвестор, ви інвестуєте в довгостроковій перспективі. Пасивні інвестори обмежують обсяг покупки і продажу в своїх портфелях, що робить це дуже рентабельний спосіб інвестування. Стратегія вимагає покупки і тримати менталітет. Це означає, що опір спокусі реагувати або передбачити кожен наступний крок фондового ринку.

Яскравий приклад пасивного підходу полягає в тому, щоб купити індексний фонд, який слід один з основних показників, таких як S & P 500 або Dow Jones. Всякий раз, коли ці показники перемикання свої складові, індексні фонди, які слідують за ними автоматично перемкне свої запаси за рахунок продажу акцій, що йде і купувати акції, яка стає частиною індексу. Ось чому це така велика проблема, коли компанія стає досить великою, щоб бути включено в один з основних показників: Це гарантує, що акції стануть ядром холдингу в тисячах основних фондів.

Коли у вас є маленькі шматочки тисяч акцій, ви отримуєте свій дохід, просто беручи участь в висхідній траєкторії корпоративних прибутків з плином часу за допомогою загального фондового ринку. Успішні пасивні інвестори продовжують свої очі на приз і ігнорувати короткострокові невдачі – навіть різкі спади.

Активне інвестування, як випливає з її назви, має практичний підхід, і вимагає, щоб хтось виступає в ролі менеджера портфеля. Мета активного управління капіталом, щоб побити середній дохід на фондовому ринку і в повній мірі використовувати короткострокові коливання цін. Вона включає в себе набагато глибший аналіз і досвід, щоб знати, коли для повороту в або з конкретної акції, облігації або будь-яких активів. Менеджер портфеля зазвичай курирує команду аналітиків, які дивляться на якісних і кількісних факторів, потім вдивитися в їх кришталеві кулі, щоб спробувати визначити, де і коли ціна зміниться.

Активне інвестування вимагає впевненості, що хто б не вкладаючи портфель буде точно знати, відповідний час, щоб купити або продати. Успішне активне управління інвестиціями вимагає правоти частіше, ніж неправильно.

Яка стратегія робить вас більш

Отже, які з цих стратегій роблять інвестор більше грошей? Можна подумати, що можливості професійного фінансового менеджера буде козирною основний індексний фонд. Але вони цього не роблять. Якщо ми подивимося на поверхневих результатах діяльності, пасивне інвестування найкраще працює для більшості інвесторів. Дослідження після дослідження (протягом десятиліть) показує невтішні результати для активних менеджерів. Насправді, лише невеликий відсоток активно керованих взаємних фондів коли-небудь краще, ніж пасивні індексні фонди. Але всі ці дані, щоб показати пасивні биття активне інвестування може бути спрощенням щось набагато більш складним, так як активні і пасивні стратегії лише дві сторони однієї медалі. Обидва існують через, і багато плюсів поєднання цих стратегій.

Хорошим прикладом є індустрія хедж-фондів. менеджери хедж-фонди відомі своєю інтенсивної чутливості до найменших змін цін на активи. Зазвичай хедж-фонди уникнути панівних інвестицій, але ці ж менеджери хедж-фондів фактично вкладено близько $ 50 млрд в індексні фонди в минулому році, за даними дослідницької фірми симетричні. Десять років тому, хедж-фонди тільки втримали $ 12 мільярдів у пасивних засобах. Очевидно, що є вагомі причини, чому навіть найагресивніші активні керуючі компанії вважають за краще використовувати пасивні інвестиції.

Сильні та слабкі сторони

У своїй програмі та інвестиційні стратегії управління портфелем, Wharton факультет вчить про сильні і слабкі сторони пасивного і активного інвестування.

пасивне інвестування

Деякі з ключових переваг пасивного інвестування є:

  • Ультра-низькі збори Там нікого немає вибору акцій, тому контроль набагато дешевше. Пасивні фонди просто слід індексувони використовуютьякості орієнтира.
  • Прозорість – це завжди ясноякі активи знаходяться в індексний фонд.
  • Ефективність Tax – Їх стратегія покупки і утримання зазвичай не призводить до масивного податкуприріст капіталу за рік.

Прихильники активного інвестування б сказати, що пасивні стратегії мають такі недоліки:

  • Занадто обмежене – Пасивні засоби обмежені конкретним індексом або заздалегідь набір інвестицій, практично не розходяться; Таким чином, інвестори замкнені в цих господарствах, незалежнотогощо відбувається на ринку.
  • Малі повертається – За визначенням, пасивні засоби будутьзначній мірі не били на ринку, навіть за часів потрясінь, оскільки їх основні запаси будуть заблокованіщоб відстежувати ринок. Іноді, пасивний фонд може бити ринок трохи, але вона ніколи не буде розміщувати більший прибуток активних менеджери прагнутьякщо ринок самсобі не бумам. Активні менеджери, з іншого боку, можуть принести великі вигоди (див нижче), хоча ці нагороди приходять з великим ризикома також.

активний Інвестиції

Переваги активного інвестування, відповідно до Wharton:

  • Гнучкість – Активні менеджери не зобов’язані дотримуватися певного індексу. Вони можуть купити цей «алмаз в грубій» акції вони вважаютьщо вони знайшли.
  • Хеджування – Активні менеджери можуть також хеджувати свої ставкивикористовуючи різні методитакіяк короткі продажі або опціони пут, і вонизмозі вийтиконкретних акцій або сектораколи ризики стають занадто великими. Пасивні менеджери застрягли з акціями індексу вони відстежують трюми, незалежно відяк вони роблять.
  • T управління Сокирою – Навіть якщо ця стратегія може спровокувати податок на приріст капіталу, консультанти можуть адаптувати стратегії податкового управління для індивідуальних інвесторів, наприклад, шляхом продажу інвестицій, які втрачають гроші , щоб компенсувати податки на переможців.

Але активні стратегії мають такі недоліки:

  • Дуже дорого – Thomson Reuters Липпер кілочки середнього коефіцієнта витрат на 1,4% для активно керованого фонду прямих інвестицій,порівнянні з тільки 0,6% для середніх пасивного фонду прямих інвестицій. Плата вищетому що всещо активні покупки і продаж викликають трансакційні витрати, не кажучи вжетещо ви платите зарплату аналітика команди досліджує часткові кирки. Всі ці збори за десятиліття інвестування може вбити повертається.
  • Активний ризик – Активні менеджери можуть вільно купити будь-які інвестиціїїх думкупринесе високу віддачу, яка є великимколи аналітики правіале жахливоколи вони не праві.

Створення стратегічного вибору

Багато інвестиційні консультанти вважають, що найкращою стратегією є поєднання активних і пасивних стилів. Наприклад, Ден Джонсон є платною тільки радником в Огайо. Його клієнти, як правило, хочуть, щоб уникнути дикі коливання цін на акції, і вони, здається, ідеально підходить для індексних фондів.

Він вважає за краще пасивну індексацію, але пояснює, «Пасивний проти активного управління не повинен бути або / або вибором для консультантів. Об’єднуючи два може додатково диверсифікувати портфель і реально допомогти керувати загальним ризиком.»

Він каже, що для клієнтів, які мають великі грошові позиції, він активно шукає можливості інвестувати в ETF, тільки після того, як ринок відсторонився. Для пенсіонерів клієнтів, які піклуються більше про доходи, він може активно вибрати певні запаси для зростання дивідендів при збереженні купити і тримати ментальність.

Ендрю Нігреллі, радник багатства бостонської області і менеджер, погоджується. Він приймає цілі на основі підхід до фінансового планування. Він в основному спирається на довгострокових стратегіях пасивних інвестицій індексації, а не збирання окремих акцій і рішуче виступає за пасивне інвестування, але він також вважає, що це не просто повертає це питання, але з поправкою на ризик повертається.

«Управління кількості грошей [що] переходить в певні сектори або навіть конкретні компанії, коли умови швидко змінюються фактично може захистити клієнт.»

Для більшості людей, є час і місце для активного і пасивного інвестування протягом терміну збереження для основних етапів, як вихід на пенсію. Інші консультанти заводитися з використанням комбінації двох стратегій – незважаючи на горі, обидві сторони дають один одному по їх стратегії.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.