Великий способів знайти орендарів для вашої оренди

Home » Real Estate » Великий способів знайти орендарів для вашої оренди

Великий способів знайти орендарів для вашої оренди

Якщо ви хочете швидко знайти орендарів для оренди, потенційні орендарі повинні бути в змозі знайти вас. Дізнайтеся п’ять популярних методи для заповнення вакансії, а також чотири вірних і методи.

5 Популярні методи пошуку Орендарі

Нижче наведено п’ять найбільш популярних способів, щоб знайти орендарів для Вашої нерухомості в оренду. Мета цих методів для досягнення більшості людей можна знайти орендар швидко.

1. Знайти орендарів на оренду сайти

Інтернет є відмінним способом, щоб досягти мас. Такі сайти, як Craigslist і Trulia дозволяють розмістити безкоштовне оголошення для оренди. Ці списки потім бачити, хто має доступ в Інтернет, який шукає квартиру в вашому районі. Майбутній орендар має можливість додатково звузити критерії пошуку на основі вартості оренди, або кількості спалень і ванних кімнат.

Якщо ви зацікавлені в прийнятті субсидованого держави житла, в тому числі розділу-8, такі сайти, як Socialserve.com можуть допомогти вам досягти цього ринку. Якщо у вас є свій власний сайт, ви також повинні переконатися в список властивості там і обов’язково посилатися на ваш сайт URL в інших ваших оголошеннях.

2. Використання соціальних медіа, щоб знайти орендарів

Мільйони людей використовують соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram і Twitter. Якщо у вас є компанія, ви повинні створити сторінку Facebook, Instagram рахунок і рахунок Twitter для нього.

Якщо немає, то ви можете використовувати свої особисті рахунки , щоб дати людям знати , у вас є власність в оренду. Ви можете розмістити свою власність на facebook.com в ринку, опублікувати оновлення статусу на свій рахунок, опублікувати фото в оренду на Instagram або відправити твіт своїм послідовникам з допомогою Twitter.

3. Нехай Realtor Знайти Орендар для Вас

За свої послуги, брокери зазвичай беруть комісію в оренду приблизно в один місяць, іноді більше.

Ви можете взяти інтерв’ю у двох або більше ріелтори, щоб знайти той, який ви найбільш комфортно лістинг на прокат с.

Хоча це може бути найдорожчий спосіб рекламувати свою власність, він може зберегти вам багато клопоту і головного болю мати справу з потенційними орендарями. Ваша власність також будуть перераховані на MLS.com (Multiple Listing Service), що призведе до збільшення експозиції.

4. Знайти Орендар, пропонуючи стимули

Такі люди, як ідея отримати угоду або знижку. Ви можете запропонувати безкоштовний телевізор або знижену орендну плату, якщо орендар рухається до певної дати. A $ 250 телебачення може здатися дорогим, але якщо ви зарядки $ 950 в оренду, а телевізор отримує хтось рухатися в місяць раніше, ви насправді врятувати себе 700 $, а в якості додаткового бонусу, телевізор буде податок відкладеного запису від за оренду майна.

5. швидко реагувати на потенційні орендар

Ви повинні реагувати на потенційні орендар негайно. Якщо ви не дзвоните або по електронній пошті орендаря назад швидко, інший господар або ріелтор буде.

Якщо ви не хочете, щоб ваш особистий номер телефону, ви можете створити безкоштовну обліковий запис Google Voice, який призначить вам новий телефонний номер, який може бути встановлений в кільце до існуючих телефонних лініях. За невелику щомісячну плату, ви можете навіть створити безкоштовний номер, включаючи голосову пошту, для оренди з допомогою веб-сайтів, таких як Kall8.com.

Аналогічні параметри для електронної пошти.

4 вірних і методи пошуку квартиронаймачів

Нижче наведено чотири перевірені часом методи, щоб знайти орендарів, щоб заповнити Вашу вакансію. Ці методи не спрямовані на досягнення маси. Швидше, мета цих чотирьох підходів полягає в звуженні в на потенційних орендарів, які більш імовірно, будуть зацікавлені в живих в конкретній області, де ваше майно в оренду знаходиться.

1. Знайти Орендар в газеті

Деякі потенційні орендарі все ще дивляться на оренду житла в газеті. Реклама вакансії на вихідні, і зокрема, в неділю, тому що це, коли газети побачити більшу частину трафіку.

Оренда оголошення в газетах маленькі, так що ви будете мати тільки кілька рядків, щоб зробити вашу власність виділитися. Використовуйте скорочення для слів, як спальня (BR) і пральна машина / сушилка (W / D), щоб заощадити місце.

 Розміщення оголошень в газеті буде коштувати грошей, але це ще один спосіб збільшити експозицію для вашого майна.

2. Розміщення реклами на місцевих дошках оголошень

Покладіть листівки для оренди в суспільстві, де ваше майно знаходиться. Це може включати в себе дошки оголошень в продуктових магазинах, церков, пралень і автобусних зупинок.

Так як люди будуть проходити повз листівки швидко, використовуйте жирний заголовок і великі кольорові фотографії, щоб залучити інтерес до листівці. У нижній частині листівки, включає сльозу-офф для людей, щоб взяти. Ця сльоза-офф повинен включати в себе властивість адреси, кількість кімнат і контактну інформацію.

3. Знайти Орендар через слово рота

Не варто недооцінювати силу сказаного слова. Якщо у вас є поточні орендарі, нехай вони знають, у вас є вакансії. Вони можуть мати сестру, двоюрідний брат, або брат, який шукає нове місце для життя.

Крім того, скажіть ваш брат, сестра, перукар, бос, і механіком, що у вас є власність в оренду. Завжди є листівки з вами, так що ви можете передати їх в разі потреби. Ви можете навіть запропонувати винагороду за дати більший стимул.

4. Помістіть «Здається в оренду» Вхід в Вікні

Поки ви не досягнете маси шляхом розміщення «Оренда» знак у вікні, немає ніякої шкоди, якщо робити це або. Перехожий може бути цікаво чи може знати, хто шукає в оренду в цьому районі. Переконайтеся, що номер телефону можна чітко прочитати з вулиці.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.