Ви готові купити будинок?

Home » Finance » Ви готові купити будинок?

Ви готові купити будинок?

Цими вихідними завдання готується купити будинок. Є багато причин, чому ви не можете бути готові, щоб купити будинок в цьому році, але важливо, щоб розглянути варіант, і вжити заходів, щоб підготуватися, щоб купити будинок. Ви ніколи не повинні відчувати тиск в покупці будинку, замість цього ви повинні чекати, поки ви не будете готові. Планування і збереження тепер робитиме це простіше для вас, щоб купити будинок, коли прийде час.

1. Чи готові ви?

Перш за все, необхідно визначити, якщо ви готові купити будинок. Це може бути важко визначити, чи слід орендувати або купити. Як правило, ви не повинні купити будинок, якщо ви не збираєтеся бути в цьому районі, по крайней мере, ще три роки. Якщо ви не будете приймати більший удар, ніж якби ви орендували. Ще одна річ, щоб розглянути, чи є чи не ви фінансово готові, щоб купити будинок. Мало того, що ви берете на іпотечному або оплату будинку, коли ви купуєте будинок, але ви також покладено відповідальність за всі ремонти, які необхідно зробити по будинку. Головна ремонт і технічне обслуговування можуть бути дуже дорогими, і ви повинні мати хороший розмір надзвичайний фонду, перш ніж купити будинок. План непередбачених витрат і підготувати бюджет і дотримуватися його, так що ви не тягніться і перед можливістю втратити свій будинок.

2. Який тип будинку ви повинні купити?

Коли ви готові купити, ви можете мати кілька різних варіантів. Якщо ви самотні, це може зробити більше сенсу, щоб купити квартиру або міський будинок, який має менше технічне обслуговування або ви можете місце, де ви можете мати сусід по кімнаті. Якщо у вас є невеликий родини ви можете дивитися на стартер будинку, але ви повинні також розглянути такі речі, як школи в цьому районі. Ви можете також розглядати старий будинок, який ви збираєтеся оновити. Ви можете вибрати варіант, який дозволяє рости трохи, як сім’я. Ви безумовно хочете, щоб вибрати область, яку ви б комфортне життя, якщо ви в кінці кінців, були діти, навіть якщо ви самотні.

3. Який тип іпотеки Правильною для Вас?

По-третє, ви повинні розглянути різні види іпотечних кредитів, які доступні. Ви повинні вибрати іпотечний кредит з фіксованою процентною ставкою, а не іпотека з плаваючою ставкою. Це означає, що ваш будинок платіж буде залишатися такою ж. Крім того, ви повинні йти з найкоротшим терміном, який ви можете собі дозволити. П’ятнадцятирічна кредити заощадити гроші на проценти та платежі не набагато більше, ніж на кредит на тридцять років.

4. Як я можу підготувати будинок побудувати?

По-четверте, якщо ви не готові купити будинок в цьому році, то, що вам потрібно зробити, щоб отримати там? Створіть план, який підготує вас, щоб купити будинок. План повинен включати в себе отримання з будь-якого боргу, який у вас є, збереження надзвичайного фонду в разі, якщо у вас є важкий час, роблячи платіж, і авансовий платіж для вашого будинку. Часто люди роблять помилку, купуючи будинок, перш ніж вони будуть готові. Авансовий платіж буде перешкоджати вам йти під водою на вашій іпотеки, якщо вартість вашого будинку зменшується в майбутньому. У гіршому випадку ви можете втратити будинок, або ви можете почати обурюватися, бо це обмежує те, що ви можете зробити. Переконайтеся, що Ви розглядаєте ці причини, щоб купити або чекати, щоб купити будинок, перш ніж прийняти рішення.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.