Ви повинні Отримати Кредит на відпочинок?

Home » Banking and Loans » Ви повинні Отримати Кредит на відпочинок?

Ви повинні Отримати Кредит на відпочинок?

Найвідоміші в світі туристичних напрямків може бути інтригуючим, але багато хто з них також дороги, щоб досягти. Якщо у вас є величезний притон милі авіакомпаній і пунктів подорожі, ви, ймовірно, доведеться заплатити за авіапереліт і якийсь житло, навіть якщо ви вибираєте гуртожиток або щось дешеве. І навіть тоді, вам все ще потрібно, щоб покрити продукти харчування, діяльності, а також транспортні витрати, як таксі і поїзди. Зрештою, ці витрати і інші роблять подорож привілеї мало хто може дозволити собі без сторонньої допомоги.

Тож не дивно, що багато початківці мандрівники позичити гроші, які вони повинні бачити світ. Як правило, вони роблять це за допомогою яких особистого кредиту або кредитної картки, хоча вони можуть також займати гроші у родичів і друзів.

Запозичує гроші для поїздки гарна ідея? Зазвичай немає, але це не зупиняє деяких людей, які сповнені рішучості продовжувати свою пристрасть до подорожей. Якщо ви збираєтеся брати гроші на поїздки, найкраще, що ви можете зробити, це встановити деякі основні правила та дослідження кращі варіанти кредиту доступні.

Проблема з Запозичення грошей для подорожі

Здоровий глузд говорить, що ви повинні брати гроші тільки за високу оцінку активів, як вдома або бізнес. Подорож гірше, ніж протилежна-знеціненням активів. Це не щось матеріальне ви можете побачити або відчути, і це нічого не варто нікому, крім вас.

Але, наскільки ваші спогади насправді стоїть? Якщо ви збираєтеся брати гроші на поїздки, вони повинні коштувати багато.

Це тому, що, в залежності від того, скільки ви займаєте, ви могли б погасити свій кредит або баланс кредитної картки протягом багатьох років.

Крім того, пам’ятайте, що це не тільки те, що ви займаєте, вам доведеться заплатити. Ви також будете на гачок інтересу і відповідних зборів.

Так як середня кредитна карта тепер в процентній ставці 17 відсотків, ці витрати можуть скласти швидко.

Якщо ви займаєте $ 5000 для місячної поїздки в Таїланд або в подорож по Європі і прийняти десять років, щоб оплатити його назад в такому випадку, наприклад, вам доведеться заплатити 90 $ в місяць протягом 120 місяців на загальну суму $ 10811.

Правильний шлях Позичити гроші для подорожі

Перед тим, як брати гроші на поїздки, він платить , щоб запитати себе , якщо довгострокові витрати будуть на самому справі варто. Як ви дійсно хочете , щоб зробити платежі на круїзі по Середземному морю через п’ять років , коли ви можете економити на будинок або намагатися створити сім’ю? Швидше за все, немає.

Але, якщо ви збираєтеся отримати кредит подорожі, ви можете також зробити це правильно з самого початку. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам залишитися на трасі:

Використання Rewards для покриття витрат

Якщо у вас є хороший кредит і здатність планувати заздалегідь рано, ви можете також спиратися на нагороди точок для покриття частини вашої поїздки. Можна заробити достатньо очок і милі, щоб ваші готелю і переліт покриті, якщо у вас є стратегія і дотримуватися його. Дослідити нагороди карт і їх можливості, і ви можете заощадити гроші на будь-якої поїздки по всьому світу.

Встановити бюджет Ви можете дотримуватися

Хоча ви не можете точно знати , скільки вам потрібно витратити на різні витрати під час вашої подорожі, ви можете і повинні встановити бюджет.

Почніть з готелів і авіаквитків і з’ясувати, скільки вони будуть коштувати. Звідти, зробити деякі дослідження, щоб з’ясувати середні продукти харчування і активності витрат для вашого призначення.

Після того, як ви знаєте, як про те, скільки ваша подорож встановить вам назад, ви можете працювати на забезпечення грошей ви насправді потрібно. Це досить погано, щоб позичати гроші для поїздки в першу чергу, так що ви не хочете, щоб зайняти більше, ніж потрібно.

Порівняйте персональні кредити і кредитні карти

Два найбільш популярних методів фінансування для поїздок є персональні кредити і кредитні карти. У той час як особистий кредит пропонує фіксовану процентну ставку, фіксований графік погашення, і фіксований щомісячний платіж, кредитна карта дозволить вам зарядити вашу поїздку, як ви йдете і погашати тільки суму, яку ви позичити. Кредитні карти, як правило, мають більш високі процентні ставки, ніж персональні кредити, а й фінансові продукти легко застосувати в Інтернеті.

Одним з переваг подорожі кредитних карт спеціально, що ви можете отримати цінні переваги подорожі, як поїздка скасування / страхування переривання, страхування затримки багажу, і без будь-яких зборів іноземних операцій. Ви також можете отримати подорож нагороду або повернення грошей на ваші витрати на поїздки, які ви можете використовувати, щоб покрити ваші витрати або накопичити на нову пригоду.

Проте, подорожі кредитних карт приходять з високими процентними ставками, які можуть зробити вартість поїздки зросте значно. З цієї причини, ви можете бути краще з низькою процентною кредитної карти або той, який пропонує 0 відсотків річних на покупки протягом обмеженого часу.

Якщо ви вирішите по кредитній карті або особистого кредиту, переконайтеся, щоб порівняти всі варіанти і як вони складають в плані винагород, пільг, процентних ставок і винагород. Світ чекає, але краща поїздка одна, яка не зіпсує ваші фінанси.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.