Головні причини купити страхування життя для ваших дітей

Home » Insurance » Головні причини купити страхування життя для ваших дітей

Головні причини купити страхування життя для ваших дітей

Більшість батьків цікаво, якщо вони повинні купити страхування життя для своїх дітей. Скептики хмуритися на ідею, тому що первинна мета страхування життя в тому, щоб покрити втрати доходу від працюючого дорослого. Тим не менш, є багато причин, чому ваші діти потребують полісі страхування життя.

1. Ваші діти завжди будуть Страхувальника

Одним з основних переваг, має поліс страхування життя для дітей є те, що вони завжди будуть покриті незалежно від їх майбутнього здоров’я. Перевірте з будь-якої життя страхової компанії, що тип політики ви будете купувати держави, що ваша дитина ніколи не буде відмовлено в страхуванні життя, незалежно від того, що медичні проблеми, він стикається впродовж всього свого життя. Отримати його в письмовому вигляді.

Є цілий ряд факторів, які можуть вплинути на ваші дитина в майбутньому страхованої. Високий кров’яний тиск, діабет, ожиріння і рак лише деякі з багатьох ускладнень зі здоров’ям, які можуть перешкодити вашій дитині від страхується вниз по дорозі. З політикою, яка гарантує йому завжди буде застрахований, він буде покритий, коли він 70, незалежно від його здоров’я.

2. Ви отримуєте душевний спокій

Кожен батько планує пережити своїх дітей. Якщо немислимі трапилася з вашою дитиною, ви б одну речі менше турбуватися під час такого важкого часу з полісом страхування життя для нього. Ця політика буде покривати витрати на похорон, які могли б запустити в тисячі, якщо ви повинні були заплатити за ці витрати на свій розсуд.

Страхування життя для дітей може принести вам душевний спокій, що вам потрібно. Поліс страхування життя на суму $ 10 000 до $ 15 000 більше, ніж витрати на покриття похоронних повинні трагедія страйку.

3. Політика може побудувати грошову вартість

Ціле життя страховий поліс для дітей може заробити грошову вартість. На той час ваші діти 18, що грошова вартість побудував себе в маленьке гніздо яйця. Ваша дитина може використовувати гроші, щоб купити автомобіль або взяти від політики, щоб допомогти заплатити за коледж.

Якщо ви виберете для всієї політики страхування життя для своїх дітей, запитати, чи є штрафи за ранній висновок до певного віку. грошова вартість будівлі не повинна бути основною причиною ви купуєте поліс страхування життя для своїх дітей, але правильна політика може включати в себе фінансову пільгу.

4. Малі політики є Доступний

Тому що ви будете купувати страхування життя для дитини, не зажадає політики на мільйон доларів. Нікуди від $ 5000 до $ 15000 є гарною відправною точкою для дитячого поліса страхування життя.

З такими кількостями низькою політики, витрати є відносно недорогими. Як правило, можна знайти ці політики в $ 5 до $ 15 в місяць. Для багатьох сімей, доступна вартість виправдовує покупку. Це ще одна причина перебування на дому мами повинні розглянути страхування життя для себе теж.

5. Оцінити закритий В

Купівля страхування життя для дітей тепер буде замикати в такому темпі за життя політики. Премія ніколи не зміниться, незалежно від того, скільки часу ваша дитина має політику. Через 20 років його $ 15000 політики ви заплатили $ 10 в місяць за все ще буде коштувати стільки ж. Це робить поліс страхування життя для своїх дітей, здатних вписатися в бюджет вашої родини зараз і в його бюджет в майбутньому. Звичайно, ви повинні також перевірити це зі страховою компанією до вашої покупки і переконайтеся, що ви дозволяєте інформацією в письмовому вигляді.

Завжди досліджувати поліс страхування життя, щоб переконатися, що ви хочете від політики вірно для компанії, в якій ви хочете застрахувати своє дитя. Політики значно варіюються від компанії до компанії, так що ви хочете задати багато питань, а не тільки зараз, але, щоб гарантувати ваша дитина буде отримати максимальну віддачу від своєї політики, навіть якщо він має власну сім’ю.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.