Додавши кредитну історію на свій кредитний звіт

Home » Credit and Debt » Додавши кредитну історію на свій кредитний звіт

Додавши кредитну історію на свій кредитний звіт

Позитивна кредитна історія є більш важливим, ніж коли-небудь. Ви повинні мати хороший кредит, щоб отримати іпотечний кредит, зняти квартиру, купити машину, отримати хороший страховий тариф, а іноді навіть отримати роботу. Інші підприємства, ймовірно, зробити аргумент, що їм потрібно, щоб перевірити вашу кредитну історію, перш ніж робити бізнес з Вами.

Якщо у вас поганий кредит чи ні кредиту, ваша мета, безсумнівно, побудувати позитивну кредитну історію.

Це не магія. Ви не можете безпосередньо додати речі в свій кредитний звіт. Замість цього, ви повинні залежати від ваших кредиторів та кредиторів для відправки оновлень в бюро кредитних історій на основі історії аккаунта.

Є три основних кредитних бюро: Equifax, Experian і TransUnion. Кредитори ви робите бізнес з можуть тільки повідомити свою кредитну історію в одному з бюро на основі існуючих відносин з цим бюро. Бюро не обмінюються інформацією один з одним в звичайних умовах, так що є шанс, деякі з ваших рахунків може з’явитися тільки на одному кредитний звіт.

Як позитивна історія Кредит Built

Кожен місяць або близько того, ваших емітентів і кредитори карти кредитних відправити оновлення статусу вашого облікового запису. Вони кажуть, бюро кредитних історій ваш поточний баланс, історія платежів та інші відомості про свої рахунки. Я саме це інформація, яка допомагає створити позитивну кредитну історію, припускаючи реквізити рахунку позитивні.

Це означає, що своєчасні платежі і здорових баланси кредитних карт.

Це займає час, щоб додати позитивну інформацію в свій кредитний звіт, так що не чекайте, що це відбудеться відразу, або навіть протягом кількох тижнів. Ви можете допомогти процесу, будучи терплячим і фінансову відповідальність.

Що робити, якщо у вас немає облікового запису?

Вам потрібно відкрити, активні, позитивні рахунку побудувати позитивну кредитну історію.

Якщо ви вже не маєте відкриті рахунки, ви можете спробувати застосовувати для видів кредитних карт або кредитів для людей без кредитної чи поганим кредитами, як забезпеченої кредитної картки або роздрібного магазину кредитної картки. І, якщо ви не можете отримати схвалення на своєму власному, родич або друг може бути готовий до співпраці знака для вас або зробити вас авторизований користувачем на одному зі своїх кредитних карт.

Використовуйте ваші облікові записи Правильний шлях

У той час як ви намагаєтеся побудувати позитивну кредитну історію, ви хочете, щоб уникнути речей, які будуть пошкодити ваш кредит. Це включає в себе прострочені платежі, високі кредитні ліміти, і занадто багато додатків кредитних карт.

Почніть з малого. Очікувати, щоб отримати лише невеликі кредитні ліміти і кредити, на самому початку, тобто менше, ніж $ 1000.. Кредитори і кредитори будуть готові продовжити ще кредит вам, як тільки ви показали, що ви можете нести відповідальність з трохи. Не використовуйте занадто багато доступного кредиту і заплатити те, що ви займаєте на час кожен місяць.

Рахунки, які неточно

Якщо ваш кредитний звіт містить негативні рахунки, які повинні бути позитивними, ви можете використовувати процес спору кредитного звіту, щоб мати інформацію виправлень. Наприклад, ваш кредитний звіт може показати, що ви запізнилися на оплату, що ви впевнені, ви заплатили вчасно.

Для того, щоб виправити помилки кредитного звіту, вам необхідно відправити лист суперечка в бюро кредитних історій з посиланням на помилку і надання копії будь-яких доказів, що свідчить інформацію дійсно неправильно.

Бюро буде розслідувати і переглянути свій кредитний звіт, якщо розслідування підтримує ваша вимога. Якщо немає, то ви можете стежити за суперечкою безпосередньо з бізнесом, який повідомив про помилку.

Деякий Bills Чи не Допомагає кредит

Не всі рахунки ви платите щомісяця отримують регулярно повідомляло бюро кредитних історій. Наприклад, мобільний телефон, кабель, і авто страхові платежі не допомагають побудувати позитивну кредитну історію, навіть якщо ви платите вчасно. Однак, якщо ви за замовчуванням на цих платежах (ставши кілька місяців правопорушника), пізні платежі можуть бути додані в вашому кредитному звіт і пошкодити ваш прогрес на шляху до побудови хорошого кредитного бали.

Слідкуйте за кредит ремонт шахрайства і виверти про поліпшення вашого кредитного бали. Кредит ремонт компанії не мають будь-яких привілеїв з вашої кредитної історії, що ви також не маєте.

Створення позитивної кредитної історії не так складно, як здається. Відкрийте рахунок і оплатити рахунок на час кожен місяць, і ви будуєте позитивну кредитну історію. Дайте йому якийсь час, і, з часом, ви будете в змозі дозволити собі великі ліміти кредитних карт і кредитів.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.