Дізнайтеся, що цільова аудиторія в маркетингу

Home » Small Business » Дізнайтеся, що цільова аудиторія в маркетингу

 Дізнайтеся, що цільова аудиторія в маркетингу

Коли мова заходить про рекламу вашого бізнесу, дуже важливо, що ви знаєте, хто ваша «цільова аудиторія», і як досягти їх. Незважаючи на те, що важливо, щоб досягти якомога більше людей, наскільки це можливо, і це часто здається, зосередивши увагу тільки на певних сегментах населення граничного, ви повинні бути «прямими». Безпосередньо досягнення тих, хто зацікавлений у вашому продукт або послугу, в кінцевому рахунку покласти більше грошей в кишені.

Тому, перш ніж ви вирішите, що ваше повідомлення, і як доставити його, ви повинні розуміти свою цільову аудиторію.

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія є демографічний людей, швидше за все, будуть зацікавлені в ваш продукт або послугу. Якщо у вас є сантехніка компанії, ваша цільова аудиторія власники нерухомості, як комерційна, так і житлова. Якщо у вас є магазин іграшок, ваша цільова аудиторія батьки, діди і хтось ще з дітьми в їх житті.

Інші приклади включають в себе цільової аудиторії одиноких чоловіків у віці від 20, підлітки, працюючих матерів, пенсіонерів та людей похилого власників собак. У деяких випадках цільова аудиторія стає дуже вузькою зосередженим. Наприклад, якщо продукт дорогий італійського чоловічий діловий костюм підходить для багатообіцяючого уоллстрітовци, то ринок аудиторія одиноких чоловіків у віці від 20, які живуть в Нью-Йорку і заробити більше $ 200000 на рік.

Чому це важливо

Для того, щоб люди «купити в” продукт або послугу, вони повинні ставитися до тону і змісту повідомлення.

Завдавши акорд з кимось, особистий зв’язок виробляється і встановлюється довіра. Скажімо, мета полягає в тому, щоб продати продукт, працюючим матерям. Методи реклами можуть використовувати цифрові і соціальні медіа-платформи і можуть мати енергійний і чуйний тон. Кращий підхід для досягнення відставних старших є рекламною кампанією з використанням друкованої реклами в газетах і журналах, які несуть більш тонкий і спокійний тон.

Виявлення вашої цільової аудиторії

Найкраще місце для істот, думаючи про конкретні потреби вашого продукту або послуга відповідає. Якщо ваш бізнес є розробка веб-сайтів, які ви збираєтеся зосередитися на продаж цих веб-сайтів для власників бізнесу, а не пенсіонери. Якщо ваш продукт дуже загальний характер (наприклад, загальна приправа як кетчуп) менше дослідження ринку необхідно, тому що більшість людей використовують кетчуп.

Якщо, проте, аудиторія більш конкретно, важливо, щоб зібрати дані про своїх клієнтів, щоб ви могли звужувати-фокус. Один із способів, щоб зібрати дані, щоб запропонувати спеціальну ціну або код купона для тих, хто відвідує ваш сайт (або місце діяльності), якщо вони заповнити анкету, яка фіксує необхідну Вам інформацію. Ринкові дослідження компанії також можуть допомогти провести цей тип дослідження для вас.

Вимірювання і Змінюючи Ваше повідомлення

Найбільш важлива частина «повідомлення» звертає увагу на те, як методи добре працюють з рекламою. Для оцінки ефективності маркетингової кампанії, ви можете відслідковувати продажу, нових клієнтів, запити про надання інформації, запити телефонів, роздрібної торгівлі та інтернет-трафіку і натисніть прохідних. Якщо ви не хочете робити це самостійно, компанія Нільсон є найстаршою компанією, яка вимірює загальну ефективність кампанії.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.