Дізнайтеся, як стати багатим – істини, які можуть допомогти відокремили вас

Home » Finance » Дізнайтеся, як стати багатим – істини, які можуть допомогти відокремили вас

Дізнайтеся, як стати багатим - істини, які можуть допомогти відокремили вас

Створення багатства може бути один з найбільш цікавих і корисних починань в житті людини. Крім забезпечення більш зручний досвід день у день, значна чиста вартість може зменшити стрес і занепокоєння, оскільки це звільняє вас від турбот про класти їжу на столі або в змозі оплатити свої рахунки. Для деяких, що само по собі достатньо мотивації, щоб почати фінансове подорож. Для інших, це більше схоже на гру; пристрасть починає, коли вони отримують свій перший чек дивідендів від акцій вони володіють, відсотками на депозиті від облігації вони придбали або оренду чека від орендаря, що проживає в їх власності.

У той час як тисячі статей, які я написав за ці роки спрямовані, щоб допомогти вам дізнатися, як стати багатим, я хотів зосередитися на філософському аспекті завдання, ділячись з вами п’ятьма істинами, які можуть допомогти вам краще зрозуміти характер проблеми ви стикаєтеся, як ви встановите на завдання накопичення надлишків капіталу.

Зміна, як ви думаєте про гроші

Населення в цілому має відношення любові / ненависті з багатством. Деякі обурюються ті, у кого є гроші, одночасно сподіваючись на нього сам. Проте, відсутні деякі досить конкретні винятки, в заможній і вільного суспільства, причина, по якій переважна більшість людей ніколи не накопичують значну заначки, бо вони не розуміють природу грошей або як це працює. Це, зокрема, одна з причин того, що діти і внуки багатих мають так званий «скляна підлога» під ними.

Вони обдарованим знання і мережі, які дозволяють їм приймати більш довгострокові рішення, навіть не усвідомлюючи цього. Цікавий приклад з області поведінкової економіки і включає в себе випускник коледжу першого покоління накопичуючи більш низькі рівні чистої вартості за кожен долар доходу заробітної плати через не знаючи про основні поняття, таких як, як скористатися 401 (к) відповідністю.

Чим більше головним тут є те, що капітал, як людина, це жива істота. Коли ви прокидаєтеся вранці і йти на роботу, ви продаєте продукт – сам (або, більш конкретно, ваша праця). Коли ви усвідомлюєте, що щоранку ваші активи прокинутися і мають один і той же потенціал, щоб працювати, як ви робите, ви розблокувати потужний ключ у вашому житті. Кожен долар, ви економите, як працівник. Протягом часу, мета полягає в тому, щоб ваші співробітники працюють, і в кінці кінців, вони будуть достатньо грошей, щоб найняти більше робітників (готівкою).

Коли ви стали по-справжньому успішним, ви більше не повинні продавати свою працю, але може жити за рахунок праці своїх активів. У моєму власному житті, вся моя кар’єра була побудована на вилазячи з ліжка вранці і при спробі створити або придбати грошові кошти, генеруючі активи, які будуть виробляти все більше і більше коштів для мене, щоб перекинути в інші інвестиції.

Розробка розуміння сили малих сум

Найбільша помилка, більшість людей роблять, коли намагаються з’ясувати, як отримати багатий в тому, що вони думають, що вони повинні почати з цілої Наполеон, як армією коштів в їх розпорядженні. Вони страждають від «не вистачає» менталітету; а саме, що якщо вони не роблять $ 1000 або $ 5000 інвестицій в той час, вони ніколи не стануть багатими. Те, що ці люди не розуміють, що ціла армії побудована одного солдата в той час; так що теж є їх фінансовий арсенал.

Член сім’ї моїх колись знав жінку, яка працювала посудомийкою і зробив її гаманці з використаних пляшок рідких миючих засобів. Ця жінка інвестована і зберегла все, що вона, незважаючи на це, ніколи не бути більше, ніж кілька доларів, в той час. Тепер її портфель коштує мільйони і мільйони доларів, кожен з яких був створений на невеликих інвестицій. Я не пропоную вам стати тим скромним, але урок все ще цінних один. Цей урок: Чи не зневажай день малого початку!

З кожним доларом, ви економите, ви купуєте Собі свободу

Коли ви кладете його в цих умовах, ви бачите, як витратити $ 20 тут і $ 40 може зробити величезну різницю в довгостроковій перспективі. З огляду на, що гроші мають можливість працювати на своєму місці, тим більше його ви використовуєте, тим швидше і більше, у нього є шанс рости. Поряд з великою кількістю грошей приходить більше свободи – свобода залишитися вдома зі своїми дітьми, свобода усамітнитися і подорожувати по всьому світу, або свободу, щоб кинути свою роботу. Якщо у вас є які-небудь джерело доходу, це можливо для Вас, щоб почати будувати багатство сьогодні.

Це може бути тільки $ 5 або $ 10 в той час, але кожен з цих інвестицій камінь в фундамент вашої фінансової свободи.

Ви несете відповідальність за де ви знаходитесь у вашому житті

Кілька років тому, один сказав мені, що вона не хоче вкладати гроші в акції, тому що вона «не хоче чекати десять років, щоб бути багатими …» вона б швидше насолоджуватися її грошима зараз. Дурість з цим типом мислення є те, що шанси, ви збираєтеся бути живими протягом десяти років. Питання полягає в тому, чи буде вам бути краще, коли ви приїдете туди. Де ви зараз це сума рішень, які ви зробили в минулому. Чому б не встановити сцену для вашого життя в майбутньому прямо зараз?

Це не порожні відчуття хороші слова або застереження. Я буду повторювати це знову: Де ви зараз це сума рішень, які ви зробили в минулому. Ваше життя відображає те, як ви проводите свій час і гроші. Ці два входи ваша доля.

Розглянемо стати власником речей Ви розумієте, як перший крок до багатства будівлі

Одна з найбільших інтелектуальних та емоційних зависання людей, здається, є, коли вони не піддається впливу багатства або багатим сім’ям роблять зв’язок між виробничими активами і їх повсякденним життям. Вони не розуміють, на інтуїтивному рівні, що, якщо вони володіють акціями компанії, такі як Diageo, кожен раз, коли хтось п’є Johnnie Walker або Captain Morgan, частина цих грошей роблять свій шлях назад до корпоративної скарбниці для подальшого поширення на них у вигляді дивідендів.

Вони справді не розуміють, що якщо вони стоять за воротами в Діснейленді і дивитися, як люди ходять в парк, якщо вони володіють The Walt Disney Company, вони користуються їх частку всіх доходів, отриманих від цих гостей.

Багаті чоловіки і жінки мають звичку використовувати непропорційно відсоток своїх доходів на придбання виробничих активів, які викликають своїх друзів, членів сім’ї, колег і співгромадян постійно вигрібати гроші в свої кишені. Розглянемо, як ви читаєте це, то ви ймовірно ніколи не зустрів мене. Проте, якщо ви коли-небудь їли В барі біля Херші або арахісове масло за чашку Різ, ви побічно прислали мені реальні гроші. Якщо ви коли-небудь ковток кока-кола або їдять Біг Мак, ви побічно надіслав мені реальні гроші.

Якщо ви коли-небудь брали зі студентського кредиту або запозичені гроші, щоб купити будинок в банку, як Wells Fargo, ви побічно надіслав мені реальні гроші. Якщо ви коли-небудь замовив чашку кави в Starbucks, ви побічно надіслав мені реальні гроші. Якщо ви коли-небудь придбали Colgate зубну пасту або відпрацьований мити Listerine рота, прокочується віза або MasterCard або заповнити свій автомобіль бензин від станції Exxon Mobil, ви побічно послали мене реальні гроші. Я не був обдарований ці частки власності. Я не успадкував ці частки власності.

Я почав з нуля і було прийнято рішення, що мій високий, і перший, фінансовий пріоритет повинен був придбати у власність виробничих фондів на початку життя. Це питання пріоритетів. Поважаючи кожен долар, який протікав через мої руки, і зробити свідоме, інформоване рішення про те, як я хотів, щоб змусити його працювати, чудо рецептури зробили важкий.

Коли ви зрозумієте це, ви розумієте, що в суспільствах, такі як США, де ця тенденція протягом кількох століть були нижче і нижче ставками мільйонерів і мільярдерів складені з першого покоління, саморобний багаті, створення багатства часто побічним продуктом моделі поведінки, які сприяють створенню багатства. Це основи математики. Реплікація поведінки і чиста вартість має тенденцію до накопичення.

InvestoGuru не передбачає податок, інвестиції, або фінансові послуги та консультації. Інформація подається без урахування інвестиційних цілей, терпимості до ризику, або фінансових обставин будь-якого конкретного інвестора і може не підходити для всіх інвесторів. Минулі показники не свідчать про майбутні результати. Інвестування пов’язане з ризиком, включаючи можливу втрату принципала.

# 6: Дослідження і Admire успіху і ті, хто досяг … Потім емулювати

Дуже мудрий інвестор якось сказав, щоб вибрати риси ви захоплюєтеся і любите найбільше про ваших героїв, а потім робити все, що в ваших силах, щоб розвинути в собі рису ви любите і відхиляти ті, які ви не робите. Цвіль себе в який ви хочете стати. Ви виявите, що, інвестуючи в себе перше, гроші почнуть надходити у ваше життя. Успіх і багатство народжують успіх і багатство. Ви повинні купити свій шлях в цей цикл, і ви робите це шляхом створення вашої армії один солдат за один раз і покласти ваші гроші працювати на вас.

# 7: Зрозумійте, що більше грошей не відповідь

Більше грошей не збираються, щоб вирішити вашу проблему. Гроші збільшувальне скло; це прискорить і освітить ваші справжні звички. Якщо ви не здатні обробляти роботу високооплачуваних $ 18 000 в рік, найгірше, що могло статися з вами для вас, щоб заробити шість цифр. Він знищить вас. Я зустрічав дуже багато людей, які заробляють 100 000 $ в рік, які живуть від зарплати до зарплати і не розуміють, чому це відбувається. Проблема не розмір їх чекової книжки, це шлях, в якому вони були навчені використовувати гроші.

# 8: Якщо ваші батьки не були багатими, не робити те, що вони зробили

Визначення божевілля робить те ж саме знову і знову і очікували інший результат. Якщо ваші батьки не були жити життям, ви хочете жити, то не робити те, що вони зробили! Ви повинні відірватися від менталітету минулих поколінь, якщо ви хочете мати інший спосіб життя, ніж вони мали.

Для досягнення фінансової свободи і успіху, які можуть або не мали вашої родини, ви повинні зробити дві речі. По-перше, зробити тверде зобов’язання вибратися з боргів. По-друге, роблять заощадження і інвестувати високий фінансовий пріоритет у вашому житті; один метод платити собі в першу чергу.

Купівля власного капіталу має життєво важливе значення для вашого фінансового успіху як особистості, ми знали що ви, які потребують грошових доходах або бажання довгострокового приросту в вартості акцій. Ніде ще можна гроші робити, як багато для вас, коли ви використовуєте його, щоб інвестувати в бізнес, який має прекрасні довгострокові перспективи.

# 9: Не хвилюйтеся

Чудо життя є те, що це не має значення, так багато, де ви знаходитеся, це важливо, де ви збираєтеся. Після того, як ви зробили вибір, щоб взяти під контроль назад у вашому житті, створюючи свій власний капітал, не дають другий думки до «що якщо». Кожен момент, який йде, ви ростете ближче і ближче до своєї кінцевої мети – контролю і свободи.

Кожен долар, який проходить через ваші руки насіння для вашого фінансового майбутнього. Будьте впевнені, якщо ви працелюбні і відповідальні, фінансове благополуччя є неминучістю. Прийде день, коли ви зробите свій останній платіж на ваш автомобіль, ваш будинок, або те, що він повинен. До тих пір, насолоджуватися процесом.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.