Дізнайтеся, як інфляція впливає на Ваш банківський рахунок

Home » Banking and Loans » Дізнайтеся, як інфляція впливає на Ваш банківський рахунок

Дізнайтеся, як інфляція впливає на Ваш банківський рахунок
Інфляція відбувається, коли ціни ростуть з плином часу. Якщо ви коли-небудь чули, як люди кажуть про низькі ціни в попередніх десятиліттях, вони побічно описує інфляцію. Проте, інфляція може бути важко зрозуміти, особливо коли мова йде про управління своїми фінансами. Якщо інфляція нагрівається в найближчі роки, можна було б очікувати кілька результатів:

  • Менше купівельна спроможність за гроші ви зберегли
  • Підвищення процентних ставок за ощадними рахунками, депозитні сертифікати (CD) та інших продуктів
  • Погашення кредитів «почуття» більш доступним в довгостроковій перспективі

Втрата купівельної спроможності

Інфляція робить гроші менш цінні. Результатом є те , що один долар купує менше , ніж раніше щороку, тому товари і послуги  з’являються  більш дорогі , якщо ви просто подивіться на ціну в доларах. З поправкою на інфляцію вартість може залишатися такою ж (або не може), а кількість доларів , які вона приймає для того щоб купити деталь все ще змінюється.

Коли ви заощадити гроші на майбутнє, ви сподіваєтеся, що він буде в змозі купити принаймні стільки, скільки він купує сьогодні, але це не завжди так. У періоди високої інфляції, розумно припустити, що все буде дорожче в наступному році, ніж сьогодні, так що є стимул витрачати гроші зараз замість того, щоб зберегти його.

Але вам все ще потрібно, щоб заощадити гроші і тримати готівку на руках, навіть якщо інфляція загрожує підірвати цінність ваших заощаджень. Ви, очевидно, потрібно ваші щомісячні витрати гроші готівкою, і це також хороша ідея тримати екстрені кошти в надійному місці, як банк або кредитна спілка.

Процентні ставки зростають

Гарна новина полягає в тому, що процентні ставки мають тенденцію до зростання в періоди інфляції. Ваш банк не може платити великий інтерес сьогодні, але ви можете очікувати, що ваша річна процентна прибутковість (APY) на ощадних рахунках і компакт-диски, щоб отримати більш привабливим.

Ощадний рахунок і ставки грошового ринку рахунку повинні рухатися досить швидко, як підвищення ставки. Короткострокові CD (6-12 місяців, наприклад) може також регулювати. Проте, довгострокові ставки CD, ймовірно, не зрушиться з місця, поки не стане ясно, що інфляція прибутку і що ставки будуть залишатися високими протягом деякого часу.

Питання , чи є чи не ці збільшення швидкості достатньо , щоб йти в ногу з інфляцією. В ідеальному світі, ви б принаймні беззбитковості, і ваші заощадження будуть рости так само швидко , по мірі зростання цін. Насправді, темпи відстають від інфляції, а також прибутковий податок на відсотки ви заробляєте означає , що ви , ймовірно  , втрати  купівельної спроможності в банку.

Збереження стратегії підвищення інфляції

  • Тримайте варіанти відкритим: Якщо ви думаєте , ставки будуть рости в найближчим часом , це може бути краще почекати , щоб покласти гроші в довгострокові компакт – диски. Крім того , ви можете використовувати Леддерінг стратегію , щоб уникнути блокування в низьких швидкостях, тому що важко передбачити терміни і швидкість (а також напрямок) майбутніх змін процентних ставок.
  • Магазин навколо? Довкілля зростає швидкість також хороший час , щоб стежити за більш вигідні угоди. Деякі банки будуть реагувати з більш високими процентними ставками набагато швидше , ніж інші. Якщо ваш банк повільно, це може бути варто відкриття рахунку в іншому місці. Зараз банки завжди хороший варіант для заробляння конкурентних заощаджень. Але пам’ятайте , що різниця в доходах дійсно повинен бути значущим для вас , щоб вийти вперед: Перемикання банків займає багато часу і зусиль, і ваші гроші можуть не заробити відсотки при переміщенні між банками. Крім того , банк з  найкращими  змінами швидкостей постійно-головне, що ви отримуєте конкурентоспроможну ставку. Зміна банки має сенс використовувати з особливо великими залишками на рахунках або суттєвої різниці в процентних ставках між банками. З невеликою різницею рахунки або малій швидкості, це, ймовірно , не варто вашого часу , щоб рухатися.
  • Довгострокові заощадження: Є деякий планування , щоб переконатися , що у вас є правильні суми в потрібних типах рахунків. Банківські рахунки краще за гроші , які вам потрібно або може знадобитися в ближній і середньостроковій перспективі. Якщо ви втрачаєте трохи купівельної спроможності з – за інфляції, що ціна , яку ви платите за те, що резервний фонд-і це може бути невелика ціна , щоб заплатити. Поговоріть з фінансовим плануванням , щоб з’ясувати , що, якщо що – небудь, ви повинні робити з довгостроковими грошима.

Кредити та інфляція

Якщо ви стурбовані інфляцією, ви можете отримати деяку втіху, знаючи, що довгострокові кредити можуть реально отримати більш доступними. Якщо платіж по кредиту в кілька сотень доларів відчуває, як багато грошей сьогодні, він не буде відчувати себе абсолютно так само в 20 років.

  • Довгострокові позики: Припустимо , що ви не маєте наміру оплачувати свої кредити рано, студентські кредити , які отримують окупилися в протягом 25 років , і 30-річні іпотечні кредити з фіксованою ставкою повинна отримати простіше в зверненні. Звичайно, якщо ваш дохід не може рости з інфляцією або вашим збільшенням платежів, ви дійсно будете гірше. Крім того , скорочення боргу рідко погана ідея , тому що ви все одно платити відсотки за всі ці роки , якщо ви тримаєте кредит на місці.
  • Змінні кредити ставка: Якщо процентна ставка по кредитах з часом змінюється, є шанс , що ваша ставка буде збільшуватися в періоди інфляції. Кредити з змінною ставкою процентних ставок, які засновані на інших ставках (LIBOR, наприклад). Більш високий рівень може привести до більш високої необхідної щомісячної оплати, так що будьте готові до оплати шок , якщо інфляція піднімає.
  • Блокування ставка: Якщо ви плануєте зайняти в найближчим часом , але у вас немає твердих планів, слід пам’ятати , що ставки можуть бути вище , якщо ви в кінцевому підсумку подати заяву на отримання кредиту або замок в розмірі. Якщо це станеться, вам доведеться платити більше щомісяця. Залиште трохи маневру в вашому бюджеті , якщо ви ходите по магазинам для елемента з високою доданою вартістю , що ви будете купувати в кредит. Щоб зрозуміти , як процентна ставка впливає на ваш щомісячний платіж і процентні витрати, виконати деякі розрахунки по кредитах з різними швидкостями.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.