Запуск коледжу Savings Коли Ваші діти старше

Home » Finance » Запуск коледжу Savings Коли Ваші діти старше

Запуск коледжу Savings Коли Ваші діти старше

Це здоровий глузд , якщо ви знаєте , скільки взагалі про інвестування і особистих фінансів. Якщо ви маєте намір зберегти для своїх дітей вищу освіту, найкраще , що ви можете зробити , це почати рано – як можна раніше.

Причина проста – це все про силу складних відсотків. Коли ви заощадити гроші на майбутнє, вона отримує віддачу, і якщо ви вибираєте, щоб реінвестувати ці доходи, то він прискорюється.

Якщо прибрати $ 100 на 7% річних, наприклад, він перетворюється в $ 107 через рік, але ще через рік у вас є $ 114,49 – ви заробили $ 7,49 замість $ 7 в тому, що другий рік. Після того, як три роки, у вас є $ 122,50 – в тому, що третій рік ви заробили $ 8,01 замість $ 7,49. Він продовжує йти і йти так, що росте з року в рік – у вісімнадцятому році, він заробляє $ 22,11 самостійно, просто сидів там.

Якщо відкласти в сторону $ 100 на 7% річного доходу і нічого не робити, але чекати 18 років, це буде коштувати $ 338, коли ви йдете зняти його.

Але що станеться, якщо ви не можете – чи ні – почати економити на навчання вашої дитини, коли вони дійсно молоді? Що робити, якщо ви не почнете не економити до віку 10, не даючи їм тільки вісім років до коледжу?

Ну, якщо ви відкласти в сторону $ 100 на 7% річного доходу і нічого не робити, але чекати 8 років, це буде коштувати всього $ 171,80.

Відчуваєте різницю? Просто чекати 10 років, щоб прибрати, що $ 100 коштує вашої дитини $ 166,20 інвестиційного доходу.

Це, очевидно, відмінна ідея, щоб почати економити молодий, якщо ви збираєтеся зберегти, але що робити, якщо це не варіант?

Що робити, якщо ви просто зрозуміли, що ваша дитина вісім і удар високих нот на їх стандартизованих тестах і приносити додому зіркові табелі і ви розуміючи, що коледж, ймовірно, повинні бути в майбутньому цю дитину, і як ви збираєтеся платити за це?

Що робити, якщо ваша дитина 10, і ви, нарешті, отримали хорошу роботу, реальну хорошу роботу, і тепер у вас є перепочинок, щоб зберегти речі, як коледж в перший раз?

Що робити, якщо ви не маєте перевагу все, що складного відсотка часу?

Ось план гри.

Зберегти Що ви можете, починаючи зараз

Відкриваю ощадний план 529 коледжу для вашої дитини (тут чудове порівняння різних планів) і почати економити прямо зараз , а не пізніше. Зробіть це сьогодні, серйозно.

Просто відкрийте цей обліковий запис, встановіть вашої дитини в якості бенефіціара, а потім налаштувати цей обліковий запис, щоб автоматично зняти трохи з вашого поточного рахунку щомісяця. Навіть $ 20 прекрасно – все, що ви можете собі дозволити. Просто почніть прямо зараз.

Це не повинно бути багато. Він просто повинен бути тим, що ви можете собі дозволити, і він повинен почати якомога швидше.

Початок викладання «Подарунки» на цей рахунок

Коли приходить час для подарунків, переконайтеся, що принаймні деякі з них подарунка додатковий внесок в цей рахунок.

Ви можете зробити це в цікавій ігровій формі, так що ваші діти розуміють, що вони віддаються. Наприклад, ви можете дати їм збільшену фотокопію $ 20 або $ 50 або $ 100 законопроекту і писати на ньому, «Це було введено в ваші заощадження коледжу», а потім загорнути цей лист в сорочці поле з деякою серветкою. Хоча це не буде щось вони неймовірно схвильовані прямо зараз, вони будуть пам’ятати ці подарунки пізніше, коли вони розуміють, що у них є кредит студента, що це тисячі доларів менше, і вони будуть продовжувати пам’ятати про це, коли у них є набагато менше платежів по кредитах студентів, коли вони дорослі.

Ви можете також заохочувати інші родич , щоб зробити те ж саме. Нехай родичі знають , що ви відкрили коледж ощадного рахунку для вашої дитини і дати їм інформацію , необхідну для їхнього внеску. Попросіть їх зробити те ж саме – вони можуть фізично дати дитині фотокопію $ 10 рахунків або що – то разом з яким – то скромним подарунком вони будуть насолоджуватися прямо зараз.

Lean Into Інших варіантів фінансування

Важливо пам’ятати, що платити за коледж не тільки поєднання того, що ви зберегли і студентські кредити. Є багато інших варіантів, які ваша дитина може використовувати, коли вони готові йти в школу.

Наприклад, багато шкіл пропонують гранти і стипендії різних видів для вступників студентів на основі фінансових потреб і заслуг. Якщо ви перебуваєте в ситуації, де це реальна боротьба, щоб зберегти, ви можете виявити, що школа пропонує дитині грант, який піклується про деякі з вартості школи. Не думайте, що все буде в вигляді кредитів.

У той же час, ваша дитина може подати заявку на стипендію самостійно. Знову ж таки, якщо ви перебуваєте в ситуації з урахуванням потреб, що є поширеною причиною для боротьби з економії коледжу, Є багато стипендій, для яких ваша дитина може мати право.

Ваша дитина може також хоче, щоб відвернути деяку частину будь-якого доходу вони отримують в середній школі в своє колезького майбутньому. У той час як вони у себе вдома, ви, ймовірно, піклуватися про витрати, таких як продукти харчування і житло і функціонального одягу, тому вони повинні бути в змозі направити частину своїх доходів на заощадження коледжу.

Пропонуємо переглянути й інших Освіта та кар’єра Опції

Якщо ви починаєте економити на пізні дати, і якщо ви не можете внести свій внесок великих сум, ви все одно повинні зберегти, але ви повинні тримати очі на інших варіантах, крім традиційного чотири-річного досвіду роботи в коледжі, де гроші, які ви в змозі збереження матиме більший вплив.

Під – перше, ваша дитина може хотіти досліджувати відвідування коледжу в протягом року або двох , де вони дбають про загальних вимог до утворення і дійсно відточують на те , що вони хочуть робити зі своїм життям перед перемиканням на чотири-річної школи , щоб закінчити їх освіту. Кредити на рівні коледжу є недорогими , і вони , як правило , передавати безпосередньо на багато чотири роки коледжі та університети. Це відмінний спосіб скоротити витрати коледжу в той же час заробляти , що чотири роки ступінь.

Ваша дитина може також хотіти розглянути торговельну школу . Торгові школи пропонують шлях безпосередньо в торгівлю якого – то, який зазвичай пропонує алею в добре оплачувані кар’єри для вашої дитини без витрат чотири-річної школи. Багато кар’єри зосереджуються навколо програми торгівлі школи, в тому числі електромонтажні роботи, сантехніка, управління будівництвом, технічне обслуговування літака, механічної обробки, вентиляції та кондиціонування роботи, і під багатьох інших областях.

Торгова школа зазвичай займає набагато менше часу, ніж чотири роки університет в і зазвичай поміщає людей прямо в якусь програму учнівства, де вони вивчають входи і виходи курсують торгівлі професійно. Загальна вартість торгової школи набагато менше, ніж чотири-річної школа, теж, і 529 економії зазвичай може бути застосована для торгівлі школою навчання.

Вони можуть також мати інші можливості безпосередньо після закінчення середньої школи, особливо якщо вони мають тверду роботу і не зрозуміли, чого саме вони хочуть зробити. Якщо вони вирішили почекати рік або два до початку їх утворення, з тим, що вони впевнені, що вони хочуть зробити ( «пробіл рік»), це дає свої заощадження коледжу ще рік, щоб рости.

Не попадіться в мислення, що єдиний прийнятний шлях після закінчення середньої школи знаходиться безпосередньо в чотири-річної школи.

Будьте Підтримуюча в коледжі

Інший спосіб зменшення потреби в економії в роки коледжу є заохочення вашої дитини відвідувати школу поруч, де ви живете, а потім забезпечити «кімнату і дошка» частина витрат коледжу безпосередньо. Ваша дитина продовжує жити вдома, і ви як і раніше забезпечувати їжу, одяг та інші основні потреби. Таким чином, тільки витрати на коледжу є навчання і навчальні матеріали.

Очевидно, що це не є ідеальним рішенням для всіх сімей. Це підштовхує студент вибрати школу, яка ближче до дому з фінансової доцільності, а не абсолютний кращий вибору для їх утворень майбутнього.

В принципі, тим більше витрат з день в день життя, як незалежний студент коледжу, який ви можете взяти на себе як батька для дитини, тим менше студентські кредити, вони будуть мати справу з і менше проблем вашої пізно почати заощадження коледжу буде.

заключні думки

Велика річ , щоб пам’ятати це: Вона ніколи не буває занадто пізно , щоб почати економити на коледж для вашої дитини. Ви завжди можете почати економити, навіть якщо дата пізно, і кожен долар.

Ваша допомога в коледжі не починається і закінчується з тим, скільки ви зберегли, або. Є багато способів, щоб зробити більшу фінансову різницю з їх посадами середньої школи освіти і вибором професії.

Удачі!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.