Звіт про кредитні операції Міфи, які не вірні

Home » Credit and Debt » Звіт про кредитні операції Міфи, які не вірні

Звіт про кредитні операції Міфи, які не вірні

Інформація в ваших кредитних впливах звіту все від того, де ви живете, що ви їдете, і навіть там, де ви працюєте. На жаль, занадто багато людей не розуміють їх кредитні звіти і міститься в ньому інформація. Ось деякі з найбільш поширених міфів про кредитні звітів і правди позаду кожного.

1. Вам не потрібно, щоб перевірити свій кредитний звіт, якщо ви не подаєте заяву на кредит.

Перевірка ваш кредитний звіт, перш ніж подати заяву на отримання великого кредиту може підвищити ваші шанси на отримання затверджених. Переглянувши кредитний звіт, перш ніж зробити це додаток дає можливість очистити помилки та іншу негативну інформацію, яка може отримати вам відмовлено.

Ви не повинні чекати, поки ви готувалися до великих застосуванням, щоб перевірити ваш кредитний звіт. Важливо також, щоб перевірити свій кредитний звіт, по крайней мере, один раз на рік для пошуку ознак крадіжки особистих даних або шахрайства. Завчасне розгляд вашого кредитного звіту дозволить вам зловити і мати справу з крадіжкою особистих даних, перш ніж вона стає гірше.

Якщо ви шукаєте роботу або якщо ви за просування по службі, ви повинні перевірити ваш кредитний звіт. Багато роботодавців переглядати звіти про кредитні операції (некредитних балів), і ви хочете бути готовим до того, що вони можуть знайти. Це особливо важливо, якщо ви подаєте заяву на фінансове становище або керівну посаду високого рівня. Ви маєте право на безкоштовний кредитний звіт, якщо ви в даний час безробітний і планують шукати роботу протягом наступних 60 днів.

І, в будь-який час ви заборонений для кредитної картки, кредиту або іншої служби через інформацію в вашому кредитному звіті, ви повинні перевірити копію кредитного звіту, який використовується в цьому рішенні, щоб підтвердити, що інформація вірна. Ви будете мати право на безкоштовний кредитний звіт в цьому випадку. Якщо помилки кредитного звіту привели до вашого відмовлено, ви можете оскаржити ці помилки з кредитним бюро і попросити кредитор переглянути своє застосування.

2. Перевірка вашого кредитного звіту буде боляче ваш кредит.

Ви, напевно, чули, що запити в ваш кредитний звіт може негативно вплинути на ваш кредит, але не включає в свої власні запити в свій кредит. Є два типи кредитних запитів. Жорсткі запити зроблені, коли ви робите заявку на кредит або продукт кредитній основі або послуги. Ці запити робити боляче ваш рахунок кредиту. М’які запити зроблені, коли ви перевіряєте свій кредит або бізнес чек, ваш кредитний до prescreen вам кредитних продуктів або послуг. Ці м’які запити не пошкодити ваш кредитний рахунок.

Перехід через кредитор, щоб ваш кредит перевірив зашкодять ваш кредит. Для того, щоб уникнути вашої кредитної постраждалих, ви повинні перевірити ваш кредитний звіт самостійно, перейшовши безпосередньо до одного з трьох основних кредитних бюро. Там може бути плата при замовленні ваш кредитний звіт від кредитних бюро, якщо не претендувати на безкоштовний кредитний звіт відповідно до Закону про добросовісну кредитної звітності. Ви можете замовити один безкоштовного кредитного звіт кожного рік через annualcreditreport.com, сайт для замовлення безкоштовного кредитного звіту виданого федерального закону.

Це гарна новина, що ваші власні кредитні чеки не зашкодить ваш кредит. Це означає, що ви можете перевірити свій кредит так часто, як вам потрібно, не побоюючись, що вона буде вам боляче.

3. Заплатити минуле належну увагу буде видалити його з вашого кредитного звіту.

Погашення простроченого балансу краще для вашого кредиту в довгостроковій перспективі. На жаль, цей платіж не зітре рахунок або деталь історії платежів з вашого кредитного звіту. Всі минулі негативні платежі будуть залишатися на Ваш кредитний звіт за тривалістю терміну кредитної звітності, але ваш обліковий запис буде оновлюватися, щоб показати, що ви підхопили прострочений баланс. Якщо ваш аккаунт і раніше відкритий і активний, ваші майбутні своєчасні платежі будуть повідомлені в порядку.

Точно повідомили негативну інформацію може залишатися на Ваш кредитний звіт на строк до семи років. По закінченню цього періоду часу, негативні деталі повинні бути видалені з вашого кредитного звіту автоматично.

4. Оплата за службовим буде продовжити термін кредитної звітності.

Деякі люди соромляться, щоб погасити старий рахунок, тому що вони вважають, що оплата буде перезапустити таймер кредитної звітності, ведення рахунку на їх кредитний звіт протягом ще семи років. На щастя, це не так.

Термін кредитної звітності грунтуються на час, який минув з моменту негативної дії. Здійснення платежів на рахунку не буде перезапущений цей період часу. Наприклад, якщо ви були 30 днів пізно на кредитній карті в грудні 2010 року, наздогнали ще раз в січні 2011 року і виплачується вчасно з тих пір, як прострочені платежі будуть падати ваш кредитний звіт в грудні 2017. Інша частина історії рахунку з цього моменту буде залишатися на ваш кредитний звіт.

5. Закриття рахунку буде видалити його з вашого кредитного звіту.

Іншою поширеною помилкою є те, що просто закриття рахунку буде видалити його з вашого кредитного звіту. Однак, це не так. При закритті рахунку, єдине, що відбувається, як він ставиться до вашої кредитної доповіді є те, що стан рахунку повідомляється закритим. Рахунок буде залишатися на Ваш кредитний звіт протягом строку кредитної звітності, якщо він був закритий в поганому стані, наприклад, якщо обліковий запис було списано. Або, якщо рахунок був у хорошому стані, коли він був закритий, він буде залишатися на Вашому кредитному звіті на основі керівних принципів для кредитного бюро звітності позитивна, закритих рахунків.

6. Одружитися зіллється ваш кредитний звіт з вашим чоловіком.

Коли ви вийти заміж, ви будете продовжувати підтримувати окремий кредитний звіт від вашого чоловіка, навіть якщо ви зміните своє прізвище. Деякі спільні рахунки, авторизовані облікові записи користувачів, а також спільно підписали рахунки можуть з’являтися на обох подружжя кредитних звітів, але окремі рахунки як і раніше будуть перераховані на кредитний звіт кожного відповідної особи.

7. Тільки кредитні картки та кредити показують на вашому кредитному звіті.

Коли ви читаєте через ваш кредитний звіт, ви можете бути здивовані на всіх типах рахунків, які з’являються. Медичні рахунки, колекції заборгованості, а також публічні записи як про банкрутство або податкових застав перераховані на Ваш кредитний звіт на додаток до кредитних карток і кредитів.

Оскільки вони не є кредитні рахунки, рахунки, такі як мобільний телефон платежів або комунальні платежі не регулярно повідомляється в кредитних бюро. Якщо ці рахунки стають строго правопорушником, вони можуть бути додані в вашому кредитному звіті, як рахунок збору.

8. Історія зайнятості і доходу включаються в вашому кредитному звіті.

У дослідженні 2015 TransUnion , 55 відсотків людей , які б недавно перевірили їх кредитний звіт вважається , повна історія зайнятості з’явилися на своїх звітах. І 41 відсотків вважають , що доходи перераховані на їх кредитних звітів. Ваш нинішній роботодавець може бути перерахована на ваш кредитний звіт, але це все . Ваш кредитний звіт не буде тримати список ваших попередніх роботодавців і не перерахувати свої доходи. Кредит і кредитні заявки, проте, будуть просити про зайнятість та інформації про доходи , щоб затвердити заявку.

9. Оренда історія перерахована на Ваш кредитний звіт.

У дослідженні TransUnion, 49 відсотків людей з відмінним кредиту вважається, що орендні платежі включаються в звіти про кредитні операції. Прокат рахунок, як правило, не з’являється на вашому кредитному звіті, але може бути деякими винятками. Орендна плата, зроблена в апартаменти, які повідомляють в Experian RentBureau буде включена в вашому Experian кредитного звіту. Кредитні бюро зазвичай не діляться інформацією, тому ці орендні платежі не будуть з’являтися на інших кредитних звітах.

10. Рахунки ви тільки cosigned не наводяться на вашому кредитний звіт.

Коли ви CoSign кредитної картки або кредиту, він з’являється на ваш кредитний звіт так само, як інший інформації, так само, як всі ваші інші рахунки. Використання і оплата діяльність за рахунком буде з’являтися на вашому кредитному звіті та вплинути на ваш кредит, навіть якщо ви не той, хто використовує або вигоди від рахунку. Якщо ваше ім’я не було cosigned без вашого дозволу, ви не зможете видалити cosigned рахунки з вашого кредитного звіту.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.