Керівництво автострахування покупця для жінок

Home » Insurance » Керівництво автострахування покупця для жінок

Керівництво автострахування покупця для жінок

Гендерний розрив сильно говорив про в усьому, від заробітної плати до ціни бритв. В цілому, жінки платять «рожевий податок» на поставку на ринку безпосередньо до них, а також заробити майже 20 відсотків в середньому менше, ніж їхніх колег-чоловіків.

Але є одна область, в якій він платить, щоб бути жінкою, і що, коли справа доходить до страхування автомобіля премії.

2015 Дослідження , проведене NerdWallet показало , що чоловіки платять, в середньому, 3 відсотка більше страхових премій автомобіля , ніж жінки, і в віці від 20 до 27 відсотків більше!

Хоча ця статистика може здатися величезною, особливо якщо ви чоловік у віці від 20, не впадайте у відчай. На щастя, ваш автомобіль страхування цитата має дуже мало спільного з підлоги сама по собі.

Чому чоловіки Взагалі платити більше

Все в страхуванні продиктована великою кількістю математики: ймовірності ризику, відсотки, а також дані минулих аварій. Простий факт полягає в тому, що чоловіки часто коштують більше, щоб купити автомобіль страхування для чоловіків, тому що, за статистикою, викликають більше нещасних випадків (і, таким чином, вартість страхових компаній більше претензій виплат), ніж жінки.

Фактори ризику страхові компанії вважають,

Вік : Особливо молоді та особливо старі водії викликають більше застрахувати. Молоді водії менш досвідчені , ніж ті , середнього віку і , таким чином , потрапляють в аварію частіше. Старі водії, навіть ті , з бездоганним водінням записом, часто мають дегенерує зір і час реакції, що робить водіння більш небезпечним. Молоді люди , зокрема , статистично викликають більше нещасних випадків , ніж жінки, і чоловіки в віці до 25 років , менш імовірно , щоб носити ремені безпеки і , як правило , їхати швидше , ніж їхні старші або жінок однолітків.

Це означає, що молоді люди, швидше за все, платити набагато більше, ніж молоді жінки на страхування автомобіля.

Аварія Частота : Чоловіки частіше причина нещасних випадків , ніж жінки. Чим більше аварій ви привести, тим дорожче це для страхових компаній , щоб покрити збитки вам зателефонувати, а потім , отже , тим вище ваші премії будуть.

Якщо ви зоряний, безпечний водій, який ніколи не потрапив в аварію, ви навряд чи буде платити додатково за те, що людиною.

Марка і модель вашого автомобіля : тому що чоловіки часто купують швидші спортивні автомобілі більше , ніж жінки, їх внески можуть бути вище в результаті. Автомобілі, які розроблені , щоб піти швидко і прискорити швидко коштувати більше , щоб застрахувати , тому що вони частіше беруть участь у вуличних гонках і дорогих аварій. Якщо ви людина , яка управляє безпечним і розумним автомобілем, ви навряд чи платити більше премій , ніж Потенційною жінка.

Шлюб Статус : Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ви формуєте зв’язок з іншою особою-зв’язком , яка змушує вас думати двічі , перш ніж вступати в ризиковану поведінку водіння. З – за цього, одружені люди , як правило , менше платити за страхування автомобіля , ніж їх неодружені однолітки роблять.

Обидва Genders Погодьтеся: Чи не пити і рухатися  , ви вже знаєте , що сісти за кермо , коли ви трохи випили це жахлива ідея. З одного боку , це незаконно. Але це також причина тонни аварій. Майже одна третина всіх смертей від дорожньо – транспортних пригод в Сполучених Штатах викликані порушенням водієм, обходиться країні, і страхові компанії, більше $ 44 млрд.

За даними Страхового інституту безпеки дорожнього руху, майже в два рази більше чоловіків, ніж жінок потрапляють в ДТП зі смертельними наслідками через вміст алкоголю в крові, які протягом встановленого законом терміну.

Способи скоротити гендерний розрив

Будьте Safe Driver:  Кращий спосіб скоротити гендерний розрив повинен бути безпечним водієм і довести свою «risklessness» в страховій компанії. Якщо ви молодий чоловік водій, запитаєте про знижки на гарні оцінки або для короткострокової аварії історії-деякі компанії пропонують зниження премії за кожні шість місяців ви безаварійні.

Не купуйте Голий мінімум

Вірна ознака того, страховики, що ви збираєтеся бути ризикованим водієм набуває абсолютний мінімум необхідного охоплення мандата вашої держави. Якщо ви зробите це, ви будете розглядати як ризикований водій, і іронічний платити більше в довгостроковій перспективі.

В кінцевому рахунку, гендерний розрив в страхових преміях значно менше, ніж різниця між безпечними і небезпечними водіями. Якщо ви доведете, що ви безпечний водій, ви будете платити менше премій, в кінцевому рахунку, незалежно від числа х хромосом у вас є.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.