Коли ви повинні мати страхування життя? Які Різні варіанти?

Home » Insurance » Коли ви повинні мати страхування життя? Які Різні варіанти?

Table of Contents

Ваша стратегія страхування життя – Хтозна, якщо вам потрібно страхування життя

Все, що потрібно знати про страхування життя

Страхування життя призначене для захисту вашої родини і інших людей, які можуть залежати від вас за фінансову підтримку. Страхування життя виплачує допомогу смерті бенефіціара поліса страхування життя.

Протягом багатьох років, страхування життя також еволюціонували, щоб забезпечити можливості для створення багатства або безмитних інвестицій.

Хто потребує страхування життя Часті питання

Чи є страхування життя тільки для людей, у яких є сім’я, щоб підтримати? Коли ви повинні купити страхування життя? Ми пройдемо ці питання і загальні сценарії, коли страхування життя є гарною ідеєю, щоб купити на основі різних ситуацій. Цей список допоможе вам вирішити, якщо це для вас час, звернутися до фінансового консультанта і почати дивитися на ваші варіанти страхування життя.

Чи потрібно мені страхування життя Якщо у мене немає ніяких залежних?

Є випадки, коли страхування життя може бути корисним, навіть якщо у вас немає утриманців, найголовніший з яких буде покривати свої витрати на похорон. Там може бути багато інших причин. Ось деякі рекомендації, які допоможуть вам вирішити, якщо страхування життя є правильним вибором для вас:

На якому етапі життя Ви повинні купити страхування життя?

Перше, що вам потрібно знати про страхування життя є те, що молодше і здоровіше ви будете, тим менше він дорожче.

Найкраще Страхування життя вибір для вас буде залежати від:

  1. Чому ви хочете страхування життя (для створення багатства, щоб захистити активи, забезпечити для своєї сім’ї?)
  2. Що ваша ситуація
  3. Який етап в житті ви перебуваєте в (у вас є діти, ви в школі, ви починаєте свій бізнес, купуючи будинок, одружуються, і т.д.)
  4. Скільки вам років
 

10 різних ситуацій і способи використання страхування життя

Ось список людей, які, можливо, буде потрібно страхування життя на різних етапах життя, і чому ви хотіли б купити страхування життя на цих етапах. Цей список допоможе вам розглянути різні причини для покупки страхування життя і допомогти вам зрозуміти, якщо цей час для вас, щоб подивитися в покупці страхування життя чи ні.

Радник або страхування життя представник фінансовий також може допомогти вам вивчити різні варіанти страхування життя і завжди слід звертатися до їх професійним думок, які допоможуть вам зробити вибір.

1. Починаючи сім’ї

Страхування життя має бути придбано, якщо ви плануєте почати сім’ю. Ваші ставки будуть дешевше, ніж коли ви стаєте старше, і ваші майбутні діти будуть в залежності від вашого доходу. Дізнайтеся більше на батьках: Скільки страхування життя вам потрібно?

2. Штатні сім’ї

Якщо у вас є сім’я, яка залежить від вас, вам потрібно страхування життя. Це не включає в себе тільки чоловіка або партнера, що працюють поза домом. Страхування життя також необхідно враховувати для людини, що працює в домашніх умовах. Витрати, пов’язані із заміною когось робити по дому, домашній бюджет, і по догляду за дитиною може викликати серйозні фінансові проблеми для уцілілої сім’ї. Дізнайтеся більше на батьках: Скільки страхування життя вам потрібно?

3. молодих дорослих

Причина один доросла, як правило, потрібно страхування життя буде платити за свої власні витрати на похоронах або, якщо вони допомагають підтримувати літні батьки або інша особа, вони можуть піклуватися про фінансовий.

Ви можете також розглянути питання про покупку страхування життя, поки ви молоді, так що до того часу, коли ви потребуєте цього, вам не доведеться платити більше через ваш вік. Чим старше стаєш, тим дорожче страхування життя стає і ви ризикуєте бути відмовлено, якщо є проблеми з страхування життя медичне обстеження.

В іншому випадку, якщо один має інші джерела грошей на похорон і не має інших осіб, які залежать від їх доходів, то страхування життя не було б необхідності.

4. Власники будинків і люди із заставними або іншими боргами

Якщо ви плануєте покупку будинку з іпотекою, вам будуть запропоновано, якщо ви хочете придбати іпотечне страхування. Купівля поліса страхування життя, яка буде охоплювати іпотечний борг буде захищати інтереси і уникнути вас від необхідності купувати додаткове іпотечне страхування, коли ви купуєте свій перший будинок.

Страхування життя може бути способом забезпечення, що ваші борги погашаються, якщо ви помрете. Якщо ви помрете з боргами і жодним чином не для вашої нерухомості, щоб оплатити їх, ваші активи і всі ви працювали, можуть бути втрачені і не будуть передані кому-то ви піклуєтеся про. Замість цього, ваше майно може бути залишений борг, який може бути переданий вашим спадкоємцям.

5. Не для дітей Робочі Пари

Обидва особам в цій ситуації необхідно вирішити, якщо вони хочуть страхування життя. Якщо обидві особи приносять в доході, який вони відчувають себе комфортно жити на спокої, якщо їх партнер повинен промине, то страхування життя не було б необхідності, за винятком, якщо вони хочуть, щоб покрити свої витрати на похорон.

Але, може бути, в деяких випадках один робочий чоловік вносить більший внесок в доходи або хотіли б залишити їх істотний інший в кращому фінансовому становищі, то до тих пір, як покупка поліса страхування житті не буде фінансовим тягарем, це може бути одним з варіантів. Для низькою вартістю варіант страхування життя дивитися в терміні страхування життя або вважають першим до штампованих полісами страхування життя, де ви платите тільки один політику і користь смерті йде до першого, щоб померти.

6. Люди, які страхування життя через свою роботу

Якщо у вас є страхування життя через свою роботу, ви все одно повинні купити свій власний поліс страхування життя. Причина ви ніколи не повинні покладатися тільки на страхуванні життя на роботі, що ви можете втратити свою роботу, або вирішили змінити роботу, і як тільки ви зробите це, ви втрачаєте, що поліс страхування життя. Це не є стратегічно звуком залишити страхування життя в руках роботодавця. Чим старше стає, тим дорожче ваше страхування життя стає. Ви краще купувати маленьку політику резервного копіювання, щоб переконатися, що ви завжди є страхування життя, навіть якщо ви втратите роботу.

7. Бізнес-партнери та власники бізнесу

Якщо у вас є бізнес-партнер або власний бізнес, і є люди, що покладаються на вас, ви можете розглянути питання про придбання окремого поліса страхування життя з метою ділових зобов’язань.

8. Купівля страхування життя на ваших батьків 

Більшість людей не думають про це, як стратегії, купити він був використаний і може бути розумним, що потрібно зробити. Страхування життя на ваших батьків забезпечує допомогу смерті для вас, якщо ви поставите себе в якості бенефіціара політики ви берете на них. Якщо ви платите свої премії ви хочете, щоб переконатися, що ви робите себе безвідкличний бенефіціар захистити свій investment.This шлях, коли ваші батьки вмирають, ви забезпечуєте суму поліса страхування життя. Якщо ви зробите це в той час як ваші батьки досить молоді, це може бути в фінансовому відношенні інвестицій.

Ви також можете захистити свою фінансову стабільність, дивлячись на покупку довгостроковий догляд за ними, а також чи припускаючи, що вони дивляться на нього. Часто, коли батьки хворіють, як вони стають старше фінансовий тягар на своїх дітей величезна. Ці два варіанти можуть забезпечити фінансовий захист, що ви не могли б інакше думали.

9. Страхування життя для дітей

Більшість людей припускають, що діти не потребують страхування життя, тому що у них немає утриманців і в разі їх смерті, хоча це буде мати руйнівні наслідки, страхування життя не було б корисно.

3 причини, щоб купити страхування життя для дітей 

  1. Якщо ви турбуєтеся про ваші діти врешті-решт стають хворобою. Деякі сім’ї мають побоювання з приводу довгострокового здоров’я своїх дітей через спадкові ризики. Якщо батьки побоюються, що в кінці кінців, це може зробити їх пізніше страхуванню життя, то вони могли б розглянути можливість покупки їх страхування дітей життя, щоб вони не турбуватися про відсутність медичних іспитів пізніше, коли вони потребують страхування життя для своїх сімей. Деякі люди дивляться на критичній хвороби страхування для дітей, а також.
  2. Деякі люди купують страхування життя дітей, як вони досягають дорослого життя рано, щоб допомогти їм отримати фору на життя. Постійний поліс страхування життя може бути способом побудувати заощадження для них і дати їм можливість мати поліс страхування життя, яка платить за себе на той час, вони мають власну сім’ю, або якщо вони хочуть використовувати готівкову частину в запозичувати проти для великої покупки. Страхування життя для дітей можна придбати в якості подарунка для них.
  3. Якщо ви хочете отримати якусь користь смерті, щоб допомогти вам впоратися зі смертю дитини та покрити витрати на похорон, якщо щось трапиться з ними. Втрата дитини є руйнівною і хоча діти не надають фінансову підтримку, вони грають важливу роль в сім’ї і їх втрата може мати вплив на багатьох втратах levels.The може зробити це дуже важко працювати, і ви можете постраждати фінансові втрати, вимагають психологічної допомоги, або потрібні допомога з вижили дітьми в результаті їх проходження.
 

Дітям, здебільшого, не потрібно страхування життя, але якщо це є частиною стратегії, страхування життя для дітей може бути щось ви вважаєте, із зазначених вище причин. Завжди зважувати можливість зазначеним вище причин з іншими можливостями економії або страхування ви могли б розглянути для ваших дітей.

10. Люди похилого віку

До тих пір, поки ви не маєте людей в залежності від вашого доходу для підтримки, страхування життя на даному етапі в житті не було б необхідності, якщо ви не маєте будь-які інші засоби, щоб оплатити ваші витрати на похорон або вирішив, що ви хочете залишити гроші в якості спадок. Одна корисна річ, про страхування життя, якщо ви старше, є податок накопичувальні елементи, якщо ви хочете зберегти вартість вашого майна. Ви повинні говорити з адвокатом нерухомості або фінансовим плануванням, щоб зрозуміти, при покупці страхування життя в ваших наступні роках можуть надавати податкові пільги.

Купівля поліса страхування життя в цьому віці може бути дуже дорогими.

Страхування життя як стратегія захисту і створення багатства

Коли ви купуєте страхування життя, ви хочете, щоб захистити спосіб життя вашої родини або утриманців, якщо ви повинні померти.

Якщо це ваша основна мета, то страхування життя низької вартості може бути гарною відправною точкою для вас.

Ви також можете подивитися на це як спосіб побудувати свій або вашої родини багатство або через потенційні податкові пільги або якщо ви хочете залишити гроші в спадок, як і в разі страхування життя дожиття.

Ви також можете купити страхування життя як спосіб забезпечити власну фінансову стабільність, в разі всій страхування життя або універсального страхування життя, які також пропонують грошові цінності та інвестиції. Ці види політики, поряд зі страховою виживаність життя політикою також пропонують потенціал запозичення грошей від вашого поліса страхування життя.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.