Коли це безпечно, щоб закрити кредитну карту?

Home » Credit and Debt » Коли це безпечно, щоб закрити кредитну карту?

Коли це безпечно, щоб закрити кредитну карту?

Ви наполегливо працювати, щоб підтримувати хороші кредитні бали, але правда в тому, що навіть одна, здавалося б, безневинна помилка має потенціал, щоб скасувати ваші зусилля. Кредитні помилки як прострочені платежі, рахунки збору або максі вашу кредитну карту можуть швидко перетворити ваші раніше вражаючі кредитні бали в щось набагато менш привабливих. Це означає, що більш високі процентні ставки по кредитах в майбутньому, які можуть додати до тисячі додаткових доларів, виплачених у вигляді відсотків.

Закриття старих рахунків кредитних карт ще один кредит промах, який має потенціал, щоб знизити свої результати. Але, це не є гарантією того, що це станеться. Якщо у вас є рахунок кредитної карти, яку ви хочете або потрібно закрити, є заходи, які можна зробити, щоб захистити свої кредитні бали в той же час позбавити себе від небажаного рахунку.

Чому Закриття кредитної картки може пошкодити ваш рахунок кредиту

Існує досить упертий кредитний міф про вплив закриття рахунку кредитної картки і що це означає для вашої оцінки. Міф, що при закритті старого рахунку кредитної картки, ви будете втрачати вигоду від віку рахунки.

Кредитний скоринг модель, як FICO і VantageScore дійсно вважає вік вашого старого рахунку і середнього вік ваших рахунків при розрахунку кредитних балів. Проте, закриття рахунку не видаляти його історію – в тому числі його вік – від ваших кредитних звітів.

Не тільки історія закритого рахунку залишається на ваших кредитних звітах, але кредитний скоринг модель буде продовжувати розглядати вік рахунку, а також. І навіть краще, закритий рахунок продовжує старіти. Отже, якщо ви закрили п’ять-річну кредитну карту сьогодні … в 12 місяців він буде шість-річної кредитна картою.

Тепер, коли ми розвінчали міф, ось реальна причина закриття , що старий рахунок кредитної карти може пошкодити ваші бали: Credit скорингові моделі розглянути взаємозв’язок між балансами і кредитних лімітів на ваші рахунки кредитної карти. Більш конкретно, кредитний скоринг моделі буде розрахувати оборотний коефіцієнт використання , або, іншими словами, скільки доступного кредиту ви використовуєте у вигляді залишків кредитних карт.

Коефіцієнт розраховується шляхом додавання залишків на вашій пластмасі і ділення цього числа на суму всіх ваших кредитних лімітів – навіть на ще відкритих карт, які ви не використовуєте. Це означає, що навіть якщо ви не використовуєте карту, невикористаний кредитний ліміт допомагає зберегти цей коефіцієнт використання нижче. Якщо закрити цей обліковий запис, ви відразу втратите значення невикористаного кредитного ліміту, і ваші результати, швидше за все, зменшиться на деяку величину. Ось чому ви часто читали статті про шкоду закриття рахунків кредитних карт.

Чому вам може знадобитися, щоб закрити кредитну карту

У більшості випадків, це не рекомендується, щоб закрити невикористаний рахунок кредитної карти через потенційний негативний вплив на ваших кредитних балах. Якщо це не дійсно необхідно, ймовірно, ви повинні залишити свої рахунки кредитної карти відкриті.

Є, однак, виключення з цього правила.

Ви, можливо, буде потрібно закрити спільний рахунок кредитної карти після поділу. Інший випадок, коли ви можете закрити рахунок кредитної карти може бути, коли у вас є карти у вашому гаманці з непривабливою щорічної платою. І ви можете викликати випадкове закриття рахунку, не використовуючи карту протягом деякого тривалого періоду часу. емітенти карт ненавидять бездіяльність, тому що пасивність не означає ніякого доходу.

Як закрити Стару рахунок кредитної карти якомога безпечніше

Незалежно від причини закриття рахунку кредитної картки, при правильному плануванні може бути можливо зробити це з практично без шкоди кредитного бали.

Пам’ятайте, що реальна причина закриття старого рахунку може пошкодити ваші кредитні бали, тому що закриття рахунку може підняти ваш оборотний коефіцієнт використання. Проте, якщо всі ваші кредитні карти вже є $ 0 балансу, то закриття невикористаного рахунку не збільшуватиме коефіцієнт використання. Таким чином, закриття Вашого рахунку не буде, ймовірно, не вплине на ваші кредитні бали в цій ситуації.

Просто щоб бути безпечним, якщо ви дійсно віддані закриття рахунку кредитної картки, ви повинні думати про час. Тримати карту, якщо ви роздумуєте про подачу заяви на отримання кредиту або іншу карту. Зачекайте, поки ви не закриєте по кредиту, а потім закрити рахунок. Таким чином, ви зберегти будь-який потенційний падіння бали для після того, як ви вже були затверджені.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.