Кредитні карти Основні: заробити більше очок і милі з цими 6 стратегій

Home » Credit and Debt » Кредитні карти Основні: заробити більше очок і милі з цими 6 стратегій

Кредитні карти Основні: заробити більше очок і милі з цими 6 стратегій

Зізнайтеся: Ваша улюблена річ про вашу нову кредитну картку є дивовижною нагородою він збирається заробити вас. І ви хочете, щоб зробити все можливе, щоб максимізувати ці нагороди. Напівдурків тут, щоб допомогти з шістьма порадами, щоб заробити більше милі, бали або гроші назад на нову кредитну карту.

1. Хіт необхідних витрат, щоб отримати бонус за реєстрацію

Бонус за реєстрацію додаткового приплив очок, милі або готівкою ви отримуєте витративши певну суму грошей на вашу кредитну картку протягом певного періоду часу. Не кожна кредитна карта має бонус входу, але багато хто з конкурсних нагород карти робити. Звичайно, це не має значення, наскільки великий потенціал бонус за реєстрацію, якщо ви не витрачати необхідну кількість, щоб отримати його.

Це гарна ідея, щоб подати заяву на отримання кредитної картки з бонусом знаком-з необхідним витратити ви можете натиснути, не вдаючись у борг. Іншими словами, якщо вам потрібно витратити 3000 $ за три місяці, але у вас є тільки засіб для зарядки і погасити $ 500 в місяць, то бонус за реєстрацію буде, по крайней мере, частково зведені нанівець фінансових витрат. Уникайте перенесення заборгованості по кредитній карті, якщо це абсолютно необхідно, і отримати кредитну карту з необхідним витратити, який підходить вашому бюджету.

2. Додати авторизований користувач, якщо ваша карта пропонує додатковий бонус

Деякі кредитні карти пропонують додатковий бонус входу для додавання авторизованого користувача протягом певного періоду часу і з його або її зробити покупку. Якщо нова карта пропонує це, і у вас є хтось вам зручно додавати в якості авторизованого користувача як партнера або коледж віку дитина-це відмінний спосіб, щоб отримати додаткові очки.

Але перш ніж зробити це, ви повинні розуміти, що авторизований користувач. Ця людина буде мати можливість використовувати кредитний рахунок, але юридично не зобов’язаний здійснювати платежі і не може вносити зміни. Авторизований користувач може бути видалений в будь-який час, але ви повинні попросити ваш емітент, якщо це видалення впливатиме на ваш бонус.

3. Використовуйте бонус центр при здійсненні покупок в Інтернеті

Бонус торговий центр торговий портал, який дозволяє отримати знижки або нагороди від ваших покупок, як нагороди Chase Ultimate, або Citi Bonus Cash Center. Для того, щоб використовувати його, перейдіть на веб-сайт бонус торгового центру вашого емітента та натисніть на магазині за вашим вибором, перш ніж зробити покупку. Потім здійснити оплату за допомогою кредитної картки, щоб пожинати додаткові нагороди.

4. Opt в бонус винагороджує категорії, якщо це може бути застосовано

Якщо ваша кредитна карта має бонусні нагороди категорія, як 5% Відкрийте для себе it® Балансу переводополучателя і Chase Freedom® бонуси-их років, ви повинні вибрати в квартальному, щоб скористатися ними. В іншому випадку, ви будете отримувати тільки стандартні нагороди, які, як правило, 1%.

5. Використовуйте вашу кредитну карту для всього, що не стягує плату

Багато з ваших витрат можна поставити на кредитну карту і погашається до закінчення терміну, щоб отримати винагороду. Покладіть речі, як газ, продукти, транспортні витрати, розваги витрат, підписку і комунальні послуги на вашу кредитну картку. Просто переконайтеся, що оплатити його кожен місяць.

Інші витрати, як і орендна плата або щоквартальних податкові платежі, можуть викликати плату, якщо ви берете їх з вашої кредитної картки. Зверніть їх з осадкою чеки або банківської, щоб уникнути несення зборів, які можуть бути значно більше, ніж будь-які нагороди ви заробите.

6. Приєднати карти

Деякі кредитні карти добре працюють разом для максимізації вашого винагороди. Наприклад, якщо у вас є карти Chase Freedom® і Chase Sapphire Preferred® карти, ви можете використовувати комбінацію з 5% бонусних категорій і Чейз Остаточних Нагород сайту для отримання бонусів, щоб максимізувати ваші окуляри. Використовуйте свій Chase Freedom® покупки з 5% винагородами і передати ці окуляри на ваш Chase Sapphire Preferred® карту викупити в розмірі 1,25 цента на одну точку для поїздок на Rewards сайті Chase Остаточного. Або, якщо ви досвідчений в подорож хакерства, ви можете передати ці пункти частих програмами льотчика, щоб отримати кращі пропозиції.

Винос: Якщо ви хочетещоб заробити великі нагороди, ви повинні відповідати необхідним витратитищоб отримати бонусреєстрацію вашої кредитної картки і додати користувачякщо є додатковий бонус для цього. Ви повинні також використовувати бонусний центр емітента припокупокІнтернеті, вибираєте в бонусні категорії, і використовувати вашу кредитну картуколи ви можете без комісії. Нарешті, просунуті користувачі кредитної карти можуть отримати додаток картищоб максимізувати нагороди заробітку і викуп.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.