Кредитні помилки, які ви не привід для прийняття

Home » Credit and Debt » Кредитні помилки, які ви не привід для прийняття

Кредитні помилки, які ви не привід для прийняття

Деякий рахунок кредиту вбивця важко уникнути, таких як відсутність іпотечного платежу, тому що ви втратили роботу або максі ваші кредитні карти, тому що ви завалили медичні рахунки. Але багато хто з найбільш поширених кредитних промахів простих помилок, які легко ухилитися.

Ось п’яти кредитних помилок ви не маєте ніякого виправдання для створення – незалежно від того, в якій формі ваших фінансів в.

1. Забудьте оплатити свої рахунки вчасно

Ви можете мати всі гроші, вам потрібно, щоб погасити кредити, але якщо ви не відслідковувати, коли ваші рахунки за рахунком, ви можете легко втиснути свій кредитний рахунок всього лише один випадкових 30 днів прострочення платежу. Якщо ви пропустите рахунок всього на кілька днів, ваш банк не може повідомити, що несвоєчасна виплата в бюро кредитних історій. Але вона все ще може дзень вас болісним прострочення платежу безкоштовно. Багато кредитні карти, наприклад, стягувати плату за прострочення оплати зборів в розмірі $ 38 для рецидивістів. Якщо ви часто простір про вашу оплаті рахунків, скористатися автоматичною службою оплати вашого банку, так що ви можете бути впевнені, що ви по крайней мере, заплатили мінімально належну суму. Багато банків також пропонують електронну пошту і текстові нагадування, так що ви не маєте ніякого виправдання для забуваючи ваш щомісячний платіж.

2. Пріоритетність Інші Кредитні платежі протягом рахунку кредитної картки

Багато людей, які намагаються оплатити свої рахунки пріоритету великих платежів по кредиту, такі як особисті і автокредит, за їх кредитними картками, по кредитній звітності агентству TransUnion. прострочені платежі по кредитних картах В результаті, як правило, більш поширеним явищем. Але пропускаючи поза на рахунок кредитної карти тільки тому, що ваші фінанси герметичні це помилка. Більшість кредитних карт стягують мінімум тільки один відсоток вашого балансу, а також будь-які відсотки ви понесені, або 2 відсотки від загального балансу. Так, наприклад, якщо ви зобов’язані $ 1000. на карті, яка заряджає як мінімум 2 відсотки від загального балансу, ви повинні платити тільки $ 20 – що не набагато більше, ніж вартість піци. Якщо ви можете дозволити собі витрачатися на Всевишнього м’ясної закоханих, ви можете дозволити собі заплатити вашу кредитну карту.

3. Метання або File своїх рахунків, не дивлячись на них

Він може відчувати себе, як випадкову роботу, щоб прочесати ваші рахунки за неправильні або таємничі звинувачення. Але не відкладайте це тільки тому, що це нудне. Ви можете закінчити платити за окрему плату ви не робите, або втратити свій шанс оскаржити неправильний заряд від торговця. Закон Fair Credit Billing дає право оскаржити помилки Комерсант рахунків, наприклад, невірні або подвійні обвинувачення … Але ви повинні подати спір протягом 60 днів, щоб скористатися захистом. (У вас є трохи більше часу, якщо несанкціонований заряд від того, хто вкрав дані вашої кредитної картки.)

Але ви не можете заперечувати звинувачення, якщо ви навіть не дивитися на ваш рахунок, і ви також могли б залишитися не звертаючи уваги на те, що хтось вкрав вашу кредитну карту. Це може бути нудним, але читати ваш рахунок.

4. Ігноруйте ваші кредитні звіти та оцінки

Ви також маєте право на перегляд кожного з ваших кредитних звітів від трьох великих кредитних звітів компаній – Experian, Equifax і TransUnion – принаймні один раз на рік, безкоштовно. Але якщо ви не скористатися цією щорічної вигодою, ви ніколи не можете знати , якщо кредитний звіт помилка або несанкціоновані рахунки несправедливо шкоди вашого кредитного бали. Для того, щоб отримати ваші безкоштовні звіти, відвідайте annualcreditreport.com. Ви також можете слідкувати за вашу кредитну оцінку безкоштовно, скориставшись безкоштовними послугами кредитних балів , пропонованих вашої кредитної картки. І два таких послуг – Відкривай в  CreditScoreCard  і Capital One в  CreditWise  – дозволяє переглядати свої результати , навіть якщо ви не є клієнтом.

5. Закрийте Старі рахунки кредитної карти

Якщо стара карта збору пилу в вашому гаманці, ви можете захотіти, щоб закрити рахунок і кинути його. Але якщо ви не платите великий щорічний внесок, це помилка, щоб закрити карту. Закриття кредитного рахунку може несподівано дзень ваш рахунок кредиту, навіть якщо ви не використали карту в місцях. При закритті рахунку, ви знижуєте загальну суму кредиту, яка доступна вам, що негативно впливає на ваш коефіцієнт використання кредиту – важливий компонент для вашого рахунку.

І якщо це ваша найстаріша карта з довгою історією за часом платежів, наслідки можуть бути ще гірше, так як це вм’ятини ви в «довжині кредитної історії» відділу. Кредитори хотіли б бачити тривалі рахунки з позитивною історією платежів, але закриті рахунки з історією за часом виплат, в кінцевому рахунку знизитися звітами. Вставте карту в носок ящик, якщо необхідно, але не закривати рахунки; і розглянути питання про додавання повторюваного платежу до нього, щоб переконатися, що банк не закриває рахунок через неактивність.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.