Наскільки безпечні Ваші безпечні інвестиції?

Home » Investing » Наскільки безпечні Ваші безпечні інвестиції?

Всі інвестиції мають ризики, навіть ті, що ви думаєте, безпечні

 Наскільки безпечні Ваші безпечні інвестиції?

Всі інвестиції мають ризик, навіть безпечні з них. Ви схильні до наступні ризики з безпечними інвестиціями:

  • Потенціал втратити основний.
  • Втрата купівельної спроможності в зв’язку з інфляцією.
  • Неліквідність – платити штраф, щоб отримати ваші гроші.

Давайте подивимося, як ці три ризики впливають, як ви могли б використовувати безпечні інвестиції в ваш план.

1. Потенційний втратити Principal з безпечним вкладенням

Хоча навряд чи, іноді люди втрачають гроші в надійних інвестицій.

Як? Нижче наведено кілька варіантів.

Ваш банк йде під

Ваші вклади в банку покриваються урядом через FDIC страхування. Існує межа того, скільки покрито. Як правило, перші $ 250 000 за рахунок, в установу застрахована. До 2008 року цей ліміт становив 100 000 $, але під час фінансової кризи, ліміт був збільшений, і це збільшення було зроблено постійним.

Якщо у вас є кошти понад ліміти покриття, є кілька способів, щоб отримати додаткове покриття:

  1. Робота з вашим банкіром, щоб створити кілька заголовків облікового запису, наприклад, один рахунок під назвою імені дружини, один на ім’я чоловіка, той, який спільно назвою і т.д.
  2. Спред свої кошти між кількома установами. Деякі банки навіть роблять це для вас, беручи участь в програмі, яка дозволить їм розміщувати свої гроші в депозитних сертифікатах і з іншими банками.
  3. Використовуйте брокерський рахунок і всередині нього придбати компакт-диски з різних банків. У вас є $ 250000 покриття в кожній установі, так що якщо у вас було чотири компакт-диска з чотирьох банків, кожен вартістю $ 250 000, ви б мільйон доларів охоплені.

Ваш Фонд грошового ринку втрачає свою цінність

Фонди грошового ринку власні короткострокові інвестиції; деякі з цих інвестицій, такі як комерційні папери, дуже короткострокові кредити між компаніями. Вони вважаються безпечними , тому що ймовірність того, що компанія буде виходити з бізнесу в 30-120 днів до кредиту відбувається з – за дуже мало.

У вересні 2008 року безпеку цих коштів була поставлена під сумнів, оскільки фінансовий стан багатьох компаній опинилися під пильною увагою. Щоб полегшити занепокоєння, казначейство випустило тимчасову гарантію для людей , які мали вклади в фонди грошового ринку. Установа , яка видає ваш фонд грошового ринку довелося заплатити , щоб брати участь в цій програмі гарантій. Ця програма не більш на місці.

Фонди грошового ринку призначені для підтримки стабільної ціною $ 1,00 за акцію. Крім того, вони платять відсотки, хоча в нинішніх умовах низьких процентних ставок, багато фондів платять майже ніякого інтересу взагалі.

Ваша страхова компанія Файли банкрутства

Страхові компанії зобов’язані за законом тримати значні обсяги капіталу, які залишаються доступними для оплати претензій. Чим вище рейтинг страхової компанії, тим безпечніше їх фінансове становище, і, отже, тим краще їх здатність оплатити претензії.

Якщо компанія, що видала фіксована політика ануїтету йде під землею, Національна організація життя і медичного страхування заставного асоціацій (NOLHGA) гарантує, що страхові поліси передаються здоровим страховику. У той час як цей процес відбувається, ваш ануїтет може бути заморожений, а доходи і основні можуть бути недоступні для вас, поки передача активів в нову компанію не буде завершена.

Активи в змінному аннуїтете вважаються активами страхувальника, а не активами страхової компанії, і, таким чином активами в змінному аннуїтете не доступні кредиторам страхової компанії в разі банкрутства страхової компанії.

2. Втрата купівельної спроможності в зв’язку з інфляцією

Коли ви вибираєте, щоб зробити безпечні інвестиції це означає, що ваші основні інвестиція мета полягає в збереженні основної суми, навіть якщо це означає, що інвестиції дають вам менше доходу або зростання. Якщо є невеликий відсотковий дохід, ви можете втратити купівельну спроможність протягом довгого часу.

Наприклад, якщо ваш безпечні інвестиції заробляла 2% в рік, а інфляція склала 4% в рік, навіть якщо ваш основний є безпечним, коли ви йдете, щоб витратити ці гроші не будуть купувати якомога більше товарів і послуг, як це було , Це означає, що ви насправді втрати купівельної спроможності.

Більшість людей вважають ризик втрати основний бути найбільшим ризиком. Проте, якщо у вас є довгі терміни, втрата купівельної здатність через інфляцію може працювати як ерозія і викликає стільки ж пошкодження. Якщо у вас є довгий період часу, щоб уникнути втрати купівельної спроможності, розглянути питання про перенесення деяких з ваших довгострокових інвестицій в зростання або приносить дохід вибору.

3. неліквідних – Платити штраф, щоб дістатися до безпечних Грошей

Багато безпечні інвестиції містять звинувачення капітуляції, що означає, що ви будете платити плату, якщо ви хочете отримати доступ до ваших коштів до дати погашення. Чим далі термін погашення, тим менше рідини інвестицій.

У разі депозитних сертифікатів (CD), то штраф за дострокове зняття коштів з рахунку може бути невеликим, наприклад, плату трьох місяців стоїть інтерес. У разі фіксованих ануїтетів, то штраф за дострокове зняття коштів з рахунку може бути великим, наприклад, капітуляція заряду до десяти п’ятнадцяти відсотків від вашої суми інвестицій.

Одним з переваг для ощадних рахунків банків і фондів грошового ринку є те, що гроші залишаються в рідкому стані, тобто він доступний для вас у будь-який час, пенальті безкоштовно. Якщо ви готові зв’язати свої гроші на більш тривалі періоди часу, можливо, за допомогою компакт-дисків або ануїтетів, ви, як правило, отримують більш високу поточну процентну ставку, ніж ви будете заробляти в більш ліквідні, безпечні інвестиції, як заощадження або рахунки грошового ринку.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.