Облігації Інвестиції: Які Суверенні облігації?

Home » Investing » Облігації Інвестиції: Які Суверенні облігації?

Все, що потрібно знати про суверенних облігаціях

 Все, що потрібно знати про суверенних облігаціях

Ви коли-небудь задавалися питанням, як уряду зібрати гроші на фінансування інфраструктурних проектів, соціальних програм, або інші заходи витрат при податкових надходжень просто не вистачає?

Національні уряди видавати боргові цінні папери , відомі як  суверенні облігації , які можуть бути або номінованих в національній валюті або глобальної резервної валюти, як долар США або євро. На додаток до фінансування програм державних витрат, ці облігації можуть бути використані для погашення старих боргів , які можуть бути з терміном погашення або просто покрити відсоткові платежі приходять з – за.

У цій статті ми поглянемо на деякі важливі поняття, щоб знати, коли мова йде про суверенних облігацій (наприклад, прибутковість, рейтинги, і кредитного ризику), а також, як інвестори можуть придбати їх.

Суверенна прибутковість облігацій

Суверенні прибутковість облігацій є процентна ставка уряду платити по їх заборгованості. Як корпоративні облігації, ці прибутковості облігацій залежить від ризику, пов’язаного для покупців. На відміну від корпоративних облігацій, ці ризики в основному включають обмінний курс (якщо облігації оцінений в місцевій валюті), економічні ризики і політичні ризики, які можуть привести до можливості дефолту по виплаті відсотків або основної суми.

Ось короткий огляд трьох основних чинників, що визначають прибутковість суверенних облігацій:

 • Кредитоспроможність – кредитоспроможність це сприймається здатність країни погашати свої борги з урахуванням його поточної ситуації. Часто інвестори покладаються на рейтингові агентства , щоб визначити кредитоспроможність країни на основі темпів зростання і інших чинників.
 • Ризик – Суверенні ризики є зовнішніми факторами , які можуть виникнути і поставити під загрозу здатність країни погашати свої борги. Наприклад, летюча політика могла б грати роль в підвищенні ризику дефолту в деяких випадках , якщо безвідповідальний лідер вступить в посаду.
 • Обмінний курс – Курси валют впливають на суверенні облігації , деноміновані в місцевій валюті. Справді, деякі країни роздули свій шлях з боргів, просто видавати більше валюти, роблячи борг менш цінним.

Суверенні облігації рейтинги

Standard & Poor ‘s, Moody’ s і Fitch три найбільш популярних провайдерів суверенних рейтингів облігацій. У той час як є багато інших бутик-агентства, «великі трійка» Рейтингові агентства несуть найбільшу вагу серед глобальних інвесторів. Модернізація і знижені з цих установ може призвести до значних змін у прибутковості суверенних облігацій з плином часу.

Суверенні рейтинги облігацій на основі декількох факторів, у тому числі:

 • Дохід на душу населення
 • Зростання валового внутрішнього продукту
 • інфляція
 • зовнішні борги
 • Історія недобросовісний
 • Економічний розвиток

Суверенні дефолти облігацій

Суверенні за замовчуванням облігації не є загальними, але вони вже багато разів траплялося в минулому. Одна з найостанніших великих дефолтів в 2002 році, коли Аргентина була не в змозі погасити свій борг після спаду в кінці 1990-х років. Оскільки валюта країни була прив’язана до долара США, уряд не може роздути свій вихід зі своїх проблем і в кінцевому рахунку дефолту.

Два інших популярних приклади були в Росії і Північної Кореї. Росія оголосила дефолт за суверенними облігаціями в 1998 році і потрясли міжнародне співтовариство, які припустили, що провідні світові держави не буде дефолт по своєї заборгованості. А в 1987 році Північна Корея оголосила дефолт за своїми боргами після невміло промислового сектора і витрачає занадто багато грошей на його військової експансії.

Купівля суверенних облігацій

Інвестори можуть купувати суверенні облігації через різні канали. Казначейські облігації США можна придбати безпосередньо через казначейство США, через TreasuryDirect.gov, або в більшості брокерських рахунків США. Однак, купуючи іноземні суверенні облігації може бути значно більш важким для інвесторів, що базуються в США, особливо, якщо вони хочуть використовувати обміни США.

Іноземні випущені суверенні облігації найлегше придбати через біржові фонди (ETF). Суверенні біржові індексні фонди облігацій дозволяють інвесторам купувати суверенні облігації в формі акціонерного капіталу, який може бути легко торгуються на фондових біржах США. Цей диверсифікований ETF, зазвичай містить ряд облігацій на різних термінах погашення та забезпечити більш стабільні інвестиції, ніж окремі суверенні облігації.

Основні Takeaway окуляри

 • Державні облігації являють собою боргові цінні папери, випущені національними урядами або в місцевій валюті або міжнародної валюти, як долар США або євро.
 • Суверенна прибутковість облігацій, в першу чергу залежить від кредитоспроможності клієнта, ризику країни і валютних курсів.
 • Суверенні рейтинги облігацій, як правило, видана Standard & Poor ‘s, Moody’ s і Fitch, і надати інвестор ідею ризики суверенної облігації.
 • Інвестори можуть придбати державні облігації найпростіше через біржові фонди, що торгуються на біржах США.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.