Основи Bond: Які облігації?

Home » Investing » Основи Bond: Які облігації?

Що таке «Бонд»

Основи Bond: Які облігації?

Облігація являє собою інвестиційний борг, в якому кредити інвестор гроші юридичної особи (як правило, корпоративного або державного), яка запозичує кошти протягом певного періоду часу при змінної або фіксованою процентною ставкою. Облігації використовуються компаніями, муніципалітетами, державами і суверенними урядами, щоб зібрати гроші і фінансування різних проектів і заходів. Власники облігацій власники боргові зобов’язання, або кредитори, емітент.

Ломка «Бонд»

Облігації зазвичай називають як фіксованим доходом цінних паперів і один з трьох основних загальних класів активів, поряд з акціями (частками) і їх еквівалентів. Багато корпоративних і державні облігації звертаються на біржах, в той час як інші торгують тільки на позабіржовому (OTC).

Як Облігації Робота

Коли компанії або інші особи, необхідно, щоб зібрати гроші для фінансування нових проектів, підтримки поточних операцій, або рефінансувати існуючі інші борги, вони можуть випускати облігації безпосередньо інвесторам замість отримання кредитів від банку. Чи зобов’язане особа (емітент) випускає облігацію, які за контрактом заявляє процентну ставку (купон), який буде виплачуватися і час, в яке повинні бути повернуті в позикових кошти (облігації) основні (дата погашення).

Випуск ціна облігації, як правило, встановлюються на одному рівні, як правило, $ 100 або $ 1000. номінальної вартості на індивідуальну зв’язок. Фактична ринкова ціна облігації залежить від цілого ряду чинників, в тому числі кредитного якості емітента, тривалість часу до закінчення терміну, а ставка купона в порівнянні із загальною середовищі процентної ставки в той час.

приклад

Через фіксованою ставкою купона облігацій буде платити такий же відсоток її номінальної вартості з плином часу, ринкова ціна облігації буде коливатися в тому, що купон стає бажаним або небажаним, враховуючи домінуючі процентні ставки в даний момент часу. Наприклад, якщо облігація видається, коли переважають процентні ставки 5% на $ 1000. номінальної вартості з річним купоном 5%, він буде генерувати $ 50 грошових потоків в рік до власника Облігацій. Облигационер б байдужий до покупки облігацій або збереження ті ж гроші, за переважаючою процентної ставки.

Якщо процентні ставки знизяться до 4%, облігації будуть продовжувати платити на 5%, що робить його більш привабливим варіантом. Інвестори будуть купувати ці облігації, торги по ціні до премії до тих пір, ефективна ставка по облігації не дорівнює 4%. З іншого боку, якщо процентні ставки підвищаться на 6%, а 5% купон більше не приваблива і ціна облігації буде зменшуватися, продажу зі знижкою, поки це не ефективна ставка 6%.

Через це механізму, ціни на облігації рухатися назад з процентними ставками.

характеристики Облігацій

 • Більшість облігацій мають деякі загальні основні характеристики, включаючи:
 • Номінальна вартість є сума грошей зв’язок буде коштувати в своїй зрілості, а також посилання кількість емітент облігацій використовує при розрахунку процентних платежів.
 • Ставка купона є ставка відсотка емітент облігацій буде платити за номінальною вартістю облігації, виражене у відсотках.
 • Дати Дисконтні є дати , на яких емітент облігацій буде виплачувати відсотки. Типові інтервали річні або піврічні купонні виплати.
 • Дата погашення є дата , на яку зв’язок дозріють і емітент облігацій буде платити власник облігацій номінальною вартістю облігації.
 • Ціна питання є ціна , за якою емітент облігацій спочатку продає облігації.

Дві особливості облігації – кредитна якість і тривалість – є основними факторами, що визначають процентної ставки по облігації. Якщо емітент має поганий кредитний рейтинг, ризик дефолту більше, і ці облігації матимуть тенденцію торгувати знижку. Кредитні рейтинги розраховуються і видані рейтинговими агентствами. Bond термін погашення може становити від одного дня або менш до більш ніж 30 років. Чим довше термін погашення облігацій, або тривалість, тим більша ймовірність побічних ефектів. Більш довга старомодна облігація також, як правило, має більш низьку ліквідність. Через ці атрибути, облігації з більш тривалим часом до погашення, як правило, отримати більш високу процентну ставку.

При розгляді питання про ризикованість портфеля облігацій, інвестори, як правило, вважають тривалість (чутливість ціни до змін процентних ставок) і опуклість (кривизна тривалості).

емітенти облігацій

Є три основні категорії облігацій.

 • Корпоративні облігації випускаються компаніями.
 • Муніципальні облігації випускаються штатами і муніципалітетами. Муніципальні облігації можуть запропонувати оподатковуваний податок купонного доходу для жителів цих муніципальних утворень .
 • Казначейські облігації США (понад 10 років до погашення), примітка (1-10 років) і погашення векселів (менш ніж один рік до погашення) собирательно називають просто «Treasuries.»

різновиди облігацій

 • Облігації з нульовим купоном не платять регулярні купонні виплати, а замість цього випускаються з дисконтом , і їх ринкова ціна в кінцевому підсумку сходиться до номінальної вартості після закінчення терміну. Знижка дисконтна облігація продається за ціною буде еквівалентна прибутковості аналогічного купонної облігації.
 • Конвертовані облігації являють собою боргові інструменти з вбудованим опціоном , який дозволяє власникам облігацій конвертувати свої борги в акції (акціонерний капітал) в який – то момент , якщо ціна акції підніметься на досить високому рівні , щоб зробити таке перетворення привабливим.
 • Деякі корпоративні облігації можуть бути відкликані, а це означає , що компанія може передзвонити облігації з власників боргових зобов’язань , якщо процентні ставки знижуватися досить. Ці облігації зазвичай торгуються з премією по відношенню до не викликає боргу з – за ризик бути відкликано , а також з – за їх відносну рідкість на сучасному ринку цінних паперів. Інші облігації з офертою, що означає , що кредитори можуть поставити заставу назад емітенту , якщо процентні ставки підвищаться досить.

Більшість корпоративних облігацій на сучасному ринку є так звані кульових облігації, без вбудованих опцій, вся номінальна вартість виплачується відразу на дату погашення.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.