Особисті фінанси: Гроші внесення секрети

Home » Finance » Особисті фінанси: Гроші внесення секрети

Особисті фінанси: Гроші внесення секрети

Протягом багатьох років, частота, з якою я бачив інвестор обманюватися сам дивний. Іноді вони обманюють себе, думаючи, що їх фінансове становище не так погано, як це насправді. Інші часи, вони обманюють себе, думаючи, що вони можуть ігнорувати їх вихід на пенсію і витрачати готівку сьогодні, то компенсувати це пізніше – вони рідко роблять.

Коли мова йде про управління інвестиційним портфелем, один з найбільш поширених помилок, які я бачу, коли людина інвестор пристрасно стверджує, що акції «недооцінені» на 100x прибутку (дізнатися, як розрахувати ціну до доходу) або що причини вони втрачають гроші через «шахраїв» на Уолл-стріт.

В 4 клавіші для заробляння грошей

Існувало чотири клавіші, які ми використовували в ті перші дні, які допомогли нам в нашому прагненні заробити гроші. Якщо взяти час, щоб пам’ятати кожен з них, я думаю, ви будете мати набагато краще перспектива досягнення ваших фінансових цілей, ніж ви, йдучи в поодинці. Ці ключі:

  • Ніколи не забувайте , що робити гроші складається з однієї простої формули: дохід (продажу або брутто заробітної плати) за вирахуванням витрат (витрати) = прибуток . Для того, щоб заробити більше грошей, ви повинні або збільшити свої доходи, знизити свої витрати, або обидва. Там немає іншого шляху. Це дійсно так просто. Як ви робите це пов’язано з пошуком компромісів з точки зору часу, відносини, і якість життя. Деякі люди намагаються заробити гроші, йдучи в юридичну школу і заробляти вищу зарплату, навіть якщо це означає , що роки навчання і багато боргів. Інші намагаються заробити гроші, почавши успішний бізнес.
  • Фокус одержимі на контроль ризики. Ви ніколи не повинні бути готові взяти на себе обтиральний ризик тільки за можливість заробляти гроші. Не починайте спекулювати варіанти в надії розбагатіти. Є чи необачно не позичати гроші в спробі використовувати себе рукоять і мати один великий бал. Ніколи не покладатися на єдиний джерело доходу домогосподарства оплатити всі свої рахунки (я віддаю перевагу модель Berkshire Hathaway).
  • Побалуйте свої гроші , як працівник. Подумайте кожен долар в якості потенційного співробітника , який міг би заробити більше грошей для вас , якщо захищав їх і змусити працювати. В якій – то момент, ваші долари (робочі) буде заробляти достатньо для того , щоб жити на пасивний дохід.
  • Робити гроші неможливо , якщо ви спокушайтеся. У 1982 мови в британському парламенті під час міжнародного візиту тодішній президент Рональд Рейган сказав: «Якщо історія вчить нічого, вона вчить самообман перед обличчям неприємних фактів дурістю.» У той час як Рейган обговорював політологію, то ж саме вірно і в економіці. Першим кроком до досягнення прогресу є протистояти реальності, особа сміливо, і визнати ситуацію , в якій ви опиняєтеся. Тільки тоді ви можете розробити план , щоб поліпшити своє життя. Це не може бути приємним, але це необхідно.

Коротше кажучи, заробляти гроші і багатство будівлі легко, якщо ви залишаєтеся курс, тримати витрати на низькому рівні, і покласти ваші гроші працювати в хороші інвестиції протягом тривалих періодів часу. Погіршує будуть робити все важкі. 18-річний економія $ 500 в місяць на протязі своєї кар’єри піде на пенсію в 65 років з майже $ 2 млн в багатстві на 7% дохідності. Додати ще одне десятиліття і стан виростає до майже $ 4000000. Збільшення віддачі до 10%, а портфель розбухає до $ 13665700. Це природа грошей і заробляти гроші.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.